Jump to content

Σοφικίτης Νίκος


backtl

Recommended Posts

Καλησπέρα.Υπάρχει ένα πρόβλημα υπογονιμότητας σε ένα στενά συγγενικό μου ζευγάρι,και πολλοί είναι αυτοί που τους προτείνουν να μην παραλείψουνν να επισκεφτούν και το συγκεκριμένο γιατρό γιατί είναι,λένε,ο καλύτερος στο είδος του.Θα ήμουν υπόχρεος αν όσοι σπουδάσατε στα Γιάννενα ή απλώς τυχαίνει να έχετε άποψη για τον συγκεκριμένο τόσο ως άνθρωπο όσο κι ως επιστήμονα,να τη μοιρστείτε μαζί μου.

Επίσης αν έχετε υπόψιν σας κάποιο ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα ανδρικής(είναι προφανές πιστεύω)υπογονιμότητας στην Αθήνα,μη διστάσετε να να μου τον συστήσετε είτε εδώ είτε με π.μ.Για τον κ.Αλαμάνη στο Λαικό έχει κανείς γνώμη;Σας ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων για όλες τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης αν έχετε υπόψιν σας κάποιο ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα ανδρικής(είναι προφανές πιστεύω)υπογονιμότητας

edit: άνθρωπος αγράμματος, ξύλο απελέκητο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάτσε, είναι δηλαδή στέρφος;

Μπράβο μαλάκα... :angry:

Ο Σοφικίτης έχει κάνει έρευνα και μάλιστα στο επίπεδο των σπερματίδων αν δεν κάνω λάθος.Καλώς έκαναν και τους τον πρότειναν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εξυπνάκια,

εγώ ρωτάω αν το πρόβλημα είναι η μειωμένη κινητικότητα των σπερματοζωαρίων ή η αδυναμία παραγωγής σπέρματος.

είναι ξέρεις 2 διακριτές καταστάσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης αν έχετε υπόψιν σας κάποιο ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα ανδρικής(είναι προφανές πιστεύω)υπογονιμότητας

κάτσε, είναι δηλαδή στέρφος;

Αμαν ρε παιδια οι γιατροι κ η μεγαλομανια τους.Αμεσως πηγες να εξηγησεις χρησιμοποιοντας κ καλα ιατρικες ορολογιες.Για τον τροπο που εκφραστηκες σου την ειπε κ ο αλλος.Μην κανουμε πολυ τους εξυπνους.Οποιο κ αν ειναι το προβλημα του θα το συζητησει με το εξειδικευμενο! για το θεμα γιατρο.

Και επειδη αυτο που ρωτησες ειναι η γνωμη μας για τον Σοφικιτη,σπουδαζω στα Γιαννενα κ αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ειναι παρα πολυ καλος κ ειναι πολυ γνωστος κ εκτος Ελλαδος.Παντως αν το ζευγαρι μενει στην Αθηνα νομιζω καλυτερα να βρει καποιον εκει.Μπορεις να τηλεφωνησεις στον Σοφικιτη να σου συστησει καποιον η αν συνεργαζεται με καποιον.Για το αλλο ονομα που αναφερεις δεν γνωριζω κατι.Καλη επιτυχια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης αν έχετε υπόψιν σας κάποιο ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα ανδρικής(είναι προφανές πιστεύω)υπογονιμότητας

κάτσε, είναι δηλαδή στέρφος;

Αμαν ρε παιδια οι γιατροι κ η μεγαλομανια τους.Αμεσως πηγες να εξηγησεις χρησιμοποιοντας κ καλα ιατρικες ορολογιες.Για τον τροπο που εκφραστηκες σου την ειπε κ ο αλλος.Μην κανουμε πολυ τους εξυπνους.Οποιο κ αν ειναι το προβλημα του θα το συζητησει με το εξειδικευμενο! για το θεμα γιατρο.

Και επειδη αυτο που ρωτησες ειναι η γνωμη μας για τον Σοφικιτη,σπουδαζω στα Γιαννενα κ αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ειναι παρα πολυ καλος κ ειναι πολυ γνωστος κ εκτος Ελλαδος.Παντως αν το ζευγαρι μενει στην Αθηνα νομιζω καλυτερα να βρει καποιον εκει.Μπορεις να τηλεφωνησεις στον Σοφικιτη να σου συστησει καποιον η αν συνεργαζεται με καποιον.Για το αλλο ονομα που αναφερεις δεν γνωριζω κατι.Καλη επιτυχια

Mε συγχωρείς αλλά σε εμένα απευθύνεσαι;Εγώ πήγα να το παίξω έξυπνος;Ποια είναι η περίπλοκη ιατρική ορολογία με την οποία πήγα να το παίξω έξυπνος,ρε μεγάλε;Ο όρος "ανδρική υπογονιμότητα";Και ποια είναι κατά τη γνώμη σου η ορολογία που θα έδειχνε μετριοφροσύνη;Το στέρφος;Η το άσφαιρος;Δεν πάτε καλά μου φαίνεται.Σ΄ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις για τον κ. Σοφικίτη αλλά επιμένω ότι δεν πάτε καθόλου καλά εδώ μέσα.Μια βόλτα σε 5-6 τυχαία θέματα είναι αρκετή για να καταλήξει κάποιος σε αυτό.Σε ό,τι αφορά τα στέρφος και τις λοιπές εξυπνάδες από ανθρώπους που είναι γιατροί,δεν τα σχολιάζω.Τι να σχολιάσω;Τα λόγια είναι περιττά.Πάντως οι διάφοροι βαρβάτοι άντρακλες αν δεν έχουν κάνει πρόσφατα σπερμοδιάγραμμα να μην πουλάνε και πολλή μούρη γιατί προς τεράστια έκπληξή τους μπορεί να φάνε μεγάλη ήττα όπως αυτή που έφαγε και ο συγγενής μου.Για την ακρίβεια θα φάνε πολύ μικρότερη γιατί ο νόμος των πιθανοτήτων λέει ότι ως γιατροί δεν παίζει να είναι τόσο παιδαράδες,ντούρασελ,υγιείς και αθλητικοί τύποι όσο ο συγγενής μου.Ταμπέλες δε θέλατε;Πάρτε να έχετε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εξυπνάκια,

εγώ ρωτάω αν το πρόβλημα είναι η μειωμένη κινητικότητα των σπερματοζωαρίων ή η αδυναμία παραγωγής σπέρματος.

είναι ξέρεις 2 διακριτές καταστάσεις...

Τώρα πας να μαζέψεις τη χαζομάρα που είπες πριν.Σου λέει ο άλλος ότι είναι προφανές ότι μιλάει για ανδρική υπογονιμότητα κι εσύ πετάς εξυπνάδες.Κι από πάνω αρχίζεις τις παπαριές περί διακριτών καταστάσεων.Πες τίποτα χρήσιμο στον ανθρώπο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης αν έχετε υπόψιν σας κάποιο ουρολόγο εξειδικευμένο σε θέματα ανδρικής(είναι προφανές πιστεύω)υπογονιμότητας

κάτσε, είναι δηλαδή στέρφος;

Αμαν ρε παιδια οι γιατροι κ η μεγαλομανια τους.Αμεσως πηγες να εξηγησεις χρησιμοποιοντας κ καλα ιατρικες ορολογιες.Για τον τροπο που εκφραστηκες σου την ειπε κ ο αλλος.Μην κανουμε πολυ τους εξυπνους.Οποιο κ αν ειναι το προβλημα του θα το συζητησει με το εξειδικευμενο! για το θεμα γιατρο.

Και επειδη αυτο που ρωτησες ειναι η γνωμη μας για τον Σοφικιτη,σπουδαζω στα Γιαννενα κ αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι ειναι παρα πολυ καλος κ ειναι πολυ γνωστος κ εκτος Ελλαδος.Παντως αν το ζευγαρι μενει στην Αθηνα νομιζω καλυτερα να βρει καποιον εκει.Μπορεις να τηλεφωνησεις στον Σοφικιτη να σου συστησει καποιον η αν συνεργαζεται με καποιον.Για το αλλο ονομα που αναφερεις δεν γνωριζω κατι.Καλη επιτυχια

Mε συγχωρείς αλλά σε εμένα απευθύνεσαι;Εγώ πήγα να το παίξω έξυπνος;Ποια είναι η περίπλοκη ιατρική ορολογία με την οποία πήγα να το παίξω έξυπνος,ρε μεγάλε;Ο όρος "ανδρική υπογονιμότητα";Και ποια είναι κατά τη γνώμη σου η ορολογία που θα έδειχνε μετριοφροσύνη;Το στέρφος;Η το άσφαιρος;Δεν πάτε καλά μου φαίνεται.Σ΄ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να απαντήσεις για τον κ. Σοφικίτη αλλά επιμένω ότι δεν πάτε καθόλου καλά εδώ μέσα.Μια βόλτα σε 5-6 τυχαία θέματα είναι αρκετή για να καταλήξει κάποιος σε αυτό.Σε ό,τι αφορά τα στέρφος και τις λοιπές εξυπνάδες από ανθρώπους που είναι γιατροί,δεν τα σχολιάζω.Τι να σχολιάσω;Τα λόγια είναι περιττά.Πάντως οι διάφοροι βαρβάτοι άντρακλες αν δεν έχουν κάνει πρόσφατα σπερμοδιάγραμμα να μην πουλάνε και πολλή μούρη γιατί προς τεράστια έκπληξή τους μπορεί να φάνε μεγάλη ήττα όπως αυτή που έφαγε και ο συγγενής μου.Για την ακρίβεια θα φάνε πολύ μικρότερη γιατί ο νόμος των πιθανοτήτων λέει ότι ως γιατροί δεν παίζει να είναι τόσο παιδαράδες,ντούρασελ,υγιείς και αθλητικοί τύποι όσο ο συγγενής μου.Ταμπέλες δε θέλατε;Πάρτε να έχετε.

Καταρχας συγνωμη γιατι μπερδευτηκα.Η απαντηση μου πηγαινε σε αυτον που εγραψε 'δηλ ειναι στερφος?'.Παρακατω του ειπε καποιον 'μπραβο μαλακα' κ πηγε να το παιξει εξυπνος γραφοντας για μειωμενη κινητικοτητα σπερματος κτλ.Καταλαβες?Σε λαθος ποστ απαντησα.Κ εγω γιατρος ειμαι αλλα συμφωνω με τα υπολοιπα που εγραψες για αυτο κ ηθελα να σχολιασω την εξυπναδα που ειπε ο αλλος(μονο που εκανα λαθος στο ποστ τελικα!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά,για να το λήγουμε εδώ,δεν τρέχει τίποτα.Το παιδί ζήτησε μια πληροφορία,ο sleepwalker αστειεύτηκε,εγώ του την είπα,μου την είπε κι αυτός και μπερδευτήκαμε με το ποιος απάντησε σε ποιον.ΟΚ,δεν έγινε ζημιά.Πλακωθήκαμε λίγο όπως συνηθίζουμε εδώ μέσα,αλλά πάντα είμαστε μια παρέα.Φταίει κι η ζέστη...

Πάντως backtl πες στους δικούς σου να δουν τον Σοφικίτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δικιο εχεις mouseonmars.Κακως το συνεχισα κ εγω,απλα βαρεθηκα σε καθε topic να βλεπω κ μια εξυπναδα απο καποιον 'μεγαλογιατρο'.Παντως backtl αν ερθουν τελικα γιαννενα υπαρχει κ μια γυναικολογος εδω η Καλανταριδου που εχει ασχοληθει πολυ με θεματα υπογονιμοτητας.Αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν εχει εστιασει μονο στην γυναικεια υπογονιμοτητα.Απλα για να ξερεις το ονομα μηπως χρειαστει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟ ΣΟΦΙΚΙΤΗ...

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.

ΕΓΩ ΕΤΥΧΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟ ΑΠΟ ΟΥΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΙΑ.

ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟ ΣΟΦΙΚΙΤΗ...

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΤΟΜΕΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΙΤΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ.

ΕΓΩ ΕΤΥΧΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟ ΑΠΟ ΟΥΡΟΛΟΓΙΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΛΕΓΟΜΕΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΟΛΟΓΙΑ.

ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ....

Σε ευχαριστώ dr legally blonde.Καλό το οτι είναι προσιτός.Ανακουφιστικ΄πο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.