Jump to content

Εσύ θα το κάνεις το εμβόλιο ;;;


Leviathan

  

27 members have voted

  1. 1. Εσύ θα το κάνεις το εμβόλιο ;

    • 1 ) Ναι δαγκωτό .-
    • 2 ) Ναι δαγκωτό, αλλά από την special edition παρτίδα που προορίζεται για τον Ομπάμα ......
    • 3 ) Όχι δαγκωτό .-
    • 4 ) Όχι δαγκωτό, αλλά θα πάρω το σούπερ ντούπερ ματζούνι της γιαγιάς μου, που έχει ως βασικό συστατικό μια ποικιλία σπέρματος από 35 παρθένους σκαντζόχοιρους !!!
    • 5 ) Ας το δοκιμάσουν πρώτα οι βάζελοι για να δούμε πόσοι θα ψοφήσουν .....
    • 6 ) Εδώ υπάρχει περίπτωση να γίνει αρχηγός της ΝΔ ο Tony ( ο Σαμαράς ντε ) κι εσύ ασχολείσαι με τη γουρουνογρίπη ;;;


Recommended Posts

:) Θα το κάνω το εμβολιάκι, γιατί να μην το κάνω; Οι ασθενείς μου είναι οι μισοί ανοσοκατεσταλμένοι, τι θα τους πω αν τους κολλήσω τη γριπούλα;! :o Εξάλλου, και για μένα καλό θα είναι...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οσο λιγοτερα στοιχεια εχεις διαθεισμα τοσο μεγαλυτερη πολλαπλοτητα γνωμων εχεις

μηπως τελικα..ειναι σαν να παιζεις..κρεμαλα;εν προκειμενω λειπουν απο τη λεξη πολλα γραμματα και ειναι δυσκολο να μαντεψεις

θα σας παρεπεμπα σε μια δημοσιευση μου σε αλλο φορουμ αλλα δεν ειναι ταιριαστο και πολυ στην περιπτωση

θα διατυπωσω ομωσ εναν αλγοριθμο που θα μας δωσει την σωστη αποφαση

απαιτουνται τρια προσωπα:

μελλων ασθενης

προυποθεση: να ειναι συνεργάσιμος και να εχει στοιχειώδη παιδεία και κατανόηση

θεραπων γενικος οικογενειακός γιατρος

προυποθεση:

να εχει παρακολουθησει κατα το δυνατον σε μεγαλυτερο διαστημα ζωης και να εχει πληρη γνωση ολων των προβληματων υγειας που αντιμετωπισε μεχρι τωρα ο ασθενης καθως και πληρη εικονα της οικογενειακης και επαγγελματικης του ζωης

ειδικευμενος μεγαλοκαθηγητης

προυποθεσεις

φυσικα...διαυγεια πνευματος

ευσυνειδησια

εμπειρια ει δυνατον τεραστια

και προσβαση σε ολα τα μυστικα του εμβολιου

αν αυτοι οι τρεις συνεδριασουν επο χρονον ικανο θα μπορουν να αποφανθουν αν ο ασθενης πρεπει να κανει το εμβλιο η οχι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν είχα περάσει ήδη μια γρίπη τον τελευταίο χρόνο θα ψήφιζα 1. Βέβαια και πάλι, παίζει πολύ να το κάνω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν εσύ αποφασίσεις αν θα κάνεις το εμβόλιο βάσει των όσων γράφονται από ανώνυμους χρήστες του internet τότε λυπάμαι, αλλά είσαι άξιος της μοίρας σου.

Δυστυχώς μπήκα στον πειρασμό να διαβάσω το τι γράφουν και οι αναλήθειες είναι πολλές. Το τι συμβουλεύουν οι αρμόδιοι ιατροί (καθηγητές) μπορείς να το διαβάσεις ΕΔΩ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα σας παρεπεμπα σε μια δημοσιευση μου σε αλλο φορουμ αλλα δεν ειναι ταιριαστο και πολυ στην περιπτωση

επειδή σαν κακό μου ακούγεται αυτό που θες να μας κάνεις άστο καλύτερα....μην μας παραπέμπεις.

Ζήτα μαθήματα ορθογραφίας και συντακτικού από τον φιλόλογο του forum....ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα περιμένω να το κάνουν πρώτα αυτοί που έχουν τις απόλυτες ενδείξεις. Αν θα υπάρξουν εμβόλια διαθέσιμα μετά από την κάλυψη των ομάδων προτεραιότητας, φυσικά και θα το κάνω.

edit: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων: Ναι μεν είμαι γιατρός, αλλά δεν έρχομαι σε καμία επαφή με τον κόσμο (ως άνεργος). Αν δούλευα ήδη, θα το έκανα αμέσως.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα σας παρεπεμπα σε μια δημοσιευση μου σε αλλο φορουμ αλλα δεν ειναι ταιριαστο και πολυ στην περιπτωση

επειδή σαν κακό μου ακούγεται αυτό που θες να μας κάνεις άστο καλύτερα....μην μας παραπέμπεις.

Ζήτα μαθήματα ορθογραφίας και συντακτικού από τον φιλόλογο του forum....ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

για το πρωτο εχεις δικιο,ναι!

για το δευτερο εντελως αδικο..ειναι περιττο!δεν καταλαβαινω γιατι επισημαινεις το "παρεπεμπα"

http://www.google.gr/search?q=%CE%B8%CE%B1+%CF%83%CE%B1%CF%82+%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CF%80%CE%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:el:official&client=firefox-a

φυσικος ειμαι..δεν ειμαι αγραμματος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν εσύ αποφασίσεις αν θα κάνεις το εμβόλιο βάσει των όσων γράφονται από ανώνυμους χρήστες του internet τότε λυπάμαι, αλλά είσαι άξιος της μοίρας σου.

Δυστυχώς μπήκα στον πειρασμό να διαβάσω το τι γράφουν και οι αναλήθειες είναι πολλές. Το τι συμβουλεύουν οι αρμόδιοι ιατροί (καθηγητές) μπορείς να το διαβάσεις ΕΔΩ.

θα το κανω..---------->>>>> http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=43&t=168233&view=unread#unread

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.