Jump to content

προγραμμα 2ου εξαμηνου


eirinits

Recommended Posts

Καλημερα! Ξερει κανενας το προγραμμα 2ου εξαμηνου? Ξερω οτι εχει αναρτηθει εξω απο τη γραμματεια αλλα δεν το εχω βρει σε καποιο site και δεν εχω ιδεα που αλλου να ψαξω περαν απο το site της ιατρικης (μολις περασα με κατατακτηριες και ακομη ειμαι στα χαμενα). Αν το εχει καποιος σε ηλεκτρονικη μορφη και μπορει να μου το στειλει θα του ημουν υποχρεη! Το mail μου ειναι stpeirini@yahoo.com.

Ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα! Ξερει κανενας το προγραμμα 2ου εξαμηνου? Ξερω οτι εχει αναρτηθει εξω απο τη γραμματεια αλλα δεν το εχω βρει σε καποιο site και δεν εχω ιδεα που αλλου να ψαξω περαν απο το site της ιατρικης (μολις περασα με κατατακτηριες και ακομη ειμαι στα χαμενα). Αν το εχει καποιος σε ηλεκτρονικη μορφη και μπορει να μου το στειλει θα του ημουν υποχρεη! Το mail μου ειναι stpeirini@yahoo.com.

Ευχαριστω!

Δες εδω : http://medlab.cs.uoi.gr/medicalschool/doc/orologio_progarmma_Aetous_2008-09.pdf . Είναι από το site της σχολής. Του περσινού έτους μεν, αλλα δε νομίζω να έχει αλλάξει κάτι. Καλή αρχή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας παιδιά.Έχω περάσει και γω με κατατακτήριες φέτος και θα ήθελα να σας ρωτήσω,αν αρχίζουν και τα εργαστήρια του 2ου εξαμήνου την επόμενη εβδομάδα ή μόνο οι διαλέξεις στο αμφιθέατρο.Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηρα τηλ στο εργαστηριο φυσιολογιας και μου ειπαν οτι τα εργαστηρια ξεκινουν 8 Μαρτιου. Αν θελεις, Μαρια, στειλε μου mail να ανταλλαξουμε και κινητα για να συνεννοηθουμε καλυτερα! Παντως δοκιμασε να παρεις και τηλ. Ειναι πολυ ευγενικοι ολοι. Τα λεμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.