Jump to content

Αγροτικο σε Περιφ. Ιατρειο


llion7

Recommended Posts

Γεια σας.Εχω παρει αγροτικο σε Περιφ. Ιατρειο αλλα κανω εφημεριες στο Κεντρο Υγειας.Αυτο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν τα Σαββατοκυριακα (και εφοσον δεν εχω εφημερια ή δεν ειμαι oncall),μπορω να φευγω απο το νησι ή υποχρεωτικα πρεπει να βρισκομαι εντος νησιου??Τι λεει ο νομος για αυτο?Ευχαριστω προκαταβολικα για την απαντηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα ήθελα να σε ρωτήσω το πόσο ηλίθιος είσαι και γεμίζεις το forum με μαλακίες emarrightΜΑΛΑΚΙΕΣ

Ξαναρώτησες την ίδια βλακεία εδώ. Αν ανοίξεις νέο topic νιώθεις λιγότερο βλάκας;

Δε μπορεί πριν 10 ημέρες να ρωτάς για τον μισθό του αγροτικού, επειδή θα διοριζόσουν σε μερικές ημέρες και σήμερα αλλά και πριν μερικές ημέρες να αναφέρεις πως κάνεις εφημερίες.

Όσο για τα 6 ίδια topic που άνοιξες περί ορκωμοσίας εχθές δε θα σχολιάσω γιατί θα πεταχτεί ο σκουπιδιάρης του forum και θα μου την πει.

:antegeia:

Μακάριοι οι ηλίθιοι σε αυτό το forum :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα ήθελα να σε ρωτήσω το πόσο ηλίθιος είσαι και γεμίζεις το forum με μαλακίες emarrightΜΑΛΑΚΙΕΣ

Ξαναρώτησες την ίδια βλακεία εδώ. Αν ανοίξεις νέο topic νιώθεις λιγότερο βλάκας;

Δε μπορεί πριν 10 ημέρες να ρωτάς για τον μισθό του αγροτικού, επειδή θα διοριζόσουν σε μερικές ημέρες και σήμερα αλλά και πριν μερικές ημέρες να αναφέρεις πως κάνεις εφημερίες.

Όσο για τα 6 ίδια topic που άνοιξες περί ορκωμοσίας εχθές δε θα σχολιάσω γιατί θα πεταχτεί ο σκουπιδιάρης του forum και θα μου την πει.

:antegeia:

Μακάριοι οι ηλίθιοι σε αυτό το forum :splats:

Το ξερω ρε φιλε οτι το ειχα ρωτησει πριν απο 10 μερες και την ειδα την απαντηση σου και ευχαριστω που απαντησες αλλα μου ειπαν καποιοι συναδερφοι χτες οτι δε μπορω τα Σαββατοκυριακα να λειπω απο τη περιοχη ευθυνης του ιατρειου μου (τουλαχιστον ετσι κανουν αυτοι) και γι'αυτο το εγραψα στο Topic με τα νομικα ζητηματα για να δω αν οντως ισχυει αυτο επειδη δεν το γνωριζω εγω αυτο το θεμα...Θα ρωτησω να μου απαντησουν απο τη διευθυνση προσωπικου απλα ειπα να ρωτησω και στο sait μηπως γνωριζει κανεις...Αυτα..Ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

llion7, τι φοβερό κομμάτι είσαι!!!

Αυτό είναι που λέμε δεν ασχολούμαι τώρα γιατί με έχει πιάσει μια φαγούρα στα φρύδια μου και πρέπει να ξυστώ άμεσα, είναι και πιο ενδιαφέρον...

Χα χα χα, γελάσαμε κι απόψε! Και βαριόμουνα στην εσωτερική εφημερία!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.