Jump to content

νευροανατοΜΙΑ


marvts

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω τους συμφοιτητές μας σε μεγαλύτερα έτη, που ξέρουν σίγουρα καλύτερα. Αν είναι εύκολο θα ήθελα να μάθω το εξής ---->

Πώς θα πρέπει να είναι το διάβασμα μας στη νευροανατομία με τον κ.Καράμπελα ώστε να περάσουμε το μάθημα του ?!?!?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Θα ήθελα να ρωτήσω τους συμφοιτητές μας σε μεγαλύτερα έτη, που ξέρουν σίγουρα καλύτερα. Αν είναι εύκολο θα ήθελα να μάθω το εξής ---->

Πώς θα πρέπει να είναι το διάβασμα μας στη νευροανατομία με τον κ.Καράμπελα ώστε να περάσουμε το μάθημα του ?!?!?!

Koίταξε...εμείς δώσαμε επί Πασπαλά οπότε όποιος παρακολουθούσε και με διάβασμα από τον Snell έγραφε και μάλιστα πολύ καλα...Για τον Καράμπελα δεν είμαι σίγουρη αλλά επειδή μας έκανε κάποια μαθήματα στο τέλος (αν κ δεν έβαλε θέματα) και τα παρακολούθησα όλα έχω να πω ότι πρέπει να παρακολουθείς, να κρατάς καλές σημειώσεις γιατί πολλά από αυτά που λέει εγώ δεν τα βρήκα σε κάποιο βιβλίο (τουλάχιστον από αυτά που μας έδιναν). Τώρα για σύγγραμμα δεν ξέρω να σου πω ,εμένα ο Snell με βοήθησε πολύ αλλά δε ξέρω τι προτείνει ο συγκεκριμένος καθηγητής...Νομίζω δίνει κάποιες φωτοτυπίες με αυτά που λέει...Δε χάνεις κάτι να τον ρωτήσεις... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.