Jump to content

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ


MPOT

Recommended Posts

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΤΙΣ 14/7 Η ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΤΗ,ΔΗΛΑΔΗ 4,5,6 Κ ΠΤΥΧΙΟ.ΔΗΛΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.ΟΜΩΣ:

1:ΔΕΝ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ Κ ΣΤΙΣ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 26/6 ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 14/7.

2:ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ 5ΕΤΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΗΝ ΑΤΥΠΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

3:ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΤΙΣ 14/7 Η ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΤΗ,ΔΗΛΑΔΗ 4,5,6 Κ ΠΤΥΧΙΟ.ΔΗΛΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.ΟΜΩΣ:

1:ΔΕΝ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ Κ ΣΤΙΣ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 26/6 ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 14/7.

2:ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ 5ΕΤΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΗΝ ΑΤΥΠΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

3:ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Ευχαριστώ πολύ όποιους/όποιες πήγαν και τον βρήκαν και το κανόνισαν (μιας και εμάς δεν υπήρχε περίπτωση να μας ξαναδεχτεί).

Να 'στε καλά παιδιά και καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα,σε ποια γραμματεια δηλωνομαστε??πηγα πριν απο λιγο στο μεταβατικο και μου λεει οτι δεν ξερει για τις 14/7 και ουτε θα βγαλει ανακοινωση για τετοια ημερομηνια γιατι ετσι κ αλλιως θα λειπει σε αδεια...και οντως δεν υπηρχε τουλαχιστο ξεχωριστη κατασταση να δηλωθω για 14/7

η κατασταση που ειχε ελεγε πανω για 26/6???

ισχυει τελικα η οχι?????

και αν ισχυει αυτη η ημερομηνια που δηλωνομαστε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα,σε ποια γραμματεια δηλωνομαστε??πηγα πριν απο λιγο στο μεταβατικο και μου λεει οτι δεν ξερει για τις 14/7 και ουτε θα βγαλει ανακοινωση για τετοια ημερομηνια γιατι ετσι κ αλλιως θα λειπει σε αδεια...και οντως δεν υπηρχε τουλαχιστο ξεχωριστη κατασταση να δηλωθω για 14/7

η κατασταση που ειχε ελεγε πανω για 26/6???

ισχυει τελικα η οχι?????

και αν ισχυει αυτη η ημερομηνια που δηλωνομαστε???

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΗΚΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΧΤΗΚΕ ΓΙΑ 13 Η 14,ΑΝΑΛΟΓΑ ΠΟΤΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ.ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΤΥΠΗ.ΘΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα,αν μπορεις κοιταξε το συντομα να ξερουμε γιατι αυτο που σου λεω ειναι στανταρ απαντηση της γραμματειας δερματολογιας και οχι μονο σε εμενα..πηγε και αλλο ενα παιδι χτες και πηρε την ιδια απαντηση

οσο για να βγαλει ανακοινωση ειναι το τελευταιο που απασχολει απλα το εγραψα επειδη ετσι οπως μου το ειπε ειναι σα να εξεφραζε την πληρη αδιαφορια!

οτι νεοτερο υπαρχει περιμενουμε....ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΤΙΣ 14/7 Η ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΤΗ,ΔΗΛΑΔΗ 4,5,6 Κ ΠΤΥΧΙΟ.ΔΗΛΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.ΟΜΩΣ:

1:ΔΕΝ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ Κ ΣΤΙΣ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 26/6 ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 14/7.

2:ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ 5ΕΤΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΗΝ ΑΤΥΠΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

3:ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Τι εχει γινει τελικα με αυτο???πρεπει να ξερουμε τι ισχυει μεσα στη βδομαδα..παρακαλω οποιος μπορει να μαθει να ενημερωσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΣΤΙΣ 14/7 Η ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ.ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΕΤΗ,ΔΗΛΑΔΗ 4,5,6 Κ ΠΤΥΧΙΟ.ΔΗΛΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.ΟΜΩΣ:

1:ΔΕΝ,ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΩΣΕΤΕ Κ ΣΤΙΣ 2 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 26/6 ΕΙΤΕ ΣΤΙΣ 14/7.

2:ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ 5ΕΤΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ ΤΗΝ ΑΤΥΠΗ ΤΟΥ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

3:ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΝΕΟΤΕΡΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Τι εχει γινει τελικα με αυτο???πρεπει να ξερουμε τι ισχυει μεσα στη βδομαδα..παρακαλω οποιος μπορει να μαθει να ενημερωσει...

ισχυει,μιλησανε τηλεφωνικα και μου ειπε ενα παιδι, οτι εχει γινει συνεννοηση.απλα η γραμματεας ελειπε με αδεια και θα ειναι δευτερα πανω.ενα παιδι απο γιαννενα μιλησε τηλεφωνικα.Η δευτερη ημερομηνια για επι πτυχιω ισχυει, αλλα δεν ηξεραν να του πουνε για δηλωσεις η ανακοινωση,αν δε βγηκε ανακοινωση θα τη βγαλει φανταζομαι η γραμματεας τη δευτερα,αν εισαι γιαννενα περνα τη δευτερα απο εκει και αν ειναι ευκολο ενημερωσε κι εμας,ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η γραμματεας αυτη την βδομαδα και την προηγουμενη δεν ελειπε,απλα ελεγε οτι δεν την εχει ενημερωσει κανεις επισημα και δεν ηξερε αν θα δωθει η οχι!

στο αλλο ποστ ο MPOT επιβεβαιωνει οτι ισχυει η ημερομηνια αλλα γιατι να σταλει σεπτεμβριο ο βαθμος δεν το καταλαβαινω!και για να μη γραφω και στο αλλο ποστ θα ηθελα να σε ρωτησω MPOT αν αυτο ειναι στανταρ..στο ειπε ο μπασιουκας οτι θα στειλει βαθμο σεπτεμβριο??

ευχαριστω για την ενημερωση..δευτερα θα ειμαι γιαννενα και αν εχει βγει κατι καινουργιο θα σας πω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η γραμματεας αυτη την βδομαδα και την προηγουμενη δεν ελειπε,απλα ελεγε οτι δεν την εχει ενημερωσει κανεις επισημα και δεν ηξερε αν θα δωθει η οχι!

στο αλλο ποστ ο MPOT επιβεβαιωνει οτι ισχυει η ημερομηνια αλλα γιατι να σταλει σεπτεμβριο ο βαθμος δεν το καταλαβαινω!και για να μη γραφω και στο αλλο ποστ θα ηθελα να σε ρωτησω MPOT αν αυτο ειναι στανταρ..στο ειπε ο μπασιουκας οτι θα στειλει βαθμο σεπτεμβριο??

ευχαριστω για την ενημερωση..δευτερα θα ειμαι γιαννενα και αν εχει βγει κατι καινουργιο θα σας πω

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 1/7 ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΤΑΛΟΥΝ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ Κ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΜΑΖΙ,ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ Κ ΕΝΑ ΜΑΛΛΟΝ.ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΓΓΥΗΘΩ ΟΤΙ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΩΡΑ.Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ.ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΙΣ 26.ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΕΠΙΣΗΣ Η ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΠΗΓΑ ΧΤΕΣ ΜΕ ΑΛΛΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ Κ ΕΙΠΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 14.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΛΙΣΤΑ Κ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,Κ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΕΛΩ.ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΛΑΒΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΕΛΩ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.