Jump to content

Ψηφοφορια για τα καλυτερα του MEGA


mad  cow

Recommended Posts

http://www.megatv.com/20

Το MEGA είναι 20 και γιορτάζει!

Πάρε μέρος στην online ψηφοφορία για τα γενέθλια του MEGA και ψήφισε ό,τι έχεις αγαπήσει περισσότερο στο πρόγραμμά του τα 20 τελευταία χρόνια!

Μπορείς να ψηφίσεις με 2 τρόπους:

- Επιλέγοντας την απάντησή σου από τις λίστες των υποψηφιοτήτων. (''κλειστές'' ψηφοφορίες: Σειρά, Πρωταγωνιστή/στρια, Εκπομπή, Παρουσιαστή/στρια)

- Γράφοντας την απάντησή σου χωρίς περιορισμούς! (''ανοιχτή" ψηφοφορία: Το Δικό Σου MEGA)

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας θα παρουσιαστούν στις ειδικές εκπομπές για τα γενέθλια του MEGA! Διαμόρφωσε την κατάταξη σε κάθε κατηγορία με τις online ψήφους σου και αποφάσισε εσύ τι θα παίξει στις εκπομπές για τα εικοστά γενέθλια του MEGA!

Για να αποφύγεις τα μπερδέματα και να σου λυθούν όλες οι απορίες πριν ξεκινήσεις να ψηφίζεις, διάβασε τα παρακάτω:

- Γιατί να ψηφίσω;

Πρώτον, γιατί λατρεύεις να λες τη γνώμη σου και να στηρίζεις ό,τι έχεις αγαπήσει και δεύτερον, γιατί στα γενέθλια του αγαπημένου σου τηλεοπτικού σταθμού, εσύ πρέπει να έχεις τον πρώτο λόγο και να καθορίσεις τι θα παίξει στις ειδικές εκπομπές για τα 20 χρόνια του MEGA!

- Πόσες φορές μπορώ να ψηφίσω;

Όσες θέλεις και σε όλες τις κατηγορίες!

- Ψάχνω την αγαπημένη μου σειρά και δεν τη βρίσκω. Τι να κάνω;

Γράψε το όνομα της σειράς που ψάχνεις στο tab ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ και δες σε ποια κατηγορία είναι υποψήφια.

- Ψάχνω τον/την αγαπημένο/η μου ηθοποιό και δεν τον/την βρίσκω. Τι να κάνω;

Γράψε το όνομα του/της ηθοποιού που ψάχνεις στο tab ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ και δες σε ποιες κατηγορίες είναι υποψήφιος/α.

- Ο ηθοποιός που θέλω να ψηφίσω είναι υποψήφιος σε πολλές κατηγορίες;

Ναι. Όπως είναι φυσικό, πολλοί ηθοποιοί έχουν πρωταγωνιστήσει σε πολλές σειρές του MEGA όλα αυτά τα 20 χρόνια.

- Στην ανοιχτή ψηφοφορία, μπορώ να γράψω ό,τι θέλω;

Στην ουσία, ναι, αλλά καλύτερα να επικεντρωθείς στην απάντηση της συγκεκριμένης ερώτησης! Η ανοιχτή ψηφοφορία φτιάχτηκε με σκοπό να μπορείς να εμπνευστείς και να μοιραστείς τις δικές σου απαντήσεις με τους άλλους χρήστες της σελίδας.

- Σε τι ακριβώς χρησιμεύουν τα χεράκια δίπλα από την περιοχή απαντήσεων προηγούμενων χρηστών;

Αν στο τμήμα της ανοιχτής ψηφοφορίας κάποιες από τις απαντήσεις προηγούμενων χρηστών σε βρίσκουν σύμφωνο, μπορείς να το δηλώσεις, επιλέγοντας μου αρέσει (Thumb Up). Αν διαφωνείς με κάποια απάντηση και θες να εκφράσεις την αντίθεσή σου, πατάς δεν μου αρέσει (Thumb Down). Αν πάλι καμία από τις απαντήσεις που έχουν δώσει οι προηγούμενοι επισκέπτες δεν σε καλύπτει, τότε - καλά το φαντάστηκες - θα πρέπει να γράψεις τη δική σου. Εμπρός λοιπόν! Πάρε θέση!

- Θέλω να σας πω κάτι σχετικό με τα 20 χρόνια του MEGA, αλλά άσχετο με την ψηφοφορία. Τι κάνω;

Μας στέλνεις μήνυμα στην εξής ηλεκτρονική διεύθυνση: webmaster@megatv.com Ανυπομονούμε να λάβουμε τα μηνύματά σου. Κάθε σχόλιο, παρατήρηση, πρόταση, ευχή εννοείται πως είναι ευπρόσδεκτα.

Η ψηφοφορία θα διεξαχθεί αποκλειστικά online.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαζέχα στο Άγιαξ-Παναθηναϊκός

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.