Jump to content

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ


coeursauvage

Recommended Posts

Παιδιά υπάρχει κάποια επίσημη ανακοίνωση για την εξεταστική Γενάρη-Φλεβάρη?Τα φώτα σας,please... emhelp

Εγω επικοινωνησα με τη γραμματεια και μου ειπε οτι το προγραμμα δεν εχει βγει και να παρω τηλεφωνο μετα τις γιορτες! Βεβαια καποιος φιλος μου ειπε οτι εκεινος μιλησε μαζι τους (πριν απο μενα) και του ειπαν οτι η εξεταστικη θα ειναι απο 22 Ιανουαριου μεχρι 11 Φεβρουαριου και οτι η Χ/κη πτυχιο θα ειναι στις 9/2! Τιποτα αλλο, τα συμπερασματα δικα σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους και καλές γιορτές να έχετε! Μόλις έμαθα ότι η Παθολογία θα δοθεί στις 26/1/2010.Αν γνωρίζει κανείς το οτιδήποτε ακόμα και αν έχει την ίδια πληροφορία ας την μοιραστεί μαζί μας ώστε να το επιβεβαιώσουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

22 Γενάρη με 12 Φλεβάρη είναι επίσημα η εξεταστική... Αν και κάποια έτη έχουν πάρει "παράταση"... 1ο, 2ο , 3ο έτος έχουν βγάλει πρόγραμμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3ο έτος....

18/1 Ναρκωτικά (επιλογή)

26/1 Παθοφυσιολογία Ι

1/2 Μικροβ. ΙΙ

4/2 Υγιεινή Ι

12/2 Φαρμακ. Ι

22, 23/2 Παθαν Ι εργαστήριο + γραπτά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα παιδιά! Αν γνωρίζει κάποιος, ας ποστάρει ημ/νιες Βιοχημείας ΙΙ και Φαρμακολογίας ΙΙ, Βιολογίας ΙΙ για τους επί πτυχίω

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλές γιορτές σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

22 Γενάρη με 12 Φλεβάρη είναι επίσημα η εξεταστική... Αν και κάποια έτη έχουν πάρει "παράταση"... 1ο, 2ο , 3ο έτος έχουν βγάλει πρόγραμμα...

αν μπορει κανεις ας αναρτησει το προγραμμα εξεταστικς β εους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει κανείς φώτο από το πρόγραμμα για όλα τα έτη; Ή δεν έχει βγει τίποτα ακόμα;

Όποιος μπορεί να μπει στον κόπο να το ανεβάσει,θα το εκτιμούσαμε πολύ :) Κάποιοι δεν είμαστε γιάννενα κ καταλαβαίνετε τη δυσκολία του πράγματος... emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.