Jump to content

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ FOREAS!!!


Dr Irol

Recommended Posts

Καλή τύχη σου εύχομαι!!! :)

Και τώρα που θα πας εκεί στο νησί, μη μας ξεχάσεις! Ξέρεις, περιμένω πρόσκληση το καλοκαιράκι να έρθω για ηλιοθεραπεία! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή τύχη σου εύχομαι!!! :)

Και τώρα που θα πας εκεί στο νησί, μη μας ξεχάσεις! Ξέρεις, περιμένω πρόσκληση το καλοκαιράκι να έρθω για ηλιοθεραπεία! :P

Ωωωωωωω Ο Φορέας φεύγει!? (Ιρολ εσύ και εγώ και ο madcow μείναμε..)

Μπράβο Foreas! Καλή αρχή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή τύχη σου εύχομαι!!! :)

Και τώρα που θα πας εκεί στο νησί, μη μας ξεχάσεις! Ξέρεις, περιμένω πρόσκληση το καλοκαιράκι να έρθω για ηλιοθεραπεία! :P

Ωωωωωωω Ο Φορέας φεύγει!? (Ιρολ εσύ και εγώ και ο madcow μείναμε..)

Μπράβο Foreas! Καλή αρχή!

Ελπίζω να μη μας κάνει καμιά λαμογιά και φύγει και από το GM...! ;) Είπαμε, έχουν και τα νησιά net, οπότε δεν θα έχει δικαιολογία! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγχαρητήριααα!!!

καλάαα να περάσεις εσύυυυυ,γιατί ειναι σίγουρο

οτι οι κατοικοι θα περνούν καλά γιατι θα είναι σε καλά χερια,στα χερια σου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγροτικευεις φορεας;καλα ποτε κιολας;εχω χασει την αισθηση του χρονου,μαλλον.go save the island people man!xaxa!:))καλη αρχη κι ακομη καλυτερο τελος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Βρε Ιρολ, με κάνεις και ντρέπομαι με τέτοια τόπικ!!

Εννοείται ότι θα έρθεις για ηλιοθεραπεία!

Το GM, δεν το ξεχνάω, μάλιστα ως πρώτο κριτήριο εύρεσης σπιτιού, βάζω την ύπαρξη ADSL στην περιοχή :D

Και of course εννοείται ότι με μένα στο νησί η θνητότητα θα αυξ.., έεεε θα πέσει, κατακόρυφα! ( με βλέπω να λέω: ένα γιατρόοοοοοοο..... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το lost ξεκιναει 2/2...

ειναι η εκτη και τελευταια σεζον...

ο φορεας παει στο νησι...

woooow

συμπερασματα:

ο φορεας θα παιξει στο lost

o φορεας οχι μονο θα παιξει στο lost αλλα θα τους σακαταψει-σκοτωσει ολους στην προσπαθεια του να το παιξει γιατρος

τριτο και πιο βασικο συμπερασμα o madcow το χει καψει

ps: no offence φορεα, congratz!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλό mad cow!!

Και επειδή από μαγείρεμα είμαι σκράπας, προτείνω να ανοίξεις ένα τόπικ με συνταγές καθημερινές, διαφορετικά ο Φορέας θα παχύνει τρελλά από τις ταβέρνες !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλη αρχη λοιπον "φορεας". το αγροτικο ειναι μια απο τις ωραιοτερες εμπειριες στην ιατρικη μας σταδιοδρομια.μου τα ελεγαν και εμενα μεχρι που το διαπιστωσα. απλα μια (ασημαντη ισως) επισημανση θα ηθελα να κανω χωρις φυσικα να σημαινει οτι θα συμβει και σε εσενα επειδη συνεβη σε εμενα.

επειδη και εγω εκανα αγροτικο σε ενα (σουρεαλιστικο-ακριτικο) νησι στο οποιο πηγα καλοκαιρακι,αν λαμβανα υποψην τις υποσχεσεις των φιλων μου για να με επισκεφτουν κτλ τοτε δε θα ηξερα που να τους φιλοξενησω. με αλλα λογια κρατα μικρο καλαθι για να μην απογοητευτεις.αυτο μονο.

απο εκει και περα σου ευχομαι καλη αρχη και καλες διαγνωσεις.να εχεις μια αξεχαστη περιοδο.

μακαρι να εχεις τοσους φιλοξενουμενους φιλους και καλη παρεουλα που δε θα περασει μερα πληξης και ανιας.αυτο εννοειται.

καλη θητεια και φιλια απο νοτο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.