Jump to content

Olivia Wilde : Η πιο σέξυ χορτοφάγος !


Leviathan

Recommended Posts

Olivia Wilde : Η πιο σέξυ χορτοφάγος

oli1.jpg

ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ PETA

Η ηθοποιός Olivia Wilde είναι σύμφωνα με την οργάνωση για τα δικαιώματα των ζώων η πιο σέξυ χορτοφάγος του 2010. Μην αρχίσετε τώρα εσείς να λέτε στις γυναίκες σας "αγάπη μου δεν αφήνουμε την μπριζόλα να φάμε κανένα ραπανάκι"; Και πριν γίνει χορτοφάγος κάπως έτσι πρέπει να ήταν η Olivia.

ΔΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ

lasia.jpg

olcida.jpg

olcei.jpg

ol2.jpg

ΠΗΓΗ : troktiko.blogspot.com, Τετάρτη 30 Ιουνίου 2010.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για πάρτη της κόβω και τα κοψίδια........tongue.gif

Πάντως είναι ο μόνος λόγος για να βλέπει κάποιος την παπαριά με τον αξύριστο καραγκιόζη ( το House MD ντε... ) !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά πια την ομορφιά....

Είναι αδύνατη, σκελετωμένη, χωρίς στήθια και περπατά πάντα καμπουριασμένα, μάλλον λόγω οστεοπενίας.

Βλέπετε δε λαμβάνει με τη διατροφή της επαρκή ιχνοστοιχεία...

Η επαγγελματική μου πρόβλεψη είναι οτι θα έχει πρόωρη εμμηνόπαυση, υπερτρίχωση, οστεοπόρωση σε μικρή ηλικία, κατάγματα ισχύου στα δύο ωραία της μπούτια, γεροντική άνοια, και μείζονα κατάθλιψη λόγω όλων των παραπάνω ή λόγω παρατεταμένης έλλειψης οιστρογόνων.

Λυπάμαι τον άντρα που θα την παντρευτεί...

Αν βρεθεί τέτοιος ήρωας που θα θελήσει να την αποκαταστήσει κι όχι μονάχα να τη χρησιμοποιήσει σεξουαλικά, όπως κάνουν συνήθως στις στάρ.

Τέτοιες κοπελιές αρέσουν συνήθως μόνο στους μόδιστρους (για να στρώνουν πάνω τους όλα τα φορέματα) και στους κατασκευαστές της Barbie doll...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....και περπατά πάντα καμπουριασμένα, μάλλον λόγω οστεοπενίας.

.....οστεοπόρωση σε μικρή ηλικία, κατάγματα ισχύου στα δύο ωραία της μπούτια,

Λυπάμαι τον άντρα που θα την παντρευτεί...

Έιναι αυτό που λέμε......

" Εγώ τη μελλοντική μου γυναίκα τη θέλω όμορφη, μορφωμένη, με χιούμορ, προίκα και μεγάλη οστική πυκνότητα " ermm.giftongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.