Jump to content

Μικροβια Α


BlackMamba

Recommended Posts

Μας εχουν δωσει ενα πακο φυλλαδια, 3 βιβλια και σημειωσεις σε PP. Μηπως τελικα γνωριζει κανεις απο που θα βγαλουμε ακρη?

Ευχαριστω παιδες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από εκεί ακριβώς. 001shiny[1].gif

Και που να δεις στα μικρόβια Β! wacko.gif

Πάντως σε εμάς, πολλά φυλλάδια ήταν απλά τυπωμένες οι διαφάνειες που είχαμε και σε pp... Οπότε υπολόγιζε κάτι λιγότερο για διάβασμα...

Τώρα αν έχεις πρακολουθήσει τα μαθήματα, νομίζω δε θα 'χεις πρόβλημα να διαβάσεις από διαφάνειες και φυλλάδια, γτ συνήθως εκεί έχουν όλα όσα θέλουν τελικά για τις εξετάσεις.

Αν πάλι δεν έχεις παρακολουθήσει, μάλλον δε θα βγάζεις άκρη από τα παραπάνω, οπότε καλύτερα να ρίξεις μια ματιά πρώτα σε κπ βιβλίο και μετά -που θα χεις μπεις στο κλίμα- να επικεντρωθείς πάλι σε σημειώσεις και διαφάνειες...

Καλά ποια 3 βιβλία σας έχουν δώσει; huh.gif

Καλό κουράγιο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας εδωσαν την κλινικη λοιμοξιολογια( μεγαλο κοκκινο) και την ιατρικη μικροβιολογια απο τον πασχαλιδη.

Σευχαριστω πολυ για την απαντηση φιλεναδα! εχω ψιλοπελαγωσει και δεν θαβρισκα ακρη απο μονη μου.*

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααα! αυτά εννούσες!

το μεγάλο κόκκινο είναι ένα πολύ ωραίο σκαλάκι για να αλλάζεις λάμπες. 001shiny[1].gif

(seriously, μην ασχοληθείς με αυτό, πιάσε τα μικρά του πασχαλίδη, το άλλο είναι περισσότερο για να το χρησιμοποιήσεις για εγκυκλοπαίδεια καμιά φορά, όχι για να διαβάσεις από εκεί... τουλάχιστον όχι σε αυτή τη φάση της ιατρικής μας καριέρας tongue.gif)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

από το βιβλίο είναι όλος ο πρώτος τόμος στην ύλη; γτ σαν πολλά μου φαίνονται

οντως ειναι ολα μεσα..επικεντρωσου ομως με βαση τις διαφανειες εκτος απο καποια που κλασσικα τα θελουν απ το βιβλιο..φυσιολογικη χλωριδα κλπ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.