Jump to content

forum ώρα 00:00


Mariza

Recommended Posts

Τελευταία δε πάμε καλά....δε πάμε καθόλου καλά...όλο τσακωμοί...screama.gif

Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω... :roll:

Πρώτο και καλύτερο το θέμα ΕΛΕΟΣ....(έλεος δηλαδή...)argue.gif

Ο ερχομός του leukiblouza που έφερε τη διχόνοια σε όσους δεν είχαν τη κατάλληλη υποδοχή απο τους παλιούς αυτού του forum... 8)

Για να μην αναφέρω τις Συνταγές και τα καμμένα φαγητά... chefico.gif

Splats :splaaaats: ???Άλλη διαμάχη απο εκεί...γυναίκες-άντρες 1-0 :wink:

Ασε που έχουμε και διαφωνίες για εκείνη τη γραμματέα... :goooal:

Κάποια είχε πεί "ΑΣ ΚΑΠΝΙΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ!"

Μήπως να μας ξεματιάσουμε???tard.gif

Ένα ευχέλαιο κάτι τέλος πάντων...1zhelp.gif

ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΟΥΜΕ????Nsnail.gif

ρε Βοukou βρίστους λίγο γμτ μπας και συνέλθουν... :tilestwra:

Ουφ...με κουράσατε...πάω για νάνι...asleep1bluepink.gif

:kissmy:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο παραπέντε....

ΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?????????????

για να κανεις επιδειξη στις νεες φατσουλες σουουουουου????????????????????????????

τα ράσα δεν κάνουν τον παπα........

να κάνεις χρήση ίδιων δυνάμεων........να πας αλλου να κάνεις την έξυπνη , όχι εις βάρος μας :eleos:

ακους εκει!!

εσυ που κατέχεις τα πολλα και ο νους σου λες πως πιάνει

για πε μας ένα λάχανο ποσους ντολμάδες κάνει... ( έτσι, να μην ξεχνιόμαστε κι εμείς, ε?)

ΥΓ1:ουφ! τα είπα και ξεθύμανα.Ημουν ένα καζάνι που βραζα. Θα μου πεις οτι υπάρχουν πια πολλα θέματα στο Φορουμ οπου θα μπορούσα να ξεδιπλώσω τον τσαμπουκά μου...νταξ, προτίμησα να ξεκινήσω απο το δικό σου:wink:

ΥΓ2: BTW, ωραίες οι νέες σου φατσούλες . Υποστηρίζουν πολυ καλά τα λεγομενά σου...

ΥΓ3: αααα...να μην ξεχνιέμαι...ΦΤΟΥ ΣΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα μου πεις οτι υπάρχουν πια πολλα θέματα στο Φορουμ  οπου θα μπορούσα να ξεδιπλώσω τον τσαμπουκά μου...νταξ, προτίμησα να ξεκινήσω απο το  δικό σου:wink: 

Ευχαριστώ για τη προτίμηση...με σκλαβώνεις.... :-?

ΥΓ3: αααα...να μην ξεχνιέμαι...ΦΤΟΥ ΣΟΥ!

Πάω να πάρω χαρτομάντηλα και επιστρέφω.... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούπς !!!! Μαρίζα, σε ενόχλησα, σε προσέβαλα ,σε στεναχώρησα???

!!!!! Συγγνώμη!!!!!!

Ήθελα να δείξω με τον τρόπο μου πως ακόμη και οι αγνές και καλοπροαίρετες προσπάθειες μπορούν να καταστραφούν από …κακόβουλους και εγωκεντρικούς ανθρώπους και να μετατραπούν σε αρένα προσβολών και ψευτοτσαμπουκα…Περίμενα χιουμοριστική και αυτοσαρκαστική απόκριση από συνforumίτες, ανταλλάσσοντας παρόμοια μηνύματα μεταξύ μας .

Αν σε ενόχλησα , σου ζητώ συγγνώμη !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω φταιω που δεν εχω καταλαβει ΤΙΠΟΤΑ απο αυτο το θεμα;;;;;;;;;;;;Εεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Όταν λέω ότι οι φατσούλες φέρνουν διχόνοια...

ΖΗΤΩ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΟΥ FORUM ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ.

ΖΗΤΩ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ.

ΖΗΤΩ Ο ΒΑΡΚΙΝΔΟΜ!

(ok, ok...I'm leaving...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεε, όχιιι...αυτό δεν το περίμενααααααα....να φτάσεις στο σημείο να ...ανασκάπτεις το παρελθόν για να βρείς ερείσματα στον αγωνά κατά του άξονα του κακού και της φατσουλοκρατίας....σε τι άλλο σκοπεύεις να καταφύγεις , τι λέει ο..οδικός σου χάρτης απελευθέρωσης για τη συνέχεια???ελπίζω οχι γυμνές φωτογραφίες, χρηματιστήριο και ροζ βίλλες...των φατσούλων εννοώ,βεβαίως-βεβαίως...

ΥΓ:είδες ,προσαρμόστηκα στις επιθυμίες σου,αφέντ...δεν χρησιμοποιήσα καμία φατσούλα για χάρη σου...τωρα , δεν ξέρω,αν θα πράξω τα ίδια σε απαντήσεις μου στη Μαρίζα ή στη Λιλιαν ή στον Αζράι ή στους υπόλοιπους φατσουλο-υποστηρικτές...άτιμη φάρα οι δεν ξέρω/δεν απαντώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η οργάνωση λειτουργεί με απίστευτο συντονισμό. Θα ελεγχθούν τα πάντα. Παλιά ποστ, παλιά τραγούδια, παλιά έπιπλα, παλιές ηλεκτρικές συσκευές, παλιο-χαρακτήρες, παλιά-τσοι, παλι-νδρόμηση, παλι-ννοστούντες, παλ-ήνη κλπ. Και δε θα μείνουμε εδώ. Ο αγώνας είναι απόλυτος. Ή εμείς ή αυτές! Η σταυροφορία άρχισε γενικά.

tik-tak ΑΝ μπορείς γενικά να κάνεις αίτηση να μπεις στην οργάνωση;;; Φχαστώ. Απλά χρειαζόμαστε υπογραφές. Γενικά θα είσαι ασήμαντη και η συμμετοχή σου χωρίς ουσία, αλλά έλα που χρειαζόμαστε την υπογραφή σου για να πάρουμε δάνειο από την EUROBANK;;; (ΑΝ μπορείς φέρε ταυτότητα και μια ενημερότητα από τη Δ.Ο.Υ. σου;;; Φχαστώ!)

ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΖΗΤΩ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ!

Σας μισώ όλους, ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μμμμμ...εεεντάξει...ε, αφού πρόκειται για ...σταυροφορία και αφού ζητάς την υπογραφή μου, πάρτην

+

τα καρότα για ποιο λόγο τα ζητάς???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.