Jump to content

ΦΥΣΙΚΗ


Recommended Posts

Γειά χαρά σε όλους!

Υπάρχει κάποιος/κάποια που να ξέρει την ύλη της Φυσικής; Είμαι σε μεγάλο έτος και έχω χάσει κάθε επαφή, μετά από τις 4 φορές που με έχουν κόψει... emeleos

Αν ναι, ας φιλοτιμηθεί κάποιος/κάποια να μου πει, please emhelp , τι βιβλία διδάσκονται και ποια κεφάλαια είναι εντός ύλης. Θα μου κάνετε μεγάλη χάρη, γιατί μου έχει γίνει εφιάλτης και πρέπει - προφανώς - να γράψω ΤΕΛΕΙΑ πλέον, για να με περάσουν... :(

Ευχαριστώ θερμά εκ των προτέρων. Καλή επιτυχία σε ό,τι δίνετε! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...ας φιλοτιμηθεί κάποιος/κάποια συνάδελφος, please. Δε θέλω λεπτομέρειες: να μου πει, απλώς, ποια βιβλία διδάσκονται και τι είδους θεματικές ενότητες είναι εντός ύλης.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...ας φιλοτιμηθεί κάποιος/κάποια συνάδελφος, please. Δε θέλω λεπτομέρειες: να μου πει, απλώς, ποια βιβλία διδάσκονται και τι είδους θεματικές ενότητες είναι εντός ύλης.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Βασικά, απ οτι θυμαμαι ειναι τα δυο βιβλια της τζαφλιδου (οπτική και βιοηλεκτρισμος), τα οποια πρεπει να τα ξερεις πολυ καλα γιατι πεφτουν αρκετα θεματα. Επισης, οι σημειωσεις του καλεφ-εζρα για ακτινοπροστασία, το βιβλιο της μηχανικης και απο το βιβλίο "ιατρικη φυσικη" είναι τα καφαλαια 4, 5 ,6,8,9,11(11.3, 11.4.3), 12, 13(ακτινογραφικο μηχανημα και αξονικη τομογραφια),14, 15,16,17. Αυτα ισχυαν για περυσι. Αν καποιος απο το 2ο ετος εχει υπ οψιν του καμια αλλαγη ας το πει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά, απ οτι θυμαμαι ειναι τα δυο βιβλια της τζαφλιδου (οπτική και βιοηλεκτρισμος), τα οποια πρεπει να τα ξερεις πολυ καλα γιατι πεφτουν αρκετα θεματα. Επισης, οι σημειωσεις του καλεφ-εζρα για ακτινοπροστασία, το βιβλιο της μηχανικης και απο το βιβλίο "ιατρικη φυσικη" είναι τα καφαλαια 4, 5 ,6,8,9,11(11.3, 11.4.3), 12, 13(ακτινογραφικο μηχανημα και αξονικη τομογραφια),14, 15,16,17. Αυτα ισχυαν για περυσι. Αν καποιος απο το 2ο ετος εχει υπ οψιν του καμια αλλαγη ας το πει...

emrose Χίλια ευχαριστώ...κι αυτά μου είναι υπερ-αρκετά. Να είσαι καλά και καλή επιτυχία σε ό,τι δίνεις!!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά, απ οτι θυμαμαι ειναι τα δυο βιβλια της τζαφλιδου (οπτική και βιοηλεκτρισμος), τα οποια πρεπει να τα ξερεις πολυ καλα γιατι πεφτουν αρκετα θεματα. Επισης, οι σημειωσεις του καλεφ-εζρα για ακτινοπροστασία, το βιβλιο της μηχανικης και απο το βιβλίο "ιατρικη φυσικη" είναι τα καφαλαια 4, 5 ,6,8,9,11(11.3, 11.4.3), 12, 13(ακτινογραφικο μηχανημα και αξονικη τομογραφια),14, 15,16,17. Αυτα ισχυαν για περυσι. Αν καποιος απο το 2ο ετος εχει υπ οψιν του καμια αλλαγη ας το πει...

emrose Χίλια ευχαριστώ...κι αυτά μου είναι υπερ-αρκετά. Να είσαι καλά και καλή επιτυχία σε ό,τι δίνεις!!! :)

Παρακαλώ. Καλη επιτυχία κ σ εσένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.