Jump to content

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΓΙΕΙΝΗΣ 2??


Recommended Posts

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ 2?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΥΓΙΕΙΝΗ 2?

σου χω στειλει ενα PΜ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα υγιεινης ΙΙ δεν εχουν βγει ακομα

και στο Pm μου ανεφερα πως το να φανουν τα αποτελεσματα στο νετ με ονοματεπωνυμα και αριθμους μητρωου δεν θα ηταν αρεστο απο τα περισσοτερα ατομα που δωσαν εξετασεις και περιμενουν αποτελεσματα.

αμα θελετε να μαθετε τους βαθμους σας υπαρχουν και τα τηλεφωνα στις γραμματειες ή σε φιλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα υγιεινης ΙΙ δεν εχουν βγει ακομα

και στο Pm μου ανεφερα πως το να φανουν τα αποτελεσματα στο νετ με ονοματεπωνυμα και αριθμους μητρωου δεν θα ηταν αρεστο απο τα περισσοτερα ατομα που δωσαν εξετασεις και περιμενουν αποτελεσματα.

αμα θελετε να μαθετε τους βαθμους σας υπαρχουν και τα τηλεφωνα στις γραμματειες ή σε φιλους.

νε σε παραδεχομε!() ετσι λεο κ γο!() γιοργος! ......... .......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ρε παιδιά, αλλά να τα ξεκαθαρίζετε αυτά.Μη δίνετε λάθος εντυπώσεις με απαντήσεις για pm που υποδηλώνουν εκπλήρωση αιτήματος.

Πάντως, ο τρόπος που γίνονται τώρα οι ανακοινώσεις αποτελεσμάτων(ονοματεπώνυμα μαζί με αριθμούς μητρώων κολλημένα στις πόρτες δημοσίων κτηρίων) δε θα έλεγα ότι εξασφαλίζει κάποια μυστικότητα. Οποιοσδήποτε μπορεί να τα δει. Καλύτερα θα ήταν να βγαίνουν μόνο αριθμοί μητρώων στο νετ όπως έχει γίνει αρκετές φορές παλαιότερα(πχ τμήμα πληροφορικής).Anyway,το θέμα πιστεύω ότι μπορεί να θεωρηθεί λήξαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΟY DEPPY!ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕ PM?

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗΝ ΚΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΛΕΟΝ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα δεν εχουν βγει ακομα οπως εχω πει.

οταν με το καλο θα βγουν κατι θα κανουμε και για σενα!

Πάντως, ο τρόπος που γίνονται τώρα οι ανακοινώσεις αποτελεσμάτων(ονοματεπώνυμα μαζί με αριθμούς μητρώων κολλημένα στις πόρτες δημοσίων κτηρίων) δε θα έλεγα ότι εξασφαλίζει κάποια μυστικότητα. Οποιοσδήποτε μπορεί να τα δει. Καλύτερα θα ήταν να βγαίνουν μόνο αριθμοί μητρώων στο νετ όπως έχει γίνει αρκετές φορές παλαιότερα(πχ τμήμα πληροφορικής)

οσο για αυτο ναι οντως! αλλα στη σχολη πατανε συνηθως μονο ατομα της σχολης!

ενω το νετ αποτελει οπως καλα ξερουμε ενα ξεφραγκο αμπελι!

αλλα οπως ειπες και εσυ το θεμα δεν απαιτει παραπανω συζητηση!

να σαι καλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα αποτελεσματα υγιεινης βγηκαν σημερα το απογευμα.

εγω δυστυχως θα μαι εκτος ιωαννινων αυτες τις μερες αλλα αμα παρεις τη γραμματεια της υγιεινης νομιζω θα σας τα πουν. το τηλεφωνο αν δεν κανω λαθος ειναι 2651007603.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΤΑΒΩ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ.....

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ...

ΣΑΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΠΜ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.