Jump to content

Παναθηναϊκός-Ρέιντζερς: προγνωστικά, σχόλια, στοιχήματα:)


Sovereign

Τι πιστεύετε ότι θα καταφέρει ο ΠΑΟ στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι του?  

  1. 1. Τι πιστεύετε ότι θα καταφέρει ο ΠΑΟ στο πρώτο εντός έδρας παιχνίδι του?

    • 1. Καμία αμφιβολία ότι θα παρουσιάσει το γνώριμο ευρωπαϊκό του πρόσωπο. Καναπέεεε
      3
    • Χ. Νταξ, η γνωστή μιζέρια συνεχίζεται. Μετριότητες φέτος οπότε κι εδώ τα ίδια
      1
    • 2. Οι κύριοι Ζάετς, Σουμ, Μήτσου και Βαρδινογιάννης παρακαλούνται να έρθουν στην έξοδο να παραλάβουν τα προσωπικά τους αντικείμενα. Το μαγαζί θα παραμείνει ΚΛΕΙΣΤΟ
      1


Recommended Posts

Από σήμερα (και ας λέω μεγάλες κουβέντες) οι υπόλοιποι πάνε για φραππέ, καναπέ, χαμάμ ή όπως αλλιώς τη βρίσκει κανείς, αλλά η Πανάθα ξεκινάει να οργώνει την Ευρώπη για άλλο ένα χρόνο. Φόρτσα τριφυλλάρα!

Υ.Γ1: Θα είναι όντως ο Sean Conery στη Λεωφόρο αύριο? Όχι τίποτα άλλο, αλλά για να βρούμε κατάλληλα συνθήματα για έναν sir της κλάσης του, του στυλ "τις μάνες σας γαμ.... στη Γλασκώβηηη, τις αδερφές σας πάνω στο Εδιμβούργοοο, και ο πατέρας σας ο παλιοπουστ...., γαμ... ο Braveheart και οι πράσινες φουστίτσεεεες"

Υ.Γ2: Οκ, μέχρι αύριο θα έχω βρει κάτι καλύτερο, μη βαράτε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον η Πανάθα θα κερδίσει 2-1 με γκολ του Μιχαλάκη και Βλάοβιτσ.

Να ζήσουν οι καναπέδες...

Και για να μην ξεχνιόμαστε στο champions legue, οι δύο πρώτες θέσεις οδηγούν στον επόμενο γύρο, η επόμενη στο uefa και η τελευταία στον ΠΕΙΡΑΙΑ

ααααααααααχααχαχαχχααχχχχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ αν μετά απο 7 ολόκληρα χρόνια ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ θα έχω το ίδιο χιούμορ και κουράγιο.Δυστυχώς δε θα 'χουμε και την ευκαιρία να το διαπιστώσουμε.....Ειλικρινά , σας αξίζουν συγχαρητήρια για την ανοχή και την ευαισθησία που δείχνετε προς την άξια διοίκησή σας...

Υ.Γ. "Μπράβο!Συνεχίστε έτσι!"....όπως μου έλεγαν και οι δασκάλες μου στο δημοτικό... 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον εγω γαυρος ειμαι και δεν εχω καμια σκορδοκαιλα για το βαζελο,εχω πιο σοβαρα προβληματα στη ζωη μου,Βλ.Τατσης στο CL.

Αλλα για αλλη μια φοραθα γινεται χαμος στη γειτονια και δεν θα βρισκω να παρκαρω(μενω πανορμου)οποτε θα με πιασουν τα νευρα μου

:evil:

σας αφηνω μικρα μου βαζελακια hope you enjoy tonight εγω θα δω λιγο κυπελο μπασκετ που πεφτουν πετριες απο τα χανουμακια

Υ.Γ.εσεις ποτε παιζετε στο μπασκετ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.