Jump to content

Ζητώ λιγες πληροφορίες για ιατρική σχολή Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

Είμαι 17 και στοχεύω για ΑΠΘ ιατρικη σχολή..Θα ήθελα μερικές πληροφορίες για τις εγκαταστάσεις,την αντιμετώπιση των φοιτητών απ'τους καθηγητές και ότι άλλο κρίνετε απαραίτητο να ξέρω για τη σχολή.Έχω διαβάσει βέβαια τα πάντα αλλά θα ήθελα τη γνώμη και απο κάποιον που φοίτησε ο ίδιος στη σχολή.Ευχαριστώ για το χρόνο σας προκαταβολικά. emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι 17 και στοχεύω για ΑΠΘ ιατρικη σχολή..Θα ήθελα μερικές πληροφορίες για τις εγκαταστάσεις,την αντιμετώπιση των φοιτητών απ'τους καθηγητές και ότι άλλο κρίνετε απαραίτητο να ξέρω για τη σχολή.Έχω διαβάσει βέβαια τα πάντα αλλά θα ήθελα τη γνώμη και απο κάποιον που φοίτησε ο ίδιος στη σχολή.Ευχαριστώ για το χρόνο σας προκαταβολικά. emhelp

Λεπόν... Είμαι 6ο πλέον έτος στην Ιατρική Θεσσαλονίκης (ξεκινάμε το 6ο στις 15/8/2010) και μπορώ να σε πω ουκ ολίγα πράγματα.

Βέβαια όπως οι mods ήδη θα ξέρουνε από τα στατιστικά μου, δεν ποστάρω πια εδώ, εδώ και 2 - 3 χρόνια. Ωστόσο σήμερα θέλησα να δω και εδώ το τμήμα του φόρουμ από το οποίο ξεκινήσαμε φίλοι και γνωστοί να ανταλλάσουμε πληροφορίες όταν ήμασταν 2ο - 3ο έτος, και η αξία του είναι ανεκτίμητη.

Σήμερα οι περισσότεροι φοιτητές της Θεσσαλονίκης επισκεπτόμαστε το http://www.ptyxiomed.gr που είναι φόρουμ ειδικά για την Ιατρική Σχολή ΑΠΘ.

Είναι ειδικευμένο για την Σχολή μας και έχει συγκεκριμένες απαντήσεις σε ερωτήματα και σχόλια για τις έδρες.

Σου προτείνω πέραν όσων διαβάσεις εδώ, να δεις και εκεί πέντε πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστώ ''mihiatrik''. Μιας και είμαι ακόμη μαθήτρια δεν ήμουν σε θέση να γνωρίζω το site σας. Τώρα που μου το υπέδειξες θα μπώ να βρώ τις πληροφορίες που χρειάζομαι. Αν κάποιος μπορέσει να μου δώσει κάποιες πληροφορίες εδώ, περιμένω :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.