Jump to content

Παθοφυσιολογία...


smile:)

Recommended Posts

Καλησπέρα!!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος που χρωστάει μόνο παθοφυσιολογία Β μπορεί να τη δώσει στην εξεταστική του ιουνίου μιας και το μάθημα εξετάζεται πλεον διαφορετικα (μαζί παθοφ.Α+Β).Μπορεί κάποιος που χρωστάει μόνο παθοφ Β να δώσει μόνο αυτήν σ αυτη την εξεταστική μιας και για τους παλιούς αυτή η εξεταστική αφορούσε μόνο την παθοφ Α και η χειμερινή την παθοφ Β?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ξέρω σίγουρα ότι μπορείς να δώσεις αν χρωστάς παθοφ.Α... την ίδια μέρα που θα δωθεί και η παθοφ θα γίνει αυτό.

ξέρω επίσης ότι αν χρωστάς α+β μπορείς να δώσεις την παθοφ. ως ενιαίο, απλά θα σου βάλουν το βαθμό που θα γράψεις και στις 2 παθοφ. που χρωστάς.

τέλος κάτι πήρε τ' αυτί μου ότι τα θέματα θα είναι χωρισμένα κατά συστήματα, γι αυτό και θα δώσουν μαζί οι του έτους και οι χρωστούντες παθοφ.Α, δλδ τα θέματα που θα δωθούν θα είναι κοινά, αλλά οι της παθοφ.Α θα γράψουν μόνο τα συστήματα που αφορούν την παθοφ.Α... αν ισχύει αυτό, τότε λογικά μπορεί να γίνει το ίδιο και για αυτούς που χρωστάνε παθοφ.Β

το πιο σίγουρο πάντως θα ήταν να ρωτήσεις τον υπεύθυνο του μαθήματος. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως έχουν βγει λίστες μόνο για παθοφ. και παθοφ.Α...

Να ρωτήσω κάτι... Μιας και μάλλον τα θέματα θα 'ναι ίδια για χρωστούντες και μη, τι ύλη σας έχουν δώσει φέτος; Γτ το πρόγραμμα διαλέξεων είναι το ίδιο με αυτό που είχαμε κ εμείς, απλά με συνεπτυγμένες κάποιες διαλέξεις... Οπότε από 'κει δε βγάζω άκρη... wacko.gif Και στο φωτοτυπικό έχει μόνο κάτι φωτοτυπίες του αναπνευστικού απ' την παθοφ. του west... Σας έχουν δώσει άλλες σημειώσεις (για τα άλλα συστήματα); Ή και διαφάνειες; Ή κάποια οδηγία από που να διαβάσετε;; huh.gif

Thanks! smile.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

TΗΧ BlackMamba!

Αλλα όντως, μόνο αυτά;; huh.gif

Και δε βλέπω στο λινκ ούτε καν π.χ. τις σημειώσεις και τα θέματα του Δαφνή, που πάντα τα δίνει και συνήθως και σε ηλεκτρονική μορφή (οπότε θα μπορούσαν να ανεβουν στο νετ ή να είναι σε κπ υπολογιστή στη σχολή...) confused.gif

Γενικά δεν έχουν δώσει τπτ άλλο σε σημειώσεις ξέρω γω;;;

Εμείς ας πούμε είχαμε σημειώσεις των καθηγητών για κάθε σύστημα (κανονικό κείμενο δλδ, όχι π.χ. τυπωμένες τις διαφάνειες), αλλά είχαμε και 2 παθοφ., οπότε προφανώς δε νομίζω να ζητάνε τώρα από εσάς να ξέρετε τον ίδιο όγκο ύλης στην ενιαία πλέον παθοφ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

λοιπόν, το ξαναθίγω το θέμα της παθοφ. μπας και με διαφωτίσει κάποιος λίγο καλύτερα...

α) σας έχουν δώσει κάποια οδηγία για το από πού να διαβάσετε;

β) σε ποιο υπολογιστή βάζετε τις διαφάνειες που σας δίνουν; γτ δε νομίζω όλο το έτος να εξυπηρετείται από το site της δαπ; wacko.gif κάπου θα υπάρχουν και στη σχολή... ε;

γ) ο Δαφνής όντως τα έδωσε στο μάθημα τα σχετικά με το ουροποιητικό, αλλά σε cd ώστε τελικά να μπορέσουν να τα πάρουν όλοι smile.gif... μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε, λοιπόν, αν έχουν περαστεί σε κπ υπολογιστή στη σχολή, μήπως εκεί που έχετε κρυμμένες και τις διαφάνειες; tongue.gif

φχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.