Jump to content

New Logo


KonstantinosMD

Recommended Posts

για τις επόμενες λίγες ώρες θα παίζουμε με το νέο λόγκο του ΓΜ μέχρι να γίνει "σωστό". Δηλαδή μέγεθος γραμματοσειρών, χρώμα κτλ.

Είπαμε να το ρίξουμε στο φραπέ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλάκα έχει!

Αλλά γαμώτο, δεν πίνω φραπέ! :P

Για αυτό ψηφίζω τον παραδοσιακό ελληνικό (όταν χειμωνιάσει, με τα κρύα!)

Βάλτε και κανα καλό background!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσκινήστε τον υπέρτατο Ελληνικό καλοκαιρινό καφέ ! (made by me, μόλις τώρα!)

t777139_img-1430.jpg t777140_img-1435.jpg t777141_img-1437.jpg

t777142_img-1440.jpg t777143_img-1441.jpg

με μια μικρή επεξεργασία (αφαιρώντας το γύρω background), μπαίνει άνετα στο header! :P

κάτω οι νες!!

Υ.Γ. Πώς φαίνεται ότι δεν την παλεύω από το πολύ διάβασμα, ε?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι!,καλως τα μεγαλωσατε τα γραμματα,ξεστραβωθηκα με τα μικρα.

ασπριστε το κι ολοκληρο το "greek meds",φωτιστε το!,το οτι απο τη μεση και κατω τα γραμματα σκουραινουν,αποκτουν σκια ορ γουατεβερ,αφενος μπερδευει το ματι,δε μπορει το ματι να χαρει το "greek meds" στο μεγαλειο του... αφετερου ειναι ψυχοπλακωτικο.

προσωπικα,δε μ αρεσει καθολου αυτο το σκουρο μπλε στον τιτλο.

το γαλαζακι το παλιο ηταν χιλιες φορες πιο περιχαρες και χαλαρωτικο και κοοζι.

πολλη μουνταμαρα μ αυτες τις διαβαθμισεις του σκουρου μπλε,ρε παιδι μου,παρα πολλη ομως!

ασε που το καφε του φραπε δεν ταιριαζει με το σκουρο μπλε.

γενικοτερα ο,τι σε πορτοκαλοκαφε και πρασινο και κοκκινο υπαρχει στο λογκο δε μ αρεσει καθολου αισθητικα σε συνδυασμο με το σκουροτατο μπλε.πολυ σκοτεινο και επιθετικο το αποτελεσμα,για να μην πω και κιτς.

αφου θελετε να βαλετε φραπε,πεταξτε αυτη τη γκαμα χρωματων και πιαστε τα σαφαρι χρωματακια,χακι,pale green,εκρου,ζαχαρι,σοκολατι και τετοια και χωστε και τιποτα παστελ λιλα,βεραμαν,ροζακια και σια-να,σαν αυτα των quote-να κανουν γλυκια αντιθεση με τα ηλιοκαμενα κορμια :D και φυγαμε για Μομπάσα! :P

σοβαρα τωρα,δε λεει μια αυτο το σκουρο μπλε με το ασπρο.πολυ ΛΑΟΣ μου θυμιζει!κι ολη η προσπαθεια εκμονδερνισμου...του με φραπεδιες,φατσουλες και εντονα χρωματα κατανταει αστεια κ κιτς,διοτι οπως δεν κοβεται το σεξ :P ετσι και το ΛΑΟΣ δεν εκμονδερνιζεται!!!Xα!

τραγικος ο συνδυασμος χρωματων του header,επιμενω!

αυτα boys.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και για να μη λεω μονο τα κακα,

μ αρεσει αυτη η ιδεα της χαλαροτητας και της πλακιτσας που θελετε να αποδωσετε στο λογκο!

θα εκπλησσεται θετικα ο καθε ακομπλεξαριστος που μπαινει,σου λεει ωραια τυπακια περιφερονται εδω,docs μεν αλλα την εχουν χεσμενη! τη σοβαροφανεια.

αν βεβαια ο τυπακος ειναι πηγμενος στα κλισε,τις ταμπελες και τα κομπλεξικα,θα τσιτωνει,θα λεει σε ιατρικο σαιτ μπηκα;και θα ξανακοιταει να σιγουρευτει :splaaaats: !χοχο

ασε που το να πινουμε ολοι απο ενα φραπε εχει και συμβολικο νοημα,σε φαση ολοι για εναν και ενας για ολους!χεχεχε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τη φραπεδια και τις φατσες ποιος τα φτιαξε;θα μπορουσαν να ειναι πολυ πιο χαριτωμενα,δροσερα,εμπνευσμενα και cool!

κανα φιλαρακο τρελλογραφιστα δεν εχετε;εχω γω παντως ,αν θελετε μας φτιαχνει τσαμπα 2-3 και διαλεγετε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον ήπιαμε;;;

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν υπάρχουν άλλες προτάσεις, ελεύθερα... Δεχόμαστε και ιδέες για να αλλάξουμε και όλο το skin του Invision. Απλά επειδή κατά βάση σήμερα είχαμε πει να κάνουμε δουλειά (και ψώνια βεβαίως βεβαίως μην ξεχνάμε έχει εκπτώσεις), θα το αφήσουμε ως έχει για την ώρα και περιμένουμε προτάσεις. Το Invision έχει Graphics Development Kit για τους πιο ταλαντούχους από εσάς (σε photoshop). Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm να του το στείλω με email (ανοησίες της εταιρείας, το έχουν available για download μόνο από πελάτες).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα αυτοί οι 4 χρωματιστοί τύποι χωρίς σώμα με το καλαμάκι μπηγμένο στο στόμα με παραπέμπουν σε άλλες σκέψεις :P Βάλτε και τον καφέ του Φορέα με τα άσπρα ζουμιά να τρέχουν και κλείσαμε :P Εεεεελα σας πειράζω :D Είναι ωραίο αλλά κι εγώ θέλω γαλαζούλι...ή ροζάκι! Ακόμα καλύτερα, να δώσουμε μια γυναικεία νότα επιτέλους! Και φυσικά λατρεμένη φραπεδιάαααααααααααααααχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάλτε και τον καφέ του Φορέα με τα άσπρα ζουμιά να τρέχουν και κλείσαμε

Δεν τρέχουν τα ζουμιά!! :anavwfwties:

Είναι το αφρόγαλα, που σιγά σιγά κατεβαίνει στον κρύο εσπρέσο, κάνοντας μια ιδανική μείξη! emkafes

( Νταξ, το πιάσαμε το υποννοούμενο! )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχουμε τελειώσει ακόμη με το λόγκο.

Δε μου αρέσει που είναι λίγο τραχύ στο ποτήρι κτλ.

Δοκιμάσαμε πιο γήινα χρώματα και μου θύμιζε στολή παραλλαγής. Το θέλαμε λίγο χαζοχαρούμενο και ζωντανό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπίζω μέχρι το βράδυ να έχω κάτι καλό :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλύτερα δὲν εἶναι νὰ κρατήσουμε τὸ παλιὸ;

βασικὴ ἀρχὴ νὰ μὴν ἀλλάζουν οἱ λογότυποι. καὶ ἦταν καὶ τόσα χρόνια.

ψηφίζουμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τη φραπεδια και τις φατσες ποιος τα φτιαξε;θα μπορουσαν να ειναι πολυ πιο χαριτωμενα,δροσερα,εμπνευσμενα και cool!

ειναι πολυ cool!

ταιριαζουν και με το avatar μου/

απλα θα προτιμουσα φραπογαλο, αυτος μου φαινεται σκετος/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....κανονικα στον καφε θα επρεπε να υπαρχει μονο ενα καλαμακι, το οποιο να καταληγει

στο στομα της παρακατω θεας, που με τη σειρα της θα ρουφαει τον καφε αργα, αργα, αργα....... :D

70304mf11122138lo.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το theme summer frappe ειναι πολυ καλυτερο απο αυτο με τις πολυχρωμες φατσουλες.

μονο το logo αλλαζει σε αυτο το theme σωστα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μολις το ειδα ενοιωσα σαν να βρεθηκα στην πλατεια αγ. θωμα ρε παιδια! παραειναι μερος της εξαρτησης του μεσου ελληνα γιατρου ο φραπες. νοιωθω σαν να εφημερευω και απο δω emno το φλιτζανι του ελληνικου με χαλαρωνε περισσοτερο (καντε τον διπλο καλυτερα) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον ήπιαμε;;;

:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μονορουφι. Και με τα τεσσερα καλαμακια!!

Αλλά ξεχασα δεν πίνω........ φραπε!!

Πως θα γίνει να ξαναρχισω τις χαζομαρες.....πολυ σοβαρεψα με εσας!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Χαλόου. Προτείνω αλλαγή του "Young Doctors" του υπότιτλου σε "Junior Doctors" γιατί αλλιώς αποκλείουμε πολύ κόσμο ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα πρότεινα ως υπότιτλο 'the Young and the Restless' για να συμπεριλάβουμε μέλη σαν τον dikaios και τον galleti. Δεν μπορούμε να αποκλείσουμε αυτά τα εξέχοντα μέλη, που για χάρη τους κάποιοι παίρνουν warn. :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θα πρότεινα ως υπότιτλο 'the Young and the Restless' για να συμπεριλάβουμε μέλη σαν τον dikaios και τον galleti. Δεν μπορούμε να αποκλείσουμε αυτά τα εξέχοντα μέλη, που για χάρη τους κάποιοι παίρνουν warn. :bloodomen:

χαχαχαχαχαα

Εσεις φταιτε που δεν μπορειτε να μας καταλαβαιτε!!

Οπου και να ανοιξω το ψευδωνυμο μου φιγουραρει στη πρωτη θεση!!

Οσο για τα warn .....τι να κανουμε τωρα "ο Λύκος δαγκώνει".

ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ....Θα με ερωτευόσουνα με οσα εχω πει μεχρι τώρα???

Να ζεστανω το ματι της κουζίνας??? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ζεστανω το ματι της κουζίνας??? :rolleyes:

Ναι! Και να κάτσεις πάνω του! :rolleyes:

Θα σε ερωτευόμουν, ακόμη και αν έλεγες πολλαπλάσιες μ@λ@κείες απ' όσες έχεις ήδη πει...

αρκεί να ήσουν γιατρός. :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.