Jump to content

ΑΡΤΑ


ionos1979

Recommended Posts

Ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος για να πας Αρτα απο Αθήνα ? Με αυτοκίνητο ή με ΚΤΕΛ ? Πόση ώρα είναι περίπου με το ΚΤΕΛ ? Ξέρω οτι έχει στις 06.00 ΚΤΕΛ για ΑΡΤΑ αλλά δεν ξέρω αν προλαβαίνει να φτάσει μέχρι τις 13.00 που τελειώνει η κατάταξη.

Είμαι απο περιφέρεια και δεν γνωρίζω πολλά πράγματα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιος ειναι ο καλύτερος τρόπος για να πας Αρτα απο Αθήνα ? Με αυτοκίνητο ή με ΚΤΕΛ ? Πόση ώρα είναι περίπου με το ΚΤΕΛ ? Ξέρω οτι έχει στις 06.00 ΚΤΕΛ για ΑΡΤΑ αλλά δεν ξέρω αν προλαβαίνει να φτάσει μέχρι τις 13.00 που τελειώνει η κατάταξη.

Είμαι απο περιφέρεια και δεν γνωρίζω πολλά πράγματα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Λογικά από αθήνα μέχρι 13:00 θα εχεις φτάσει εκτόσ και αν εχει πάρα πολύ κίνηση. Συνήθως το λεωφορείο θέλει 5,5 ώρες. Αν πάλι αγχώνεσαι πήγαινε με αυτοκίνητο. :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαλάρωσε, η κατάταξη δε τελειώνει 1. Και απόγευμα μπορείς να μπεις

Καλυετρα μέχρι ορκωμοσία μη πας με αμάξι, 12 - 14 μέρες δε θα βγεις.

Υπόψιν όποιος αργεί μάλλον πάει πέτρινο που είναι κάλο, γιατί δε σε πρήζουν, αλλά και κακό (παλιό κτίριο, μπάνιο και τουαλέτα σε άλλο κτριο, θάλαμοι 50 ατόμων...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανονικα, βασει κανονισμων ο νεοσυλλεκτος μπορει να παρουσιαστει μεχρι τις 00.00 της ιδιας μερας. Το προβλημα ειναι οτι θα ταλαιπωρηθεις επειδη δε θα παρεις ρουχισμο, κρανη, κουβερτες κτλ αλλα θα περιμενεις μεχρι το αλλο πρωι...Οντως αν εισαι ψυχαναγκαστικος καλυτερα να πας νωρις το πρωι, να σε βαλουν κ σε ομαδα με ομοιους σου, σε ωραιο θαλαμο κτλ...Αν δε σε πολυνοιαζει, μπες τελευταια στιγμη κ ζησε το μεγαλειο του Πετρινου (τιμημενες 5ες διμοιριες και των δυο λοχων) το μονο καλο θα ναι οτι οταν θα σκατε στην αναφορα θα ψαρωνει ολο το ΚΕΥΓ...;) your choice...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Πηγαινε μετα τη μια για να σε βαλουν στο πετρινο, θα περασεις ζαχαρη μακρια απο τους γαλοναδες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.