Jump to content

ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ Ή ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ


StefaniaEllas

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ, ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΩΝ 'Η ΤΩΝ ΑΜΟΙΒΑΙΩΝ ΑΝΤΑΛΛΑΓΩΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για Αμοιβαια ανταλλαγή γράψε μας απο πού για πού.

Αν και μετά απο Πανελλήνιες κοματάκι δυσκολο.

tropopoihsh_egkyklioy_meteggrafwn_2009_2010_090924.doc

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ.

(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ)

βγάλε το caps lock γιατί ειναι σαν να φωνάζεις.

Για την αμοιβαία Βάζεις ανακοίνωση (εδω πχ στο greekmeds , στην Ιατρική Κρήτης, όπου τεσπα μπορείς) οτι ενδιαφέρεσαι και τα στοιχεία επικοινωνίας σου και όταν βρεθεί ατομο κανετε αιτηση μαζί με τις λοιπές μετεγγραφές τον Νοέμβριο. Ολες οι αιτήσεις εξετάζονται και βγαίνει απόφαση τον Γενάρη-Φλεβάρη.

Εναλλακτικά πάρε τηλ στην Κρήτη και ρώτα μήπως εχουν αλλες προθεσμίες.

Για το αν δικαιούσαι απλή μετεγγραφή κοίτα στο doc. Πάλι οι προθεσμίες ειναι πριν τα χριστούγεννα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν παίζει ρόλο το γεγονός οτι είμαι απο Κύπρο?Μου ειπαν οτι είναι σχεδόν αδύνατο να γίνει κάτι διότι είμαι απο Κύπρο, αλλά είπα να το κοιτάξω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν παίζει ρόλο το γεγονός οτι είμαι απο Κύπρο?Μου ειπαν οτι είναι σχεδόν αδύνατο να γίνει κάτι διότι είμαι απο Κύπρο, αλλά είπα να το κοιτάξω!

Βρε, δεν εχω διαβάσει την εγκυκλιο και δεν θα ήθελα να κάτσω να το κάνω τώρα για εσένα. :) Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που εισαι απο Κύπρο. Σου παρέθεσα τον νόμο για να δεις τι ταιριάζει στην περιπτωσή σου.

Οι αμοιβαίες δεν εντάσσονται πουθενά. Ξέρω οτι γινονται αλλά ποτέ δεν έτυχε να το δώ προσωπικά.(Σπουδάζω Αθήνα και να κάνει κάποιος αμοιβαία Απο Αθήνα για επαρχία ειναι λίγο ...κουλό)Για αυτό πάρε τηλ στην Κρήτη και μάθε αν το δέχονται, πότε το δέχονται και οτι αλλο θές.

Αυτά απο εμένα. οποιος αλλος μιλά.

Γειά σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.