Jump to content

[υποψ.αγροτικός] ΚΥ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ : Πόσες θέσεις αγροτικών έχει?


balader

Recommended Posts

Πάντα στις προκυρήξεις βγαίνουν δυο θέσεις, αλλά τόσες πραγματικά έχει? Γιατί πρέπει να βρίσκονται 3 αγροτικοί εκει και ο ένας μάλλον απο το 2008, είναι δυνατόν ή ειναι απλά μια συκοφαντία? Αν ξερει κάποιος από την περιοχή και μπορεί ας απαντήσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι απλό!

Για να βολεύονται τα βύσματα και να λουφάρουν όσο μπορούν οι επιμελητές επιδιδόμενοι ωστόσο στο «λειτούργημα» της αλόγιστης φασονάδικης συνταγογράφησης, των κατευθυνόμενων εργαστηριακών εξετάσεων, την παραπομπή σε κολλητούς ιδιώτες με το αζημίωτο φυσικά και των αρπαχτών κατ’οίκον επισκέψεων!

Ψάχτε το ακόμη λίγο, έχει αρκετό ενδιαφέρον!

Είμαι σίγουρος ότι είναι 3 οι θέσεις! Όντως είναι ένας τύπος που έχει κλείσει δυο χρόνια εκεί, παράνομα βέβαια, και δεν είναι καν η θέση του στο ΚΥ Αγιάς, αλλα σε ένα ΠΙ και μια ακόμη που κοντεύει δυο χρόνια!

Ψάχτε ακόμη ποιοι έχουν παραμάγαζα στη Λάρισα για τον ελεύθερο χρόνο τους καθώς και ποιος προορίζει στενό του συγγενικό πρόσωπο για μια εκ των αναφερομένων θέσεων!

Ψάχτε ακόμη γιατί για αρκετά χρόνια δεν δίνονταν οι διπλές θέσεις σε ΠΙ που υπάγονται στο ΚΥ Αγιάς καθώς και πως δεν προκηρύσσονται ποτέ άλλες θέσεις εκτός ιατρικού προσωπικού παρ’ όλο που υπάρχουν ανάγκες!

Και αν πράγματι αποφασίσει κάποιος να τα ψάξει, ας κάνει και μια βόλτα στα δυο μεγάλα μπουρδ..λα της πρωτεύουσας του νομού, όπου πεθαίνουν άνθρωποι αν δεν έχουν τα κατάλληλα κονέ ή τα απαραίτητα μέσα, όπου τα μηχανήματα είναι μόνιμα χαλασμένα αλλά στην γωνία είναι τα μαγαζιά των συζύγων καθηγητών, όπου οι αλαζόνες καθηγητάδες έχουν κάνει φέουδο το κρατικό κτήριο και ο δύσμοιροι οι αγρότες τα τελευταία 10 χρόνια γνωρίζουν μια νέα κολλίγικη νοοτροπία όταν τύχει κι αρρωστήσουν, όπου γίνονται χειρουργεία για τον παρά και μπαίνουν βηματοδότες και μπαλονάκια για χάρη της μίζας σε ετοιμοθάνατους, όπου οι μαγνητικές συστήνονται στον πονοκέφαλο και οι ιδιώτες και του ΕΣΥ σκοτώνονται ποιος θα εξυπηρετήσει καλύτερα τις εταιρείες…

Αλλά σιγά να μην ενδιαφέρουν κάποιον όλα αυτά…..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εφόσον γνωρίζετε τόσα πολλά γιατί δεν κάνετε επίσημη καταγγελία στις αρμόδιες αρχές;

Οι ανώνυμες καταγγελίες σε τι μπορούν να βοηθήσουν;

Μεσημεριανή εκπομπή μου θυμίζει το topic :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διότι μια συνάδελφος η οποία επιχείρησε πριν λίγο καιρό να διαμαρτυρηθεί στο συγκεκριμένο ΚΥ έφαγε χοντρό τρέξιμο! Δεν βλεπει την στιγμη να σηκωθει να φυγει!

Σε όσα αφορούν στα μεγάλα μπουρ…ελα είναι κοινό μυστικό και αλληλοκαλύπτωνται!

Το γνωρίζετε όλοι οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ!

ΟΜΕΡΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διότι μια συνάδελφος η οποία επιχείρησε πριν λίγο καιρό να διαμαρτυρηθεί στο συγκεκριμένο ΚΥ έφαγε χοντρό τρέξιμο! Δεν βλεπει την στιγμη να σηκωθει να φυγει!

Δηλαδή εμένα θα έπρεπε να μου κάνουν καψώνια με αυτή τη λογική;

Εγώ κατήγγειλα την ανύπαρκτη διοίκηση του Κ.Υ., το ωράριο λειτουργίας στα Π.Ι. του Κ.Υ. που ανήκω και πολλά άλλα στη διοίκηση του Νοσοκομείου και στο Υπουργείο και .......τους τρέχουν τώρα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.