Jump to content

Σχήμα Πέτα-Βαρδής-Βαρδής junior


Recommended Posts

Παιδία τι να πώ....εεεε...χμμμμ...γκουχ...γκουχ...φαγώθηκαν να πάμε κάτι φίλοι μου...πήγαμε και γέλαγα μόνο που τους έβλεπα να έχουν πιάσει απο ένα σκαμπό ο καθένας με μια μελαγχολία στα μάτια... :D:D:D

Τέλος πάντων....σε γενικές γραμμές είναι καλό μόνο αν θές να πας για κάτι χαλαρό...δηλαδή δεν έχει και πολύ...να πώς να το πώ ρε παιδί μου...δεν έχει πολύ τζερτζελέ...

Ακούστε σκηνικό:έφευγε ενα από τα παιδία της παρέας και πάμε στη γκαρνταρόμπα να πάρει το μπουφάν του...

Γκαρνταρομπήστρια:Νωρίς φεύγετε...Δε σας άρεσε το πρόγραμμα???

Φίλος μου:εεεεε εντάξει είμαστε και λιγάκι κουρασμένοι(ψέμααααααααααααααα) :angel:

Βασικά το πρόγραμμα είναι και λίγο πεσμένο...πιο πολύ για ζευγαράκια...

Γκαρνταρομπήστρια:αααααααααα και πού είσαι ακόμα...ακόμα είναι νωρίς...μετά αρχίζουν τα πιο ερωτικά...τα πιο "κόψε φλέβα"!!!! :o:o :-? :-?

Λοιπόν σοβαρά τώρα...καλό είναι αλλά όχι για χορούς και κέφια...για πιο χαλαρά και περισσότερο στύλ συναυλίας... :splaaaats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεεεμμμμ..

Περίμενες τζερτζελέ στους Βαρδήδες; :eleos:

Νταξ, έχουν μερικά καλά τραγουδάκια, αλλά όταν πηγαίνεις κάπου, ξέρεις τι πας να ακούσεις! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπίζω η άνω κοίλη φλέβα να γλίτωσε το κόψιμο...γιατί από τις υπόλοιπες και πιο επιφανειακές...δεν μπορεί...όλο και κάτι θα έκοψες... :lol: Ρε...ήμαρτον...ΔΕΝ ήξερες...ΔΕ ρώταγες;;;Άντε...και οι επόμενη έξοδος στους Παπαροκάδες για να γλεντήσουμε...Να το κάψουμε βρε αδερφέ... :eleos:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.