Jump to content

διαγραφη απο τη λιστα και ξανα εγγραφη..γινεται?


llion7

Recommended Posts

Καλησπερα...θα ηθελα να ρωτησω αν γινεται να διαγραφεις απο τη λιστα αναμονης στο νοσοκομειο που βρισκεσαι,και μετα να πας π.χ την αλλη μερα και να ξανακαταθεσεις τα χαρτια σου για να ξαναγραφτεις στο ιδιο νοσοκομειο εννοειται βεβαια οτι θα γραφτεις τελευταιος στη λιστα...Μου φαινεται λογικα οτι γινεται...Αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει παρακαλω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε περίπτωση κατά την οποία ακυρωθεί η τελευταία υποβληθείσα αίτηση από τον ίδιο τον ενδιαφερόμενο γιατρό (και εφ' όσον δεν έχει υποβληθεί τελικά άλλη αίτηση) μπορεί εφόσον ζητηθεί να ενεργοποιηθεί.

Άρα δεν υποβάλει νέα αίτηση, αλλά ενεργοποιεί την παλαιά.

3116373416_93b1efae6a_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lina emoops πραγματικά συγγνώμη, έχω την εντύπωση πως το έχουμε ξανασυζητήσει αλλά μου είχε διαφύγει.

ΦΕΚ 2558, τεύχος Β', 18/12/2008

Το β΄ εδάφιο της περ. 5 της παρ. IV της υπ’ αριθμ.

Α9γ/38800/98 υπουργικής κανονιστικής απόφασης που

ορίζει ότι «Σε περίπτωση κατά την οποία ακυρωθεί η

τελευταία υποβληθείσα αίτηση από τον ίδιο τον εν−

διαφερόμενο γιατρό (και εφ’ όσον δεν έχει υποβληθεί

τελικά άλλη αίτηση) μπορεί εφ’ όσον ζητηθεί να ενερ−

γοποιηθεί» καταργείται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνωμη για το off-topic αλλα ειναι καπως παρεμφερες και δεν ξερω σε ποιο topic να το ρωτησω.Αν καποιος ενω κανει το τελευταιο μερος της ειδικοτητας παραιτηθει απο το νοσοκομειο,εχει καποια κυρωση οταν αργοτερα καταθεσει αιτηση για αλλο νοσοκομειο?Πρεπει να αναγνωρισει το μερος που εκανε εστω κι αν ειναι μερικες μερες 'η λιγες εβδομαδες?Μενει απληρωτος για το αντιστοιχο διαστημα αργοτερα?Γινεται κατι αλλο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.