Jump to content

Eνα μεγαλο ευχαριστω στο Greekmeds...


stefplak

Recommended Posts

Τελικα, τελειωσα και εγω...Σε αυτο το σημειο θα ηθελα να εκφρασω την ευγνωμοσυνη μου σε αυτο εδω το φορουμ που για πολλα χρονια ηταν ο καλυτερος συμμαχος μου, στην δυσκολη και απαιτητικη, αυτη σχολη.Ευχομαι σε ολους να ειναι καλα να συνεχισουν ακαθεκτοι για τις νεες γενιες που ερχονται.Ενα ευχαριστω θα ηταν το λιγοτερο που θα μπορουσα να κανω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τη σειρά μου να ευχαριστήσω και εγώ το φόρουμ, όλα τα άτομα που το στηρίζουν και του δίνουν τόση δύναμη, για τη βοήθεια που μου προσέφεραν. Μετά από πολύ κόπο και πολλές δυσκολίες, τελείωσα κι εγώ...

Καλή δύναμη σε όσους προσπαθούν ακόμη...Εύκολα ή δύσκολα, αργά ή γρήγορα, πετυχαίνουμε όλοι τους στόχους μας!

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
emiloveyouemgoal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

Θέλω κι εγώ με τη σειρά μου να απευθύνω ένα τεράστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλους όσους προσπάθησαν κι έκαναν το γκρικμεντς να δουλεύει και να μας βοηθάει.

Ευχαριστώ όσες βασανισμένες ψυχές της σχολής παρά την ταλαιπωρία των εξετάσεων έκατσαν κ έγραψαν μετά τα θέματα που εξετάστηκαν.Χωρίς αυτή τη βοήθεια πτυχίο δεν θα έπαιρνα ούτε σ'ένα χρόνο.

Ευχαριστώ επίσης όσους φτιάχνουν τα συγκεντρωτικά τόπικς με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για την μετέπειτα πορεία μας.

Ευχαριστώ την-τον karanti_maria που μου προσφέρει άπειρες στιγμές γέλιου με αυτά που γράφει ή αναδημοσιεύει.

Ευχαριστώ τον mixmav Που μου έδειξε τι είναι το γκριμεντς και μου πρότεινε να γραφτώ αλλά κυρίως να γράφω κ εγώ.

Με τους περισσότερους από δω μέσα δεν θα γνωριστώ ποτέ αλλά να ξέρετε ότι σας ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ την-τον karanti_maria που μου προσφέρει άπειρες στιγμές γέλιου με αυτά που γράφει ή αναδημοσιεύει.

Ευχαριστώ τον mixmav Που μου έδειξε τι είναι το γκριμεντς...

Παρακαλώ!

Με ευχαριστείς επιλεκτικά μαζί με ένα διαχειριστή του ιστότοπου!

Ο anastasiostheodoridis, με τις 16.000 δημοσιεύσεις του, θα σκάσει απ'τη ζήλια του... :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν έγραφε πως της προσφέρω στιγμές γέλιου θα ανησυχούσα και δε θα χαιρόμουν.

Ο μόνος λόγος που σκάω από τη ζήλια μου είναι που δεν έχω πλάι μου μία τόσο όμορφη, πάμπλουτη και έξυπνη ιατρό όπως εσύ.....αλλά θα μεγαλώσω και θα το καταφέρω κι αυτό :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.