Jump to content

Καλό ταξίδι θείε Γιώργο


ludovick

Recommended Posts

Καλό ταξίδι θείε..Μπαρμπα Γιώργο..

Είθε ο Θεός να αναπαύει την ψυχή σου και να σε έχει χαρούμενο εκεί πάνω..

Να ξέρεις ότι όλοι εδω κάτω σε αγαπάμε , θα μας λείπεις και θα σε θυμόμαστε πάντα..

Έφυγες λεβέντης ,παλληκάρι και μάγκας..Ήξερες ότι πέθαινες και όμως δεν λύγισες ούτε μία στιγμή..Παράδειγμα προς μίμηση..Κοίταξες τον Χάρο στα μάτια και θα τον νικούσες αν δεν ήταν τόσο ύπουλος και δεν σε χτυπούσε με τις αλεπάλληλες μεταστάσεις..Δεν θα σε νικούσε αλλιώς..Μόνο ύπουλα τα κατάφερε..

Αυτό είπα και στους φίλους σου..Να θυμούνται ότι είχαν έναν λεβέντη για κολλητό..

Να ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ..Αυτός ο χρόνος που σου έκανα παρέα στο νοσοκομείο με έφερε πιο κοντά σου..

Και θα σε θυμάμαι ζωντανό..

Αργά ή γρήγορα θα συναντηθούμε όλι εκεί πάνω..

Ελπίζω να φάνηκα αντάξιος των προσδοκιών σου για ανηψιός και συγνώμη αν ποτέ σε στεναχώρησα για οτιδήποτε..

Καλό ταξίδι θείε μου..Όλοι μας σε αγαπάμε..

Σου αφιερώνω το πιο κάτω τραγούδι..

Να το ακούς και να το χορεύεις εκέι πάνω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για όνομα του Θεού και της Παναγίας.

Καταντήσατε το forum προσωπικό ιστολόγιο.

Θα το διαβάσει ο θείος σου Άγγελε το μήνυμά σου ή πιστεύεις πως ενδιαφέρει κάποιον από όσους διαβάζουν το greekmeds ο χαμός του θείου σου;

Κάποτε άλλο μέλος, όταν πρωτογράφτηκα στο forum, έγραψε ολόκληρο ερωτικό σενάριο αφιερωμένο στο θείο Λευτέρη.

10000 μέλη φαντάζομαι θα έχουν 50000 θείους. Δε θέλω να σκεφτώ ότι το greekmeds θα γίνει forum αναγγελιών θανάτων emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπίζω να φάνηκα αντάξιος των προσδοκιών σου για ανηψιός

Εγώ αν σε είχα ανηψιό θα σε είχα αποκληρώσει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Γκαλετι συλλυπητήρια, αλλα καταλαβαινεις οτι σε διαβαζει εν δυναμει ολη η υφηλιος ετσι? Ενας χρηστης ιντερνετ δυσκολα θα μοιραστει τον πονο μαζι σου για κατι που σου συνεβη και εχει να κανει αποκλειστικα με την δικη σου πραγματικοτητα! Αυτο συνηθως το κανουν φιλοι και συγγενεις, εκει πρεπει να ξεσπασεις. Η εστω, αμα θες να το κανεις διαδυκτιακα, μεσα απο ενα μπλογκ που αποτελει προσωπικο σου χωρο εκφρασης. Ολοι μας τραβαμε ζορια μην νομιζεις , δεν εισαι ο μονος. Φιλικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, + 1 warn στους δυο πρώτους που απάντησαν, γιατί μια κάποια στοιχειώδης αξιοπρέπεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Δεν καταλαβαίνω τι σας πείραξε. Τα bytes που τρώει το μήνυμα στο server; Ο τίτλος στα new items; Ο μπαρμπαγιώργος; Το τραγουδάκι;

Όπως θέλει ο καθένας εκφράζει το πένθος του. Άλλοι καταθέτουν στεφάνια, άλλοι το βάζουν στην εφημερίδα, άλλοι παίρνουν τα βουνά. Σας εύχομαι να μην πενθήσετε για να μη χρειαστεί να διαπιστώσετε τι θα κάνετε εσείς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ, + 1 warn στους δυο πρώτους που απάντησαν, γιατί μια κάποια στοιχειώδης αξιοπρέπεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Δεν καταλαβαίνω τι σας πείραξε. Τα bytes που τρώει το μήνυμα στο server; Ο τίτλος στα new items; Ο μπαρμπαγιώργος; Το τραγουδάκι;

Όπως θέλει ο καθένας εκφράζει το πένθος του. Άλλοι καταθέτουν στεφάνια, άλλοι το βάζουν στην εφημερίδα, άλλοι παίρνουν τα βουνά. Σας εύχομαι να μην πενθήσετε για να μη χρειαστεί να διαπιστώσετε τι θα κάνετε εσείς.

Σωστός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβαίνω τι σας πείραξε.

Η ηλιθιότητα που βασιλεύει εδώ μέσα τελευταία. Το ξέχασες αυτό.

Ο Epebos γιατί δεν έχει warn; Έγραψε ένα "φιλικά" και τη σκαμπούλαρε :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιατι εχω μπαρμπα στη βουλη του ΓΜ, γιαυτο! :lol::lol::lol:

Εγω μια συμβουλη εδωσα, ο καθενας επειτα κανει οτι θελει, ποσως με ενδιαφερει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτείνω να ανοίξουμε ένα τόπικ με κηδείες, ένα με γάμους και ένα με βαφτίσια δίπλα στο 'Eυχετήριο'.

Ε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Είναι η ψυχή που φεύγει στον ουρανό και ο άγγελος που την παίρνει."

σλιπ ωραίο βιντεάκι αλλά σαν πυρηνική έκρηξη μου φαίνεται, ή σαν κάποιος να έκανε μπάρμπεκιου στην ταράτσα και να πήραν λίγο τα παϊδάκια...

emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατ'αρχας συλληπητηρια λευτερη

σιγουρα τα πρωτα δυο ποστ αξιζουν το warn...αλλα απο την αλλη νομιζω και εγω πως δν εχει θεση ενα τετοιο θεμα σε ενα φορουμ σαν το gm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατ'αρχας συλληπητηρια λευτερη

ο άγγελος που έγινε λευτέρης :splats:

κι εγώ λΗπάμαι για τα συλλΗπητήρια emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουπς νομιζα πως το ειχε κανει ο λευτερης το θεμα.

συλλυπητηρια λοιπον αγγελε...

υγ: τασο γτ εισαι τοσο σκληρος μαζι μου? ενα λαθακι εκανα και εγω :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υγ: τασο γτ εισαι τοσο σκληρος μαζι μου? ενα λαθακι εκανα και εγω :splats:

2 λάθη

ένα στο όνομα και ένα ορθογραφικό

αφού σ' αγαπάω βρε :P

έχουμε βγει emofftopic και φοβάμαι μην ξεπεράσω τον kost στα warn :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΩΧ τι εχουν να δουνε τα ματια μας εδω μέσα!!

Εδω, επρεπε αλλα και αλλα τοπικ να εχουν διαγραφει απο καιρο...αυτο εδω ρε σας πειραξε??

Αλλα έτσι ειναι.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδω, επρεπε αλλα και αλλα τοπικ να εχουν διαγραφει απο καιρο...αυτο εδω ρε σας πειραξε??

Αλλα έτσι ειναι.....

topic προς διαγραφή :rolleyes:

"neurodiab " ανεβασα το "avatar μου" Μπες και δες

μια εξηγηση παρακαλω "shilia"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτα είναι ολοκληρα τόπικ :splats: .

Και ειναι και τα δυο δικα μου!

Αλλα εαν θελει (τι λεω τωρα εαν θέλει)....κανε μια διαγραφη!!

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχουμε βγει emofftopic και φοβάμαι μην ξεπεράσω τον kost στα warn :lol:

Αυτό το warning είναι ο καλύτερος τρόπος για να επισφραγιστεί μια περιθωριακή ζωή γεμάτη από ξύλο σε συναυλίες, αλκοόλ, ναρκωτικά και μελέτη της Σατανιστικής Βίβλου (και της της Παθολογίας). Είμαι έτοιμος να μπω στον ίσιο δρόμο...Angel20Emoticon20Praying.gif

(Φυσικά λέω ψέματα-για τον ίσιο δρόμο. Τα άλλα είναι όλα αλήθεια 664_grinning.gif

ΥΓ: Προς τους administrators, moderators και λοιπούς "αξιωματούχους" του φόρουμ: Δεν είναι ανάγκη να με διαγράψετε. Φεύγω με δική μου θέληση. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατ'αρχας συλληπητηρια λευτερη

ο άγγελος που έγινε λευτέρης :splats:

κι εγώ λΗπάμαι για τα συλλΗπητήρια emofftopic

Και οι Ιταλίδες μετανάστριες δυσλεκτικές πότε θα τις διορθώσεις; Θα μου πεις οk αλλά.........από που να ξεκινήσω;;; :lol:

Και που να δεις κάτι συμπατριώτισσες παντρεμένες με Έλληνες εδώ και 30000000000000000000 χρόνια…θα σου σηκωθεί η τρίχα όρθια πραγματικά! :P

Τα ελληνικά δεν μαθαίνονται. Τέλος.

Καλό ταξίδι θείε..Μπαρμπα Γιώργο..

Είθε ο Θεός να αναπαύει την ψυχή σου και να σε έχει χαρούμενο εκεί πάνω..

Να ξέρεις ότι όλοι εδω κάτω σε αγαπάμε , θα μας λείπεις και θα σε θυμόμαστε πάντα..

Έφυγες λεβέντης ,παλληκάρι και μάγκας..Ήξερες ότι πέθαινες και όμως δεν λύγισες ούτε μία στιγμή..Παράδειγμα προς μίμηση..Κοίταξες τον Χάρο στα μάτια και θα τον νικούσες αν δεν ήταν τόσο ύπουλος και δεν σε χτυπούσε με τις αλεπάλληλες μεταστάσεις..Δεν θα σε νικούσε αλλιώς..Μόνο ύπουλα τα κατάφερε..

Αυτό είπα και στους φίλους σου..Να θυμούνται ότι είχαν έναν λεβέντη για κολλητό..

Να ξέρεις ότι σε αγαπώ πολύ..Αυτός ο χρόνος που σου έκανα παρέα στο νοσοκομείο με έφερε πιο κοντά σου..

Και θα σε θυμάμαι ζωντανό..

Αργά ή γρήγορα θα συναντηθούμε όλι εκεί πάνω..

Ελπίζω να φάνηκα αντάξιος των προσδοκιών σου για ανηψιός και συγνώμη αν ποτέ σε στεναχώρησα για οτιδήποτε..

Καλό ταξίδι θείε μου..Όλοι μας σε αγαπάμε..

Σου αφιερώνω το πιο κάτω τραγούδι..

Να το ακούς και να το χορεύεις εκέι πάνω..

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω αν επείγει να κάνω κάποια ψυχοθεραπεία ή μήπως ο κόσμος έχει ψιλοχάσει τη μπάλα. Δηλαδή όποιος ζει ένα πένθος θεωρείται λογικό να ενημερώνει όλη την ιατρική κοινότητα της Ελλάδας; :splats:

Επίσης πιστεύω ότι όταν χάνεις έναν άνθρωπο που αγαπάς, ίσως το τελευταίο πράγμα που σου περνάει από το μυαλό είναι να μοιράζεσαι τον πόνο σου με αγνωστους στο internet. Αλλού στηρίζεσαι, στους φίλους σου και στην οικογένειά σου.

Πάντως μπορώ να πω ότι σε σχέση με τα τελευταία posts για τον Mussolini, τον εθνικοσοσιαλισμό και την αξία των μη ιατρικών επιστημών, αυτό το topic του galleti μου φαίνεται πάρα πολύ υψηλού επιπέδου.

Angelino emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και οι Ιταλίδες μετανάστριες δυσλεκτικές πότε θα τις διορθώσεις;

Ας ήσουνα εσύ δυσλεκτική και με χαρά θα σε ........διόρθωνα emiloveyou:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.