Jump to content

7 ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΡΩ-ΘΡΥΛΟΣ ΣΤΟ Champions-league


Bodhisattwa

Recommended Posts

Έχω μια απορία.Το γήπεδο της Γαλατάσαραι που βρίσκεται:Στην Ευρωπαική ή στην Ασιατική ακτή της Κωνσταντινούπολης.Θα ήθελα να το ξέρω γιατί σε περίπτωση που θα κερδίσει ο Ευρω-θρύλος να είμαστε βέβαιοι ότι πρόκειται για την πρώτη του εκτός έδρας νίκη στην Ευρώπη!Αντε καλή επιτυχία!!!!!!!! :kissmy:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή επιτυχία στο γάβρο και τα χανούμια αλλά μην ξεχνάμε ποια είναι η καλύτερη ελληνική ομάδα στην Ευρώπη άσχετα τα φετινά μας χάλια...

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...ΝΙΚΗ ΣΤΗ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΠΑΟΛΕ ΟΛΕ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα πολύ ωραίο μύνημα που είχε σταλεί σε ραδιοφωνική εκπομπή του Supersport FM σχετικά με το προσεχές παιχνίδι του Παναθηναικού :

ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΕΡΧΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ! Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.Νίκη στην Στουτγκάρδη ΠΑΟ ΟΛΕ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό!

Εσείς με τον αυτόματο πιλότο δεν ξέρω τι τύχη θα έχετε!! :D:D:D

Ας ελπίσουμε για το καλύτερο για όλες τις ελληνικές ομάδες.

ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ,ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ (αλλιώς άσπρη μέρα δεν βλέπουμε με επαλέ,μόρις κλπ.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο "πρωταθλητης" Ολυμπιακος εχει δωσει 21 ματς εκτος εδρας στο Champions League.Απολογισμος>>18 ΗΤΤΕΣ,3 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ.Συγχαρτηρια ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ.Αυτα για κατι ΤΣΟΥΚΑΛΟφρωνες.. COCKNEYS 13

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραδέχομαι ότι έπαιξε πολύ καλά ο γάβρος χθες,για την αεκ δεν το συζητώ,το μαύρο της το χάλι.

Τί κόμπλεξ έχει όμως αυτή η ομάδα και δεν μπορεί να κερδίσει εκτός?

Όσο καλός παναθηναικός και να είμαι δεν μας βλέπω καλά σήμερα. :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει,την καλύτερη εμφάνισή του (μακράν) για εκτός έδρας παιχνίδι έκανε ο Γάβριτς...ήταν άτυχος,έχει και την κομπλεξική χωριάτικη νοοτροπία στας Ευρώπας....πάντως εμένα μου άρεσε πολύ και ΑΞΙΖΕ κάτι καλύτερο...

Όσο για σήμερα,ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

(αν και πολύ χλωμούς μας βλέπω,πολύυυυυυυ χλωμούς!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπράβο στον Ολυμπιακό που έπαιξε καλή μπάλα και περισσότερα μπράβο στη Γαλατασαράι που κέρδισε.Μια ομάδα που παίζει καλά και έχει 0 βαθμούς αν δεν παίξει καλά πόσους θα έχει?Ένα έχω να πω.Ο Ολυμπιακός θα κάνει μεγάλη πορεία στη Ευρώπη όταν η διοίκησή του καταλάβει ότι πρέπει η ομάδα να ξεκινήσει την ευρωπαική της πορεία απ'το κύπελλο ΙNTERTOTO.Όσογια την ΠΑΝΑΘΑ ΝΙΚΗ ΣΤΗΝ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ ΠΑΟ ΟΛΕ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω τί να ευχηθώ για το αυριανό ντέρμπυ....

Με δεδομένο ότι κερδίζουμε τον π....... τον αιώνιο (χλωμό το βλέπω),να κερδίσει η άεκ και να ξαναπατήσουμε κορυφή ή να κερδίσει ο γαύρος και να τρίξει για καλά η καρέκλα του μπάγεβιτς μήπως και έρθει στον παο?

Μάλλον θα προτιμήσω τη μέση λύση,ισοπαλία και :antegeia:

ΠΑΥΛΟ ΘΕΕ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΠΑΕ!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

000000000000000000000000000000000000000000000000?

000000000000000000000000000000000000000000000000?

000000000000000000000000000000000000000000000000?

000000000000000000000000000000000000000000000000?

000000000000000000000000000000000000000000000000?

όχι δεν είναι glitch του matrix....

είναι οι βαθμοί του γαύρου σε 3 αγώνες στο Cl......

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!

ΥΓ. και μή ξεχνάτε......μεταξύ τυφλών, βασιλεύει ο μονόφθαλμος!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφιερωμένο στο ΝΙΚΟ ΛΙΑΡΑΚΟ άρρωστο Ολυμπιακό σταδίου IV.Ρε Λιαράκο πέρσι όλη τη χρονιά σε είχα πρήξει και σου έλεγα ότι το Δεκέμβρη πάλι εκτός Champions League θα είσαi.Και όντως πάλι εκτός Champions League ήσουν.Από πέρσι το Δεκέμβρη σου φωνάζω ότι και φέτος το Δεκέμβρη πάλι εκτός Champions League θα είσαι.Το λάθος μου ήταν πώς δεν τα υπολόγισα καλά.Γιατι φέτος 31 0ΚΤΩΒΡΙΟΥ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE είσαι.Όσο για του χρόνου ξέρεις τι έχω να σου πω.Αλλά το αφήνω γιατι θα κουράσω τον κόσμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΛΑΜΠΡΟ ΦΩΤΗ απογοητευμενε βαζελε!

Χαιρεσαι συνεχεια με τις ηττες του Ολυμπιακου στην Ευρωπη οπως χαρηκες με την ισοπαλια με τον Ιωνικο πριν απο λιγο και μου εστειλες αμεσως μνμ στο κινητο!θα σου θυμισω οτι περυσι ολη τη βδομαδα μιλαγες και ξαναμιλαγες και κοροιδευες και και και...την κυριακη το βραδυ ακουγες τηλεφωνικα τα πανηγυρια απο το Πασαλιμανι!Υπομονη 2 εβδομαδες εχουν μεινει για την τσοντα της Ριζουπολης μην αγχωνεσαι ομως και παθεις τιποτα...

ολα θα ειναι ιδια μονο το συνθημα θα αλλαζει...εεε ααα πηραμε το ογδοο και παμε για εννια!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε Νίκο Λιαράκο έχω μάθει να βλέπω τα παιχνίδια ένα ένα και ποτέ να μην προτρέχω.Το τυχαίο περσινό αποτέλεσμα στον αγώνα της Ριζούπολης δεν είναι ικάνο να σβήσει τη μεγάλη περσινή πορεία του ΠΑΟ στην Ευρώπη και την ανάκαμψή του στο πρωτάθλημα.Επίσης δεν πρέπει να ξεχνάς ότι ο Ευρω-θρύλος έχει πάρει δύο πρωταθλήματα σε ισοβαθμίες με άλλες ομάδες,ένα με διαιτητές τύπου Παπουτσέλη και έχει κάνει πορείες στο ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ με διαιτητές τύπου ΠΟΝΤΙΚΗ.Για να επανέλθω στο αρχικό μου λεγόμενο,ετοιμάζομαι να δώ την ΚΩΜΩΔΙΑ της Τετάρτης με τη Γαλατασαράι και να γελάσω για άλλη μια φορα πραγματικά μέσα απ'την καρδιά μου με τους πρωταθλητές του ΛΑΜΟΓΙΣΤΑΝ(ΕΛΛΑΔΑΣ).Επίσης,θα ήθελα να αφιερώσω σε όλους τους φίλους Ολυμπιακούς ένα τραγούδι βγαλμένο μέσα απ'τη μοναδική αξιόλογη προσπάθεια του Ευρω-θρύλου στην ΕΥΡΩΠΗ την περίοδο 1998-1999: ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ,ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης,θα ήθελα να αφιερώσω σε όλους τους φίλους Ολυμπιακούς ένα τραγούδι βγαλμένο μέσα απ'τη μοναδική αξιόλογη προσπάθεια του Ευρω-θρύλου στην ΕΥΡΩΠΗ την περίοδο 1998-1999: ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ,ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ

ΘΕΟΣ! :splaaaats::splaaaats: :goooal:

ΕΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολυ καλο το τραγουδακι αν και εσεις τραγουδαγατε για Κοντε και Ζινεντιν Ζινταν.ΛΑΜΠΡΟ ΦΩΤΗΗ περσινη μεγαλη πορει ητν μεχρι τους 8 του ουεφα!!!ενταξει το περσινο 3-0 ηταν τυχαιο αλλα και το 1-4 τυχαιο?το 1-0 με τους εμετους το Χενρικσεν στις τριπλες του ΖΙΟΒΑΝΙ τυχαιο? το 0-2 στον τελικο με 10 παιχτες τη χρονια που φυσαγε αγερι οπςσ λες τυχαιο και αυτο?το 2-4 την ιδια χρονια τυχαιο και αυτο?τελικα πρεπει να ειμαστε πολλη τυχερη ομαδα!

ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Επίσης,θα ήθελα να αφιερώσω σε όλους τους φίλους Ολυμπιακούς ένα τραγούδι βγαλμένο μέσα απ'τη μοναδική αξιόλογη προσπάθεια του Ευρω-θρύλου στην ΕΥΡΩΠΗ την περίοδο 1998-1999: ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ,ΦΥΣΑ ΑΓΕΡΙ

ΘΕΟΣ! :splaaaats::splaaaats: :goooal:

ΕΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Αν αναλογιστεί κανείς οτι σε 4 αγώνες έχετε φάει 11 τεμάχια...

Πρέπει να πούμε οτι είστε η χειρότερη ομάδα που προσφέρει στους Ευρωπαίους οπαδούς... λίγο θέαμα βρε αδερφέ... :lol: Και καλά κάνετε , εγώ σας βγάζω το καπέλο αφού πανυγηρίζετε όταν όλη η Ευρώπη, σας ξέρει με τις φετινές πεντάρες και τριάρες. 8)

Εύγε ρε αλάνια. :antegeia: Είσαστε όχι Ευρωπαική ομάδα με κύρος...αλλά Ευρωπαική ομάδα με στόχους και όνειρα ...(να τρώτε κάτω απο 3 ) 8)

Μια ομάδα που παίζει καλά και έχει 0 βαθμούς αν δεν παίξει καλά πόσους θα έχει?

Η ομάδα που παίζει καλά είχε 0 βαθμούς σε 3 αγώνες και στον τέταρτο πήρε 3 ( και έχει φάει μόνο 4 γκολ ). Την απάντηση σου θα την βρείς αν κοιτάξεις στον όμιλο σας την τελευταία ομάδα. :goooal:

Να στε καλά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά φέτος βλέπω την ομάδα μου και στενοχωριέμαι.Δεν είναι αυτός ο Παναθηναικός που όλοι ξέρουμε.Απλά φίλε μου θα ήθελα να σου θυμίσω(για ιστορικούς λόγους) ότι πέρσι που η ομάδα μου έριξε 4 σττους Τούρκους,3 στους Βέλγους και κέρδισε μέσα στην Πορτογαλία και είχε χαρακτηριστεί φαβορί για την κατάκτηση του Ουέφα ο Ευρω-θρύλος έτρωγε τριάρες από τη Μακάμπι Χάιφα του ΑγιεκΜΠΑΙΝΕΙ και του Σουμ-Παναγιωταρέα.Πρόπερσι που η ομάδα μου κόντεψε να κλείσει το σπίτι της Μπαρτσελόνα ο Ευρω-θρύλος ξαναβγήκε 4ος πίσω απ'το ιστορικό σωματείο της ΛΙΛ.Τις άλλες κωμωδίες δεν τις θυμάμαι με τόσες λεπτομέρειες γιατί προτιμώ να βλέπω σοβαρό ποδόσφαιρο και όχι το MEDRANO του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου.Όσο για τη νίκη επί της Γαλατά πανυγυρίστε τη γιατί ήταν πέρα για πέρα άξια αλλά δεν πρόκειται να σας προσφέρει στην καλύτερη κάτι παραπάνω απ'την πρόκριση στο αξιοθρήνητο,όπως το έχετε χαρακτηρίσει, κύπελλο Ουέφα.Το συμπέρασμα είναι ένα:ΛΙΑΡΑΚΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΕΙΣΑΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περσινά ξινά σταφύλια...

Φίλε labfotis

πρέπει να σου πω ότι το παρόν είναι πρόσφατο και τις περισσότερες φορές πατάει πάνω στο παρελθόν.

Έτσι λοιπόν τον Θρύλο της πεντάρας στην Ευρώπη ... αρχίζουν και τον μαθαίνουν όλοι σαν την ομάδα που θα παίξει και θα δυσκολέψει πολύ τον αντίπαλο και που εξελίσσεται σε μία μεγάλη Ευρωπαϊκή ομάδα. Φέτος μπορεί να μην περάσουμε ούτε στο Uefa (που για μένα το Uefa είναι αποτυχία αν προέρχεσαι από το CL ) αλλά από του χρόνου θα τρίβετε όλοι οι βάζελοι τα μάτια σας.

Από την άλλη ο βάζελος που έκανε κάποιες καλές εμφανίσεις στην Ευρώπη ,

τον μάθανε όλοι σε μία χρονιά. 5-0 με την Manchester , 3άρα με την Στουτγάρδη...γίνεστε ρεζίλι...και όχι μόνο στην Ευρώπη. ΚΑι στην Ελλάδα όλοι σας έχουν...για πλάκα! Νομίζεις ότι είναι τυχαίο ότι φέτος δεν πιστεύει κανένας ότι θα κερδίσει ο Βάζελος το ντέρμπυ? Κανένας δεν έχει την αίσθηση του ντέρμπυ αλλά του περίπατου του γαύρου!!! 8)

Τουλάχιστον φέτος πρέπει να κρυφτείτε...μην μιλάτε καθόλου... :antegeia:

Να σαι καλά

:goooal:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά φέτος βλέπω την ομάδα μου και στενοχωριέμαι.Δεν είναι αυτός ο Παναθηναικός που όλοι ξέρουμε.Απλά φίλε μου θα ήθελα να σου θυμίσω(για ιστορικούς λόγους) ότι πέρσι που η ομάδα μου έριξε 4 σττους Τούρκους,3 στους Βέλγους και κέρδισε μέσα στην Πορτογαλία και είχε χαρακτηριστεί φαβορί για την κατάκτηση του Ουέφα ο Ευρω-θρύλος έτρωγε τριάρες από τη Μακάμπι Χάιφα του ΑγιεκΜΠΑΙΝΕΙ και του Σουμ-Παναγιωταρέα.Πρόπερσι που η ομάδα μου κόντεψε να κλείσει το σπίτι της Μπαρτσελόνα ο Ευρω-θρύλος ξαναβγήκε 4ος πίσω απ'το ιστορικό σωματείο της ΛΙΛ.Τις άλλες κωμωδίες δεν τις θυμάμαι με τόσες λεπτομέρειες γιατί προτιμώ να βλέπω σοβαρό ποδόσφαιρο και όχι το MEDRANO του Ευρωπαικού ποδοσφαίρου.Όσο για τη νίκη επί της Γαλατά πανυγυρίστε τη γιατί ήταν πέρα για πέρα άξια αλλά δεν πρόκειται να σας προσφέρει στην καλύτερη κάτι παραπάνω απ'την πρόκριση στο αξιοθρήνητο,όπως το έχετε χαρακτηρίσει, κύπελλο Ουέφα.Το συμπέρασμα είναι ένα:ΛΙΑΡΑΚΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΕΙΣΑΙ!

ΛΑΜΠΡΟ ΦΩΤΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΚΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΦΡΥΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΔΙΖΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΠΟΡΕΙΕΣ ΦΩΤΟΒΟΛΙΔΕΣ ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ.

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ

ΒΑΖΕΛΑΚΙΑ :alien: Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΝΥΣΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ

ΔΕ ΒΑΖΕΤΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΕΣ ΜΟΥ!!!

Ο ΚΑΖΑΜΠΟΥΜΠΟΥ :bloodomen: ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΤΥΜΑΤΙΑΣ?

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε Tomari,

Αν κρυφτούμε δε θα έχουμε την ευκαιρία να ανταλλάσουμε πειράγματα και απόψεις πάνω σ'αυτό που όλοι αγαπάμε να ασχουλούμαστε.Βλέπω πια είναι η κατάσταση της ομάδας μου και ξερω τι μπορώ να περιμένω από αυτή.Όπως και να έχει,όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα του φετινού Παναθηναικού δεν μπορεί κανείς να διαγράψει την ιστορία του.Όλες οι ομάδες έχουν κακές χρονιές,ανεβαίνουν και κατεβαίνουν.Π.χ. μια ομάδα σαν τον ΑΓΙΑΞ δύο χρόνια μετά την κατάκτηση του Πρωταθλητριών έχανε με δυο και με τρια γκολ μέσα στο καινουργιο του γήπεδο από ομάδες σαν τη Φερεντσβάρος,ή η Μπάγερν Μονάχου σαν Πρωταθλήτρια Ευρώπης δεν κατάφερε να προκριθεί στη δεύτερη φάση των ομίλων.Όλες οι ομάδες κάποια στιγμή αποτυγχάνουν.Όταν όμως καθε χρόνο μια ομάδα περιμένει τον επόμενο χρόνο,εδω και πολλά χρόνια,για να αποδείξει την αξία της μάλλον όταν θα το καταφέρει(αν ποτέ το καταφέρει) θα πρόκειται για τυχαίο γεγονός(εκτός κι αν συνεχιστούν οι επιτυχίες για πολλά συνεχόμενα χρόνια)Και επειδή μιλάμε για Ελληνικό ποδόσφαιρο αυτό είναι δύσκολο να συμβεί.Ο Παναθηναικός 2 χρόνιες έφτασε στους 8 και πραγματικά πιστεύω ότι είχε πολύ δυνατη ομάδα.Άξιζε και πέτυχε.Το πρωτάθλημα Ελλάδας είναι μεγάλη ιστορία.Όταν θα άλλάξουν τα πράγματα στη χώρα θα αλλάξουν και πολλά άλλα πιστεύω.

ΛΙΑΡΑΚΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΕΙΣΑΙ.Κια για το Σάββατο στο επαναλαμβάνω.Πέρσι μίλαγα πολύ και τον ήπια.Φέτος μιλάς εσύ πολύ!

Ο ΚΑΖΑΜΠΟΥΜΠΟΥ Νο1 δε θα είναι αλλά φέτος από ΚΑΖΑΜΠΟΥΜΠΟΥ Η ΠΑΝΑΘΑ φέτος άλλο τίποτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

ΛΙΑΡΑΚΟ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΕΙΣΑΙ!ΝΟΕΜΒΡΗ ΜΗΝΑ!Και στο είχα πει από περσι τέτοιο καιρό:ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΕΙΣΑΙ!ΛΙΑΡΑΚΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΘΑ ΕΙΣΑΙ!Η' ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΗ???Καλά,μάντης είμαι???Μήπως επαναλαμβανομαι και σε κουράζω???Αλλά ρε ΛΙΑΡΑΚΟ και εσύ δεν κάνεις κάτι γι'αυτό γιατί ΚΑΘΕ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΚΤΟΣ CHAMPIONS LEAGUE ΕΙΣΑΙ!ΖΗΤΩ Ο ΕΥΡΩ-ΘΡΥΛΟΣ!.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.