Jump to content

Ακτίνες ΙΙ


astropeleki09

Recommended Posts

Μήπως γνωρίζει κανείς πότε θα δώσουμε τελικά;Σύμφωνα με το πρόγραμμα της κεντρικής γραμματείας είναι 4/9 η εξέταση,αλλά η γραμματεία της ακτινολογίας είναι κλειστή και δεν υπάρχει καμία ανακοίνωση.'Οποιος ξέρει κάτι παρακαλώ ας το πεί κι εδώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως γνωρίζει κανείς πότε θα δώσουμε τελικά;Σύμφωνα με το πρόγραμμα της κεντρικής γραμματείας είναι 4/9 η εξέταση,αλλά η γραμματεία της ακτινολογίας είναι κλειστή και δεν υπάρχει καμία ανακοίνωση.'Οποιος ξέρει κάτι παρακαλώ ας το πεί κι εδώ.

Σε βολευει να αλλαξει η ημερομηνια να παει κατα τις 20 του μηνα η αρχες Οκτωβρη?Λενε καποια παιδια που ειναι πτυχιο, για τους πτυχιο τουλαχιστον να ρωτησουνε αν μπορει η ακτινολογια 2 για τους επι πτυχιο να παει μετα.Εγω ειμαι Αθηνα αλλα μιλαω με παιδια στα Γιαννενα.Δεν ξερουμε αν θα βολευε εσας που ειστε μεταφορεις 5 η 6 ετος.Επειδη αλλος απο εμας δινει παιδιατρικη η φαρμακα στις 8 , εγω χειρουργικη στις 15, αλλοι χειρουργικη και παθολογια 15 και 17 θα ρωτησουμε αν γινεται να παει για τους επι πτυχιω στο τερμα οπως εγινε τον Ιουλιο.Δε θελουμε να δημιουργησουμε προβλημα στα παιδια 5ου κ 6ου ετους γιατι πιθανοτατα τα βολευει στις 4 του μηνα.Επειδη αρκετοι απο εμας παμε για πτυχιο κι εχουμε πτυχιακα και ακτινολογια 2 θα βολευε να παει ετσι.

Αν καποιοι απο εσας ειναι πτυχιο και τους βολευει να φυγει για μετα,ας πουνε εδω ποσο μετα τα πτυχιακα θα τους βολευε.Θα πανε την τεταρτη καποια παιδια να δουνε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι στο 5ο και προσωπικά με βολεύει Σεπτέμβρη.Είμαι σίγουρη πως καθέναν απο εμάς τον βολεύει διαφορετική ημ/νια...Τεσπά,ας γίνει η εξέταση όποτε αποφασιστεί.Επαναλαμβάνω πάντως, πως η γραμματεία του μαθήματος είναι κλειστή και δεν υπάρχει καμία ανακοίνωση για το πότε δίνουμε.

Παρακαλώ όποιος έχει κάτι νεότερο ας ενημερώσει και τους υπόλοιπους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ!!!ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ...

ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ.......

ΝΑ ΠΡΟΤΑΘΕΙ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ Η ΚΑΤΑ ΤΙΣ 25 Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΙΧΙΩ .

ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ!!!

ΝΑΙ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξέταση την Παρασκευή 4/9 στις 9 το πρωί.

Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΤΕΛΙΚΑ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΤΙΣ 4/9.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΔΩΣΩ,ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΩΣΕΤΕ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Η ΝΑΥΑΓΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΥΤΟ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σημερα δοθηκε το μαθημα. το εντυπωσιακο της υποθεσης ηταν οτι δεν εξετασαν παιδια που ηταν στο 8-9 ετος, επειδη δεν ειχαν δηλωσει το μαθημα... απαραδεκτες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ??

ΚΑΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ??ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΦΛΕΒΕΡΗ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ??

ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΕΙ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.