Jump to content

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ


Recommended Posts

Πήγα σήμερα στην γραμματέα Ακτινολογίας και μου είπε ότι δεν ξέρει πότε θα δώσουν οι επί πτυχίω. Εν τω μεταξύ η Αργυροπούλου είναι εκτός και θα επιστρέψει την άλλη εβδομάδα (μάλλον την Τρίτη).

Οπότε καλύτερα να συγκεντρωθούμε για να αποφασίσουμε ποια ημερομηνία μας βολεύει, έτσι ώστε όταν επιστρέψει η Αργυροπούλου να έχουμε συγκεκριμένη πρόταση.

Προτείνω να συγκεντρωθούμε την Δευτέρα στις 12 στο κυλικείο της Ιατρικής.

Τι λέτε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΡΑΙΑ....ΚΑΛΟ ΘΕΩΡΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΟΝΙ ΜΑΣ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ,,

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ...

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΗ

Η ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟ TOPIC ΚΑΤΑ ΤΙΣ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ..

ΟΠΟΤΕ..

ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΜΠΥΝ ΟΙ ΑΚΤΙΝΕΣ 2???

Η ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΙΟΥΝΗ....Η ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΙΟΥΛΗ......ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΗ....ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ....

ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΡΑΙΑ....ΚΑΛΟ ΘΕΩΡΩ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΟΝΙ ΜΑΣ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΚΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ,,

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ...

ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΗ

Η ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΑΛΛΟ TOPIC ΚΑΤΑ ΤΙΣ 16 ΙΟΥΝΙΟΥ..

ΟΠΟΤΕ..

ΠΟΤΕ ΜΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΑΚΤΙΝΕΣ 2???

Η ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΙΟΥΝΗ....Η ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8 ΙΟΥΛΗ......ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΙΟΥΛΗ....ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ....

ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ...

ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 2 ΝΑ ΤΗ ΔΩΣΩ ΜΟΝΟ 16/17 ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΤΟ 4 ΕΤΟΣ.

ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΠΙΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΡΕΙΤΕ ΖΗΤΗΣΤΕ ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ ΟΛΟΥΣ,ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΓΙΑ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΕ ΤΟ 4 ΕΤΟΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ 4ΕΤΟΣ.ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ.ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΩΣΑΝΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΚΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΤΕ ΣΑΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ,ΖΗΤΗΣΤΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΛΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ ΕΤΣΙ, Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ.ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι επι πτυχείω τελικά πότε θα μπορούν να δώσουν την Ακτινολογία2;

Δεν έχω ιδέα.

Η συγκέντρωση την Δευτέρα δεν έγινε γιατί δεν ήρθε κανείς.

Επίσης η γραμματεία Ακτινολογίας χθες και σήμερα ήταν κλειστή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ...

ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ..

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ??

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8-9 ΙΟΥΛΗ ΒΟΛΕΥΕΙ??ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ??

ΤΙ ΛΕΤΕ??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν παιδιά επί πτυχίω που χρωστάνε και άλλα μαθήματα (όπως εγώ)...

Σκοπεύω να δώσω Ψυχιατρική που είναι στις 8/7.

Η ημερομηνία που θα δώσουν οι 4ετείς (16 και 17/7) είναι καλή για μένα, σε κάθε περίπτωσή όχι πριν τις 15/7 (γιατί η ύλη της Ακτιν 2 είναι αρκετά μεγάλη).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΩΣΤΟΤΑΤΟ ΚΙ ΑΥΤΟ..

ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΙΣΧΤΥΣΕΙ ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1Ο ΠΑΙΔΙΑ ΠΤΥΧΙΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ...ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΛΑ ΝΑ ΙΣΧΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΑΣ ΔΗΛΩΘΕΙ....

ΑΠΟ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ..ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...6 ΙΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΙ Δ ΕΤΟΥΣ 16-17 ΙΟΥΛΗ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η εξέταση Ακτινολογίας 2 για τους επί πτυχίω θα γίνει στις 15 Ιουλίου. Πήγα σήμερα στην Ακτινολογία και μου το είπανε, οι δηλώσεις έχουν ήδη αρχίσει.

Για την ώρα δεν ξέρουν ακόμα, θα βγει ανακοίνωση σε λίγες ημέρες.

Η εξέταση Ακτινολογίας 1 για τους επί πτυχίω θα γίνει μια μέρα πριν ή μια μέρα μετά (δηλάδή 14 ή 16 Ιουλίου), ανάλογα με τον αριθμό των ατόμων που θα δηλωθούν. Οι δηλώσεις έχουν ήδη αρχίσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ???

ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ...ΚΑΙ... Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΕΣ 2 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΤΙΣ 6 ΙΟΥΛΗ??

ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΔΗΛΩΘΕΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ???

ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ...ΚΑΙ... Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΕΣ 2 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ Η ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΣΤΙΣ 6 ΙΟΥΛΗ??

ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΔΗΛΩΘΕΙ...

Το τηλέφωνο της γραμματείας Ακτινολογίας είναι 2651097730 (από τον οδηγό σπουδών).

Παρακάτω σου γράφω αυτό που θα έκανα εγώ στην θέση σου (είναι προσωπική άποψη, δεν ξέρω αν θα πετύχει):

Αν η γραμματέας πει όχι, ζήτησε να μεταβιβάσει το αίτημά σου στην Αργυροπούλου (ή ζήτησε να της μιλήσεις εσύ προσωπικά). Από εκεί και πέρα είναι στην διάθεση της Αργυροπούλου να σε εξυπηρετήσει ή όχι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ!

ΑΛΛΑ ΑΝ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ...ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΓΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ...Ε???

ΧΑΧΑ

ΑΣΕ!!ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.