Jump to content

Β' ΕΤΟΣ-ΓΕΝΕΤΙΚΗ


evripidis

Recommended Posts

Όσοι δήλωσαν το βιβλίο του Thomson στο μάθημα επιλογής ''ΓΕΝΕΤΙΚΗ'' τελικά θα πάρουν το βιβλίο του Saac λόγω προβλήματος στις εκδόσεις ''Πασχαλίδη''

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι δήλωσαν το βιβλίο του Thomson στο μάθημα επιλογής ''ΓΕΝΕΤΙΚΗ'' τελικά θα πάρουν το βιβλίο του Saac λόγω προβλήματος στις εκδόσεις ''Πασχαλίδη''

Ωραιααααααααααααααα........πες και λιγο την υλη σε σελιδες ...... οσο πιο περιληπτικα γινεται !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι να την ήξερα! Ζήτημα να πήγα σε 2-3 διαλέξεις! Το μόνο που ξέρω είναι ότι διαβάζουμε τις διαφάνειες!

Οκ ... εληφθη ...διαφανειες τοτε !!!!!!! Καλο διαβασμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που τις βρισκουμε ρε παιδια, για εμας τους μεγαλους?

Πατας Γενετικη . Η λεξη κλειδι που θα σου ζητησει ειναι το μαγικο ετος "2008" και τσουπ εισαι μεσα και χαιρεσαι τις ωραιες διαφανειες .... καλο διαβασμα φιλε μου!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που τις βρισκουμε ρε παιδια, για εμας τους μεγαλους?

Πατας Γενετικη . Η λεξη κλειδι που θα σου ζητησει ειναι το μαγικο ετος "2008" και τσουπ εισαι μεσα και χαιρεσαι τις ωραιες διαφανειες .... καλο διαβασμα φιλε μου!!!!!!

ξερει κανεις και το passkey για την βιοχημεια 2 ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που τις βρισκουμε ρε παιδια, για εμας τους μεγαλους?

Πατας Γενετικη . Η λεξη κλειδι που θα σου ζητησει ειναι το μαγικο ετος "2008" και τσουπ εισαι μεσα και χαιρεσαι τις ωραιες διαφανειες .... καλο διαβασμα φιλε μου!!!!!!

thanx.. να σαι καλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που τις βρισκουμε ρε παιδια, για εμας τους μεγαλους?

Πατας Γενετικη . Η λεξη κλειδι που θα σου ζητησει ειναι το μαγικο ετος "2008" και τσουπ εισαι μεσα και χαιρεσαι τις ωραιες διαφανειες .... καλο διαβασμα φιλε μου!!!!!!

ξερει κανεις και το passkey για την βιοχημεια 2 ?

Για δοκιμασε biochem , biochem2. Ενα απο τα δυο ειναι σιγουρα!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενετικη= 11 posts

Παθολογια, Χειρουργικη, κλπ κλπ=1-2 posts

hmmmmmm.......

Ετυχε να μπαινουμε τα μικροτερα ετη πιο συχνα απο τα μεγαλυτερα .... ισως γι αυτο ....! Αν εχεις τον χρονο και τη θεληση μπορεις να περιμενεις μεχρι να φτασουμε στα ετη με τα αντιστοιχα μαθηματα να ενημρωσουμε και για Παθολογια και για Χειρουργικη αλλα αυτο θα μας παρει 4 χρονια ακομη .... μεχρι τοτε ελπιζω να μη σε βλεπουμε εδω τριγυρω φιλτατε συναδελφε ... !!!!! Καλη επιτυχια στην αναζητηση σου ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.