Jump to content

Εγγραφές 2ου εξαμήνου


mariadm

Recommended Posts

Καλημέρα σας παιδιά!Θα ήθελα να παρακαλέσω όποιος ξέρει μέχρι πότε είναι οι εγγραφές στα εργαστήρια του 2ου εξαμήνου να με ενημερώσει.Πέρασα φέτος με κατατακτήριες στη σχολή και δεν ξέρω ποια διαδικασία ακολουθείται.Από τη γραμματεία μου είπαν να απευθυνθώ στα κατα τόπους εργαστήρια αλλά δεν βρίσκομαι στα Γιάννενα αυτή την στιγμή και θα ήθελα τη βοήθεια σας.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέσα στις επόμενες μέρες θα είμαι σχολή και θα κοιτάξω τα εργαστήρια και θα σε ενημερώσω!! Πάντως σίγουρα θα γίνει εργαστήριο Ανατομίας Ι την Τετάρτη 17/2 στις 2 μ.μ. Θα οριστούν οι ομάδες στις οποίες θα συμμετέχει ο κάθε φοιτητής...Δεν πρέπει να λείψει κανένας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα γινει εργαστηριο η απλως θα οριστουν οι ομαδες? Επειδη εγω πρεπει να ερθω απο μακρια! Εν τω μεταξυ δεν απαντουν και στα τηλεφωνα στο εργαστηριο ανατομιας...αν μαθεις κατι ποσταρε το!Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ανακοίνωση Ανατομίας γράφει τα εξής:

Οι διαλέξεις ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Ι αρχίζουν την ΤΕΤΑΡΤΗ 17-02-2010 και ώρα 12:00μμ στην αίθουσα διαλέξεων του Α' έτους.

Η συμμετοχή είναι υποχρεωτική και απαραίτητη η προσκόμιση της φοιτητικής ταυτότητας.

Την Τετάρτη 17-02-2010 αρχίζουν και τα εργαστήρια της ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ Ι.

--

Επίσης έχει βγεί ανακοίνωση για Ιατρική Πληροφορική:

Τα εργαστήρια πληροφορικής θα αρχίσουν Δευτέρα 22 Φεβρουαρίου 2010.

Ομάδα Α: Δευτέρα 15.30-17.30

Ομάδα Β: Δευτέρα 17.30-19.30

Ομάδα Γ: Τρίτη 15.30-17.30

Ομάδα Δ: Τρίτη 17.30-19.30

Οι ομάδες πάνε αλφαβητικά.

Οι φοιτητές πρέπει να εγγραφούν και να πάρουν κωδικό χρήστη. Οι εγγραφές θα γίνονται καθημερινά από 16-02-2010, ώρες 09.00-14.00 στο ισόγειο του κτιρίου Ιατρικής Φυσικής.

Οι διαλέξεις Ιατρική Πληροφορική θα αρχίσουν 23 Φεβρουαρίου 2010, ώρα 11.00-13.00 στην αίθουσα διδασκαλίας του Α' έτους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.