Jump to content

Ερώτηση σπλάχνα.......


deinstein

Recommended Posts

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση..... Στα σπλάχνα μας προτείνουν να διαλέξουμε μεταξυ

τριών βιβλίων:

1. Πρόμηθέας

2. Ένα του οποίου συγγραφέας είναι κάποιος Αλέξαδρος Άγιος

3. Και ένα με τίτλο χειρουργική ανατομια W.Thiel

Τον προμηθέα τον έχω ήδη οπότε θα ήθελα τη γνώμη σαν για το ποιό από

τα άλλα 2 να επιλέξω.... Το 2ο έχει κάμποσους τόμους, αλλά εμένα μου έχει μπεί στο μάτι

το τρίτο...... Υπάρχει κανένας που να έχει ιδέα ποιό από τα δυο αξίζει περισσότερο??????

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση..... Στα σπλάχνα μας προτείνουν να διαλέξουμε μεταξυ

τριών βιβλίων:

1. Πρόμηθέας

2. Ένα του οποίου συγγραφέας είναι κάποιος Αλέξαδρος Άγιος

3. Και ένα με τίτλο χειρουργική ανατομια W.Thiel

Τον προμηθέα τον έχω ήδη οπότε θα ήθελα τη γνώμη σαν για το ποιό από

τα άλλα 2 να επιλέξω.... Το 2ο έχει κάμποσους τόμους, αλλά εμένα μου έχει μπεί στο μάτι

το τρίτο...... Υπάρχει κανένας που να έχει ιδέα ποιό από τα δυο αξίζει περισσότερο??????

Ευχαριστω!!!

Ορίιιιιιστε???????? διαλέγουμε και βιβλία????? μακάρι να πάρουμε τα βασικά (ένα βιβλίο δηλαδή για κάθε μάθημα) μέχρι τον Δεκέμβρη και εγώ θα κάνω πάρτυ με καλεσμένη όλη την πανεπιστημιακή μας κοινότητα!!!! αν κρίνω μάλιστα από τα περσινα δεδομένα αυτό μάλλον ουτοπικό μου ακούγεται παρά αληθινό!!

συνάδελφε deinstein δεν ξέρω να σε βοηθήσω μιας κ εμεις πέρσι μόνο προμηθέα είχαμε -κ ατόν με το ζόρι- :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση..... Στα σπλάχνα μας προτείνουν να διαλέξουμε μεταξυ

τριών βιβλίων:

1. Πρόμηθέας

2. Ένα του οποίου συγγραφέας είναι κάποιος Αλέξαδρος Άγιος

3. Και ένα με τίτλο χειρουργική ανατομια W.Thiel

Τον προμηθέα τον έχω ήδη οπότε θα ήθελα τη γνώμη σαν για το ποιό από

τα άλλα 2 να επιλέξω.... Το 2ο έχει κάμποσους τόμους, αλλά εμένα μου έχει μπεί στο μάτι

το τρίτο...... Υπάρχει κανένας που να έχει ιδέα ποιό από τα δυο αξίζει περισσότερο??????

Ευχαριστω!!!

Το πόσο καλό είναι ένα βιβλίο δεν πάει με τους τόμους! Ίσα ισα που καλύτερα να είναι μικρό και να λέει αυτά που πρέπει να ξέρεις, παρά να είναι φουλ σε "άχρηστες" λεπτομέρειες και να χάνεσαι! Καλά κάνει και σου έχει μπει στο μάτι το 3ο! Μα είναι δυνατόν να πάρεις ένα βιβλίο που το έχει γράψει κπ Αλέξαδρος Άγιος; :rolleyes::lol: Και βασικά έχω διαπιστώσει ότι στις περισσότερες περιπτώσεις τα ξένα βιβλία είναι πολύ καλύτερα από αυτά ελλήνων συγγραφέων! Εγώ πάντως θα έπαιρνα το 3ο! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.