Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Σεπτέμβριος 2009


drFaidon

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

Βγάλτε τα αποτελέσματα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Μας έχει πρήξει τα @@ δυο μήνες ο ανώμαλος. Κάθε μέρα πότε θα βγει η προκήρυξη, πότε θα βγουν τα αποτελέσματα, πότε θα φτάσουν οι διορισμοί.

Τηλέφωνο ρε Μαλάκα δεν έχεις να πάρεις να ρωτήσεις και να ενημερώσεις τους συναδέλφους;

Και μόλις πάρεις τον κωλοδιορισμό θα συνδράμεις κι εσύ στην πληροφόρηση των συναδέλφων. Θα εξαφανιστείς όπως πολλοί άλλοι σαν εσένα περαστικοί εδώ μέσα που το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το προσωπικό τους συμφέρον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βγάλτε τα αποτελέσματα ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Μας έχει πρήξει τα @@ δυο μήνες ο ανώμαλος. Κάθε μέρα πότε θα βγει η προκήρυξη, πότε θα βγουν τα αποτελέσματα, πότε θα φτάσουν οι διορισμοί.

Τηλέφωνο ρε Μαλάκα δεν έχεις να πάρεις να ρωτήσεις και να ενημερώσεις τους συναδέλφους;

Και μόλις πάρεις τον κωλοδιορισμό θα συνδράμεις κι εσύ στην πληροφόρηση των συναδέλφων. Θα εξαφανιστείς όπως πολλοί άλλοι σαν εσένα περαστικοί εδώ μέσα που το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν το προσωπικό τους συμφέρον.

Που εφανίστηκες εσύ αγαπητέ συνάδελφε? δεν ειχες ορκιστεί οτι δεν θα γράψεις ποτέ σ'αυτό το φορουμ.... αφού είχες μαλώσει με τους απαντες... χαχαχαχαχαχαχαχαχα

καλως μας ήρθες.... η συζήτηση για τα αγορασμένα πτυχία συνεχίζεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με κάτι μαλάκες σαν εσένα είχα μαλώσει.

Η συζήτηση για τους ανεγκέφαλους που χρησιμοποιούν ένα forum για να ρωτήσουν οτιδήποτε τους αφορά επειδή δεν είναι ικανοί να κάνουν τίποτα από μόνοι τους (μαμάκηδες κοινώς) συνεχίζεται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με κάτι μαλάκες σαν εσένα είχα μαλώσει.

Η συζήτηση για τους ανεγκέφαλους που χρησιμοποιούν ένα forum για να ρωτήσουν οτιδήποτε τους αφορά επειδή δεν είναι ικανοί να κάνουν τίποτα από μόνοι τους (μαμάκηδες κοινώς) συνεχίζεται.

Μη χαλάς το topic.... κανε ένα topic: βλακείες και χάσιμο χρονου και θα τα λέμε εκεί... εως τοτε καλα να περνας... όταν κανονισεις με dikaio για καφέ στειλε και μένα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα και αυτό το topic για χάσιμο χρόνου είναι

με ηλιθίους σαν εσένα και τον dikaios3 δε συνηθίζω να πίνω καφέδες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

με άλλους συναδέλφους που μιλησα είχαν πληροφορίες για 2 βδομάδες απο τώρα...

ελπιζω να μην καθυστερησουν ως τον ιανουαριο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

Να υπενθυμίσω πως πριν ένα έτος η προκήρυξη βγήκε 12 Αυγούστου, τα αποτελέσματα 1 Σεπτεμβρίου και οι διορισμοί άργησαν λόγω του ότι άλλαξε ο νόμος (από 9μηνο σε 12 μηνο αγροτικό).
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

με άλλους συναδέλφους που μιλησα είχαν πληροφορίες για 2 βδομάδες απο τώρα...

ελπιζω να μην καθυστερησουν ως τον ιανουαριο

Ναι ναι, ενώ δεν υπάρχει νέος Γ.Γ. στο υπουργείο εσύ περίμενε διορισμό. Ξαναμίλα με τους συναδέλφους......χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

Να υπενθυμίσω πως πριν ένα έτος η προκήρυξη βγήκε 12 Αυγούστου, τα αποτελέσματα 1 Σεπτεμβρίου και οι διορισμοί άργησαν λόγω του ότι άλλαξε ο νόμος (από 9μηνο σε 12 μηνο αγροτικό).

οποτε πιθανοτερο είναι σε 2 εβδομαδες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεισφέροντας και γω στη κουβέντα να αναφέρω πως πέρυσι τέτοια εποχή είχαν βγει τα αποτελέσματα και οι διορισμοί εστάλησαν..ιανουάριο!!!

Να υπενθυμίσω πως πριν ένα έτος η προκήρυξη βγήκε 12 Αυγούστου, τα αποτελέσματα 1 Σεπτεμβρίου και οι διορισμοί άργησαν λόγω του ότι άλλαξε ο νόμος (από 9μηνο σε 12 μηνο αγροτικό).

οποτε πιθανοτερο είναι σε 2 εβδομαδες....

Το πιο πιθανό είναι να μην διάβασες το προηγούμενο post.

Διάβασε την υπογραφή της DrIrol.....

Ο ηλίθιος επιμένει.

Ο βλάκας... Ανίκητος!

Μην επιμένεις. Διορισμό δεν έχει λέμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σορρυ που επεμβαινω...αφου δεν με αφορά το θέμα..

αλλά και σε φίλο μου..οποίος δεν έχει κανει εγγραφή στο φορουμ.. (και απλώς το μεταφερω).μου λέει

πωσ και αυτός μαθαίνει απο τηλ επικοινωνία...πως τελη οκτωβρη..αρχές νοέμβρη

θα στέλνονται οι διορισμοί...

τι να πω...είναι δύο τα στρατόπεδα...μου φαίνεται

αποτη μια πλευρά νωρις και από την άλη άλλοι λένε θα αργησει η συγκεκριμένη διαδικασία...

ο καιρός θα δείξει...

σορρυ και πάλι ...που τοποθετούμαι,χωρίς να το έχω ψάξει ό ίδιος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα σήμερα με το αρμόδιο τμήμα του υπουργείου και μου είπαν οτι οι διορισμοί δεν έχουν υπογραφεί ακόμα απο την υπουργό. Το πότε παραμένει άγνωστο.

Μαμώ τις εκλογές μου !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διορισμούς πριν τα γενέθλιά μου δεν πρόκειται να δείτε. Γι αυτό μην ρωτάτε συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διορισμούς πριν τα γενέθλιά μου δεν πρόκειται να δείτε. Γι αυτό μην ρωτάτε συνέχεια.

[/quote ]

Και πότε έχεις γενέθλια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν σου είναι δύσκολο να δεις το προφίλ μου δες την ημερομηνία εγγραφής σου στο forum. Ίδια ημερομηνία είναι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχει κάποιος καμια πληροφορία για τους γεν γραμματείς, διορίστηκαν? μπας και επιταχυνθεί καμιά διαδικασία....

η δική μου πληροφόρηση είναι οτι αργεί λόγω των γεν γραΜΜΑΤΈΩΝ ΚΑΙ ΑΥΞΗΜΈΝΟΥ φόρτου της υπουργού....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, αυξημένος φόρτος, να αλλάζουν το site με τις ανακοινώσεις από:

http://www.mohaw.gr/health/prokirykseis/agrotikoi-iatroi

σε

http://www.yyka.gov.gr/health/prokirykseis/agrotikoi-iatroi

είναι ελεινή αυτή η κατάσταση, να γίνονται εκλογές και να νεκρώνει το κράτος για 3-4 μήνες...

fighting0010.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα επικοινώνησα με υπουργείο και μου είπαν ότι υπογράφτηκαν οι διορισμοί και στάλθηκαν στην ΥΔΕ (προφανώς υπηρεσία δημοσιονομικού ελέγχου). Τώρα πότε θα είναι πίσω και πότε θα αρχίσει η αποστολή ας εκτιμήσουν όσοι ξέρουν, γιατί απο το υπουργείο δεν ήταν και πολύ σιγουροι. emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διορισμούς πριν τα γενέθλιά μου δεν πρόκειται να δείτε. Γι αυτό μην ρωτάτε συνέχεια.

Επαναλαμβανόμαστε χωρίς λόγο......νομίζω ήμουν ξεκάθαρος στην ημερομηνία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.