Jump to content

Παθολογία


Recommended Posts

Τι ακριβώς συμβαίνει με την εξέταση της Παθολογίας ??

η ημερομηνία εξέτασης είναι σήμερα 15/6 , αλλά άκουσα ότι κάποιοι θα εξεταστούν με Τσιάνο

στις 8/7 ??Ισχύει ? και αν ναι , ποιοί είναι αυτοί που θα εξεταστούν Ιούλιο ? έχει βγεί επίσημη

ανακοίνωση για αυτή την ημερομηνία ? ή μήπως είναι μια μέρα όπου θα περάσουν "νύχτα" όλοι το

μάθημα ?

ας με διαφωτίσει κάποιος/κάποια για το θέμα ...δεν μένω πλέον Γιάννενα οπότε δεν μπορώ να ξέρω

τι "βρωμιές" συμβαίνουν για ακόμα μια φορά!!

να σημειώσω ότι η εξεταστική της θερινής περιόδου ενδείκνυται για όσους έχουν ¨τις άκρες τους"

και θέλουν να περάσουν μάθημα "νύχτα" ..ακόμα και να ορκιστούν !! το έχω ζήσει από πρώτο χέρι !!

έλεος .... και ντροπή τους.... emeleosemdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι ακριβώς συμβαίνει με την εξέταση της Παθολογίας ??

η ημερομηνία εξέτασης είναι σήμερα 15/6 , αλλά άκουσα ότι κάποιοι θα εξεταστούν με Τσιάνο

στις 8/7 ??Ισχύει ? και αν ναι , ποιοί είναι αυτοί που θα εξεταστούν Ιούλιο ? έχει βγεί επίσημη

ανακοίνωση για αυτή την ημερομηνία ? ή μήπως είναι μια μέρα όπου θα περάσουν "νύχτα" όλοι το

μάθημα ?

ας με διαφωτίσει κάποιος/κάποια για το θέμα ...δεν μένω πλέον Γιάννενα οπότε δεν μπορώ να ξέρω

τι "βρωμιές" συμβαίνουν για ακόμα μια φορά!!

να σημειώσω ότι η εξεταστική της θερινής περιόδου ενδείκνυται για όσους έχουν ¨τις άκρες τους"

και θέλουν να περάσουν μάθημα "νύχτα" ..ακόμα και να ορκιστούν !! το έχω ζήσει από πρώτο χέρι !!

έλεος .... και ντροπή τους.... emeleosemdots

Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΡΑ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ...

ΟΜΩΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ 15/6 ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ 8/7, ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΡΗ...

ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ.

ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΙΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...

ΑΥΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακουγόταν πολύ καιρό οτι θα δοθεί κ άλλη ημερομηνία αλλά η γραμματέας έλεγε μέχρι και την τελευταία μέρα των δηλώσεων ότι δεν ξέρει τίποτα γι αυτό. Βέβαια τη μέρα που ανακοινώθηκαν οι ομάδες ανακοινώθηκε και η επιπλέον ημερομηνία...

Με βάση τα λεγόμενα κάποιων εκτοετών τους είχαν πεί ότι θα υπάρχει κι άλλη ημερομηνία και θα αποφασιστεί ποιος θα δώσει σ αυτην με κλήρωση!

Τώρα αν βρείτε άκρη σχετικά με το για ποιο λόγο ο κόσμος το είχε τούμπανο και η γραμματεία κρυφό καμάρι (για εμας τουλάχιστον) πειτε μας κι εμάς να ξέρουμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Τι έγινε τελικά με την "σικέ" εξέταση της Παθολογίας στις 8 του μήνα ??

Να μαντέψω? πέρασαν όλα τα παιδάκια ( που είχαν , και καλά, κληρωθεί για να δώσουν τότε) με 5 ??!!

Τα φώτα σας παρακαλώ για το θέμα ..και αν είναι δυνατό ...ας μην μπει στον κόπο να απαντήσει

κάποιο από τα παιδάκια που εξετάστηκε στις 8/7.

Ευχαριστώ . :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι έγινε τελικά με την "σικέ" εξέταση της Παθολογίας στις 8 του μήνα ??

Να μαντέψω? πέρασαν όλα τα παιδάκια ( που είχαν , και καλά, κληρωθεί για να δώσουν τότε) με 5 ??!!

Τα φώτα σας παρακαλώ για το θέμα ..και αν είναι δυνατό ...ας μην μπει στον κόπο να απαντήσει

κάποιο από τα παιδάκια που εξετάστηκε στις 8/7.

Ευχαριστώ . :splats:

Φίλη, κι εγώ στις 8 εξετάστηκα αλλά πήρα τον πούλο. Όντως, ήταν "σικέ" η εξέταση (και λίγα λες!) γι' αυτούς που πήγαν μιλημένοι. Η ημ/νια δεν έχει να κάνει, είναι άσχετη με το "σικέ" της υπόθεσης: από τη στιγμή που μαθεύτηκε, πήγαμε αρκετοί να δώσουμε, απλώς και μόνο επειδή μας βόλευε. Γι' αυτό, μη βάζεις στην ίδια μοίρα όλα τα παιδάκια που εξεταστήκαμε την Πέμπτη, γιατί είναι κρίμα κι άδικο.

Η πικρή αλήθεια, βέβαια, είναι ότι πέρασαν κάτι ΑΣΧΕΤΟΙ, που δεν ήξεραν την τύφλα τους και δεν απάντησαν ΤΙΠΟΤΑ (παρότι ρωτήθηκαν εύκολα πραγματάκια...), ενώ όσοι είχαμε διαβάσει, και τα νύχια μάς έβγαλαν σε ό,τι θέμα μπορείς να φανταστείς και μας έκοψαν κι από πάνω. Γιατί, βλέπεις, εμείς δεν ήμασταν από τους "κληρωμένους"!!!

Χαλάλι, όμως, ρε! Εμείς πάμε με το σπαθί μας και κοπήκαμε αξιοπρεπώς - δεν περάσαμε γλύφοντας κατουρημένες ποδιές! Αυτοί που το αντέχουν αυτό, απλά δεν έχουν τσίπα! :splaaaats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.