Jump to content

Αδεια μητροτητας


drchaleas

Recommended Posts

Καλησπερα.Θελω να κανω μια ερωτηση σχετικα με την αδεια μητροτητας.Εχω ενα παιδι 4 μηνων.Ξεκιναω ειδικοτητα σε κανα μηνα περιπου.Αυτη την στιγμη δεν εργαζομαι πουθενα. Θελω να μαθω αν δικαιουμε την αδεια μητροτητας των 9 μηνων(αν δεν κανω λαθος).Δηλαδη να παρουσιαστω στο νοσοκομειο και να ζητησω αδεια μεχρι το παιδι μου να γινει 9 μηνων.Μπορει να γινει αυτο?Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θεωρείς σωστό ενώ υπάρχουν ήδη 2-3 θέματα που αναφέρονται στο θέμα "ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ" να ανοίγεις νέο topic για να θέσεις τη δική σου ερώτηση; Αν επιθυμείς να βρεις λύση στο πρόβλημά σου μέσω του forum καλό θα ήταν να σεβαστείς και αυτούς που το παρακολουθούν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θεωρείς σωστό ενώ υπάρχουν ήδη 2-3 θέματα που αναφέρονται στο θέμα "ΑΔΕΙΑ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ" να ανοίγεις νέο topic για να θέσεις τη δική σου ερώτηση; Αν επιθυμείς να βρεις λύση στο πρόβλημά σου μέσω του forum καλό θα ήταν να σεβαστείς και αυτούς που το παρακολουθούν.

θα με συγχωρέσεις φίλε μου αλλά ψάχνω εδω και 4 ώρες στο φόρουμ. Το μόνο που γράφει είναι γενικά για τις άδειες μητρότητας όταν ήδη εργαζεσαι. Εγώ ρωταω αν δικαιούσαι άδεια μητρότητας όταν ξεκινάς να εργάζεσαι μετά το 5 μήνα γέννησης του παιδιου.Αυτο δεν διευκρινίζεται πουθενά.

ΥΓ. Τωρα αν εννοεις το οτι δεν εκανα την ερωτηση μου στα παλια τοπικ τοτε εχεις απολυτο δικαιο και ζητω και παλι συγνωμη απο ολους του φιλους εδω μεσα που τους κουρασα αδικα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.