Jump to content

Πρόγραμμα νέου εξαμήνου


anhsuxo pneuma

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! μπορεί να ακούγεται λίγο νωρίς αλλά μήπως ξέρει κάποιος πότε βγαίνει το πρόγραμμα του νέου εξαμήνου???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!!! μπορεί να ακούγεται λίγο νωρίς αλλά μήπως ξέρει κάποιος πότε βγαίνει το πρόγραμμα του νέου εξαμήνου???

άσχετο αλλά κάτι άκουσα για έναρξη του εξαμήνου στις 29/9..αληθεύει???...όχι τίποτα άλλο γιατί όσον αφορά εμάς του 5ου εξαμήνου έχουμε και εργαστηριακή που απ ότι μου είπαν είναι πάντα τρίτη και παρασκευή και στις 29/9 πέφτει τρίτη..ούτε μια μέρα δε θα μπορέσουμε να λείψουμε???...γνωρίζει κανείς από το έτος μου αν σκοπεύουμε να κάνουμε κάτι γι αυτό???υποθέτω πως οι περισσότεροι θα θέλουν να φύγουν για μερικές μέρες μετά το τέλος της εξεταστικής...αν χάσει κάποιος ένα μάθημα εργαστηριακής τι συνεπάγεται αυτο??

ευχαριστώ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άσχετο αλλά κάτι άκουσα για έναρξη του εξαμήνου στις 29/9..αληθεύει???...όχι τίποτα άλλο γιατί όσον αφορά εμάς του 5ου εξαμήνου έχουμε και εργαστηριακή που απ ότι μου είπαν είναι πάντα τρίτη και παρασκευή και στις 29/9 πέφτει τρίτη..ούτε μια μέρα δε θα μπορέσουμε να λείψουμε???...γνωρίζει κανείς από το έτος μου αν σκοπεύουμε να κάνουμε κάτι γι αυτό???υποθέτω πως οι περισσότεροι θα θέλουν να φύγουν για μερικές μέρες μετά το τέλος της εξεταστικής...αν χάσει κάποιος ένα μάθημα εργαστηριακής τι συνεπάγεται αυτο??

ευχαριστώ emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άσχετο αλλά κάτι άκουσα για έναρξη του εξαμήνου στις 29/9..αληθεύει???...όχι τίποτα άλλο γιατί όσον αφορά εμάς του 5ου εξαμήνου έχουμε και εργαστηριακή που απ ότι μου είπαν είναι πάντα τρίτη και παρασκευή και στις 29/9 πέφτει τρίτη..ούτε μια μέρα δε θα μπορέσουμε να λείψουμε???...γνωρίζει κανείς από το έτος μου αν σκοπεύουμε να κάνουμε κάτι γι αυτό???υποθέτω πως οι περισσότεροι θα θέλουν να φύγουν για μερικές μέρες μετά το τέλος της εξεταστικής...αν χάσει κάποιος ένα μάθημα εργαστηριακής τι συνεπάγεται αυτο??

ευχαριστώ emcolgate

Βασικά εγώ φίλε άκουσε ότι θα ανοίξουμε στις 6 ή 7 του Οκτώβρη. Φυσικά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει,λλά για τις 29 πρώτη φορά το ακούω. Προσωπικά δεν νομίζω να ισχύει καθώς στις 28 τελέιώνει η εξεταστική. Τί να πω ας ελπίσουμε να μην γίνει κάτι τέτοιο. Ναι όντως η εργαστηριακή πέφτει τρίτη και παρασκευή αλλά το πρώτο μάθημα είναι πάντα εισαγωγικό και όχι υποχρεωτικό. Οπότε και να το χάσεις δεν τρέχει και τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mακάρι γιατί έτσι άκουσα ακόμα και αν ακούγεται παράλογο...αντε να δούμε πότε θα βγει το νέο πρόγραμμα...

Τελικά ανοίγουμε 29/9. Δυστυχώς... Οπότε από βδομάδα αναμένουμε και το νέο πρόγραμμα. Καλή μας αρχή!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, βλέπω πως έβγαλε απόφαση η σύγκλητος να μην πραγματοποιηθούν μαθήματα Παρασκευή 2/10, Δευτέρα 5/10 και Τρίτη 6/10. Άρα, μόνο το πρώτο μάθημα θα χάσεις και μετά θα ξαναέχεις την άλλη Παρασκευή. Πάντως, κρίμα που ανοίγουμε 29/9. Και άτομα που δε δώσαν μαθήματα στο τέλος της εξεταστικής, και μένουν μακριά, θα έρθουν για 3 μέρες; Παράλογο ακούγεται...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mακάρι γιατί έτσι άκουσα ακόμα και αν ακούγεται παράλογο...αντε να δούμε πότε θα βγει το νέο πρόγραμμα...

Τελικά ανοίγουμε 29/9. Δυστυχώς... Οπότε από βδομάδα αναμένουμε και το νέο πρόγραμμα. Καλή μας αρχή!!

Φίλε μου μήπως θυμάσαι τι ώρες έβαζαν συνήθως την εργαστηριακή στο πρόγραμμα??ήταν νωρίς το πρωί?...μας βλέπω να ξεκλείνουμε εισητήρια!!! αχ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!!! μπορεί να ακούγεται λίγο νωρίς αλλά μήπως ξέρει κάποιος πότε βγαίνει το πρόγραμμα του νέου εξαμήνου???

voila ---> Winter 2009-2010

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.