Jump to content

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ


SleepWalker

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Last Reply
Ποιός θα το έλεγε (πριν 2-3 χρόνια) ότι ένας "Δικατσάς" θα γινόταν τόσο δημοφιλής στο greekmeds ... :P

Είδες πόσο open-minded είμαστε; ξέρουμε να εκτιμάμε όποιον προσφέρει.

η αλήθεια είναι ότι ήταν αδικία που έπεσε ο λογαριασμός του Τάσου. δε μπορούσε να πέσει ο λογαριασμός του filpolis να ξεμπλέξουμε; ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑΣΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ...ΧΑΧΑ...ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άρε Τάσο που χάθηκες??

Ούτε η Σήλια δεν κάνει πλέον χαβαλέ!

Σοβάρεψε!!

Τώρα τι να κάνω??

Ήσουν εσύ και λέγαμε καμία μαλ....κία..περνούσε η ώρα όμορφα!!

ΒΑΡΕΘΗΚΑ!! emsadwalk emsadwalk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σορυ κιολας αλλα σε αυτο το φορουμ δεν μπορεις να βρεις εναν για να λετε μα...κιες μαζι?

ρε μπας και διαβαζω λαθος φορουμ?

οπως και να χει φερτε το τασο πισω! οχι για τον dikaio για την φουκαριαρα την μανα τ! :ρ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα πώς και διαγράφηκε μόνο ο λογαριασμός του Τάσου? emquestion

Μάλλον πάνω από τα 10000 ποστς καίει φλάτζα ο σέρβερ

ΥΓ. Αυτό θα πει τεχνολογία, όχι μ@λακίες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει καποιος με το όνομα guest που εμφανιζεται στους last visitors μου. Μπηκε στη θεση του ονόματος του τασου.

Τωρα πως γίνεται να έχει μπλοκαριστει(χακαριστει) όλος ο λογαριασμος του τασου και να εχει σβηστει και το avatar του, αλλά να εμφανίζεται το ονομα του σε πολλα τοπικ στα οποια απαντησε τελευταιος, δεν μπορω να το εξηγήσω!!

Αλλου εχει σβησει το ονομα του και αλλου εμφανιζεται!!???

Πολυ περιεργα ολα αυτα!!

Αλλά γιατι καποιος να χακαρει τον τασο και οχι εναν απο τους 5 admins ή τους 30 mods??!!

Και ΕΑΝ τον χακαραν γιατι δεν εσβησαν τα ποστς του, αλλα μόνο το προφιλ του??

Εχουμε νεα σειρα μου φαινεται. "Η εξαφανιση του Τασου."

Εκτός από την εξαφάνιση του Τάσου έχουμε και την εξαφάνιση του Παύλου!

Εξαφανίστηκε ένα ολόκληρο και δραστήριο φόρουμ συζήτησης γύρω από τα προβλήματα της Ιατρικής της Αθήνας, όταν τόλμησε αυτός που το ξεκίνησε να γράψει ότι θα βάλει υποψηφιότητα για Πρόεδρος της Σχολής.

Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την λογοκρισία.

Παύλος Σακκάς

Αναπληρωτής Καθηγητής

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι τοπικ εξαφανιστηκε? αυτο που ανοιξατε "η κατασταση στην ιατρικη αθηνα πρεπει να αλλαξει"? υπαρχει ακομα

Εξαφανίστηκε ένα ολόκληρο και δραστήριο φόρουμ συζήτησης γύρω από τα προβλήματα της Ιατρικής της Αθήνας, όταν τόλμησε αυτός που το ξεκίνησε να γράψει ότι θα βάλει υποψηφιότητα για Πρόεδρος της Σχολής.

κλαψ κλαψ συγκινηθηκα...

ΣΑΚΚΑΣ ΤΗΕ ΜΑΝ....ΤΗΕ ΗΕRO...THE LEGEND

αλλα ρε πουστη μου υστερα απο τοσο αντιφασεις, υστερα απο τοσο κραξιμο που εχετε φαει, υστερα απο τοσες παπαριες πως τολμάτε να συνεχίζετε να προσβαλλεται την νοημοσυνη μας?

ελεος πια κυριε Σακκα!

δεν εχω προβλημα με κανενα μελος του φορουμ οτι παπαρια και να πεταει αλλα αυτο παραπαει...

νομιζω πως ειστε το μοναδικο μελος που προσβαλλει την νοημοσυνη των υπολοιπων μελων σε τετοιο βαθμο.

αν πραγματικα θελετε να αλλαξετε την κατασταση στην ιατρικη αθηνας αλλαξτε πρωτα εσεις.

+quote ολα τα ποστ της shilia στο θεμα που ανοιξατε

ps: ο τασος δεν τα ειχε περασει εδω και καιρο τα 10000?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η θεματική ενότητα με τον τιτλο "Η κατασταση στην Ιατρική Αθηνών"

βρίσκεται στην ιδια ενότητα που βρισκόταν εξαρχής,δεν μετακινήθηκε και

ουτε λογοκρίθηκε.

Βρίσκεται εδώ: http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=25762

Η ιστοσελίδα αυτή ειναι φτιαγμένη από φοιτητές και νεους γιατρούς προς τους φοιτητές και νεους γιατρούς,

βασίζεται στην καλοπροαίρετη διάθεση αυτών να συνεισφέρουν στην ανταλλαγή πληροφοριών,

δεν κρύβεται πίσω από αυτήν κομματικό ή προσωπικό συμφέρον, ξεκίνησε σαν μια προσπάθεια

των φοιτητών να καλύψουν το κενό της μεταφοράς ανακοινώσεων από τις διάφορες έδρες

εξοικονομώντας χρόνο στους φοιτητές .

Όλες οι απόψεις , που διατυπώνονται με το στοιχείο του σεβασμού,είναι ευπρόσδεκτες εδώ

και αντιπροσωπεύουν μόνο τους εκφραστές αυτών και όχι την ιστοσελίδα, που τις φιλοξενεί.

σαν απάντηση στα λεγόμενά σας παραθέτω στίχους του Καβάφη:

"Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,

τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,

αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,

αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξεκίνησε σαν μια προσπάθεια

των φοιτητών να καλύψουν το κενό της μεταφοράς ανακοινώσεων από τις διάφορες έδρες

εξοικονομώντας χρόνο στους φοιτητές .

Η αλλιως...Αναλαβανε καποιοι να κανουν,αφιλοκερδως,μια δουλεια δικη σας γιατι εσεις ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΤΕ και μαλιστα εχετε το θρασος να προβαλλετε ως δικαιολογια το οτι τα 500 μελη της εδρας σας δεν εχουν πιασει ποτε πληκτρολογιο στη ζωη τους.

Επισημανση:Eσεις πληρωνεστε κανονικα γι αυτη τη δουλεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΤΑΣΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ!

Ποιοι τον θέλουμε; όλοι εμείς που μας έχει βοηθήσει κατά καιρούς και όλοι όσοι εκτιμάμε τις απόψεις του και τον ίδιο.

Ένα από τα πιο χρήσιμα μέλη του site.

Ας ελπίσουμε Τάσο να είσαι σύντομα πάλι κοντά μας

Αχ βρε σύντεκνε σου έλειψα; Είχα βάλει όρο όταν επιστρέψω να μην είσαι πλέον moderator. Μόλις εκπληρώθηκε ο όρος που έθεσα ξαναεπέστρεψα.

γιατί πού πήγε????
Ούτε εσένα σου έλειψα φαντάζομαι, εκτός τις τελευταίες μέρες που εξαφανίστηκε και ο λογαριασμός μου στο facebook.

Υπάρχει καποιος με το όνομα guest που εμφανιζεται στους last visitors μου. Μπηκε στη θεση του ονόματος του τασου.

Τωρα πως γίνεται να έχει μπλοκαριστει(χακαριστει) όλος ο λογαριασμος του τασου και να εχει σβηστει και το avatar του, αλλά να εμφανίζεται το ονομα του σε πολλα τοπικ στα οποια απαντησε τελευταιος, δεν μπορω να το εξηγήσω!!

Αλλου εχει σβησει το ονομα του και αλλου εμφανιζεται!!???

Πολυ περιεργα ολα αυτα!!

Αλλά γιατι καποιος να χακαρει τον τασο και οχι εναν απο τους 5 admins ή τους 30 mods??!!

Και ΕΑΝ τον χακαραν γιατι δεν εσβησαν τα ποστς του, αλλα μόνο το προφιλ του??

Εχουμε νεα σειρα μου φαινεται. "Η εξαφανιση του Τασου."

Εκτός του δικού μου λογαριασμού υπάρχουν πάρα πολλοί που αναφέρονται ως guest, λόγω της διαγραφής των λογαριασμών κάποιων μελών.

Ίσως έχουν σβηστεί και άλλα. Εγώ δεν βρίσκω τουλάχιστον ένα topic που είχα ανοίξει πρόσφτατα (ψάχνω και για άλλα).

ΥΓ

Είμαι βέβαιος ότι ο Τάσος παρακολουθεί. Θα μπορούσε να γραφτεί προσωρινά(; ) με κάποιο άλλο κωδικό.

Απορώ που βασίζεται αυτή η βεβαιότητά σου. Πάντως σε ευχαριστώ για τη βοήθειά σου.

μπας και τον απηγαγαν εξωγηινοι?
Ναι βρε, πες μου πως χρεώθηκα και roaming όταν μιλούσαμε :lol:

...πάλι μ*ς κάνατε...?

πάντα όπως το nickname με το γλυκό λόγο στο στοματάκι σου είσαι εσύ emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και φυσικά το αυτονόητο ρεφρέν: Πού είναι ο Τάσος, οέο?

Πλάκα πλάκα, δεν υπάρχει το όνομά του στα members...

Τί έγινε βρε Τάσο? Πού χάθηκες?!

Είναι η πρώτη φορά που με απογοήτευσες. Περίμενα να ανοίξεις εσύ το θέμα προχθές 1 του μηνός για την Αμαλία. Τόσο καιρό στην υπογραφή σου και.......ξεχάστηκες.

Τάσο έλα πίσω!!
Για σένα γύρισα. Είδα πως μαλώνεις με την υπεύθυνο των 100.000 ανθρώπων και δεν άντεξα. Σου έλειψα δεν σου έλειψα, ένα τηλέφωνο δεν πήρες. Έφυγα από την Αθήνα και με ξέχασες.....ουστ απ' εδώ.

emiloveyou Tasos!!!!!!θελω να βλεπω το ονοματακι σου (ειναι και μακροσυρτο το ατιμο, το λες και γεμιζει το στομα σου, σαν να λες γαλακτομπουρεκο ενα πραγμα) ΚΑΙ στο λατρεμενο...γμ!!!!!

tespa...τα εν οικω (γιατι φτασαμε μεχρι εδω, τουτεστιν) δε με ενδιαφερουν.

να εισαι καλα οπου και αν εισαι και απο οπου και προς οπου και να γραφεις, και να χαιρεσαι το αγροτικακι σου.

σε ευχαριστω για ολα

θα τα λεμε ουτως η αλλως εμεις.ειτε μεσω γμ ειτε οχι...

απειρα φιλια απο το ζεστο νοτο.

Βρε λατρεμένη, δεν πετάγεσαι αφού σου έλειψα και σένα να γράψεις καμιά συνταγή γιατί βαρέθηκα να συνταγογραφώ;

τον διεγραψαν?γιατι?

ουτε το ονομα του δεν εμφανιζεται και εγινε γκεστ..

τοσο πολυ κακο εκανε?σε ποιους?

Είχα δηλώσει πως οι admin στα fora τα παίρνουν και με διέγραψαν όπως τον Πολύζο από τη Ν.Δ. Περίμενα από σένα να γράψεις κανένα άσμα για την εξαφάνισή μου. Με απογοήτευσες. emconfused

Ρε μπας και σκηνοθέτησε (αλά Prison Break) τον διαδικτυακό του "θάνατο" ? :P
Αν σου πω πως δεν έχω δει σχεδόν ποτέ μου κάποια ταινία;

Ρε μπας και σκηνοθέτησε (αλά Prison Break) τον διαδικτυακό του "θάνατο" ?

Ανοιχτα ολα τα σεναρια για την εξαφανιση του γνωστου (και ειμαι σιγουρος αγαπημενου απο τους περισσοτερους) τασουθεοδωριδη.

1. κατοπιν απειλων που δεχτηκε απο το υπουργειο αποφασισε να εξαφανιστει και να διατηρησει για λιγο χαμηλο προφιλ, μεχρι να κοπασει το μενος του αβραμο & σια - ειναι επικινδυνοι αυτοι οι τυποι, αρκει να δει κανεις τι εχουν κανει στο ΕΣΥ

2. κατοπιν δελεαστικων προσφορων που δεχτηκε απο το υπουργειο αποφασισε να εξαφανιστει, να συνταχθει με το υυκα και να αφησει τον λαο του γ.μ. στην τυχη του - ολοι το ιδιο θα εκαναν τασο, και εγω μαζι σου αν περισσευει και κανενα ψιλο, ετσι κι αλλιως τους καλους δεν τους εκτιμαει κανεις σε αυτη τη ζωη

3. ανακαλυψε οτι ο Darth Vader ειναι ο πατερας του (του το αποκαλυψε ο ιδιος οταν του εκοψε το χερι στη μονομαχια με τα φωτοσπαθα που κλεινει το δευτερο επεισοδιο του star wars emstarwars ) αλλα σε αντιθεση με τον Luke, ο τασος ακολουθησε τη σκοτεινη πλευρα της δυναμης... αυτο βεβαια μπορει να ταυτιζεται με το νουμερο 2 - ετσι κι αλλιως ο αβραμο θα μπορουσε να ειναι ο πατερας ολων μας, μιας και μας εχει %@#$ τη μανα

4. Ανακαλυψε ποιος σκοτωσε τον Κεννεντυ και α. κρυβεται β. τον βρηκαν (το αποτελεσμα ειναι το ιδιο και στις 2 περιπτωσεις, δεν θα τον ξαναδουμε ποτε)

5. Ανακαλυψαν οτι ο τασος σκοτωσε τον Κεννεντυ... embond

6. Ο αβραμο λιγο πριν πεσει η κυβερνηση Μπους ειχε ζητησει σαν τελευταια χαρη απο τον Ντικ Τσενυ τη συλληψη και μεταφορα του τασου στο Γκουανταναμο, υποστηριζοντας οτι ειναι επικινδυνος τρομοκρατης και απειλει τη νεα ταξη πραγματων και τα συμφεροντα της ατλαντικης συμμαχιας αποσταθεροποιωντας την περιοχη των βαλκανιων με τα ποστ του. Ε, δεν θελουν και πολυ εκεινοι εκει... emcuba

7. Πηγε για διακοπες στο νησι του Lost... emcool

Τασο κανονισε, θα σε δηλωσουν αγνοουμενο στον ερυθρο σταυρο αν δεν εμφανιστεις μεχρι την επομενη προκυρηξη αγροτικων. Βλεπω να σε ψαχνουν νικολουλη/χαρδαβελλας και λοιπα λαγωνικα σε λιγο.

Οπως και να 'χει, καλα να περνας. emthumbup

1. Ποιο πιθανό σενάριο είναι να τους απειλήσω εγώ, παρά αυτοί.

2.Αυτό που περιγράφεις είναι το όνειρο μερικών υπαλλήλων του ΥΥΚΚΑ που απλά θα μείνει ανεκπλήρωτο.

3.Είπα, είμαι άσχετος με ταινίες.

4.Αααααααα, σκοτώθηκε ο Κέννεντυ; Και δεν πρόλαβα να τον συναντήσω :anavwfwties:

5.Εγώ εκείνη τη μέρα είχα άλλοθι, πόσταρα στο greekmeds.

6.Η αλήθεια είναι πως αν έδινε ειδικότητα στο Γκουαντανάμο θα πήγαινα.

7.Διακοπές πήγα στην Κωνστάντζα, αλλά το καθήκον της υπηρεσίας υπαίθρου με επανέφερε στα πάτρια εδάφη :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τασουληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!

Δωράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!! emrose

Μηπως απλα κερδισε το Τζοκερ? Το λεω γιατι νομιζω πως σε καποιο απο τα τελευταια ποστ του ειχε πει πως παραιτηθηκε απο το νοσοκομειο που εκανε ειδικοτητα.
Μια ζωή γαμώτο παπαριές λες. Τυχαίο δεν είναι το nickname σου. Βάσει του ΦΕΚ :P όταν έρχεται ο αντικαταστάτης σου εσύ την κοπανάς.

ουδεν σχολιο
Από τα καλύτερα post σου. Πάντα τέτοια!!!!!!!

Μην το ψάχνετε παιδιά, ο Τάσος απήχθει από εξωγήινους !
Ειδικά με σένα είχα χαθεί. Τι λέει βρε καιρό είχαμε να τα πούμε!

Όσοι είδαν το finale του Prison Break ξέρουν...
Πες και σε μένα να μάθω.....

Όλη η συγκλονιστική αλήθεια για το τι συνέβη στον Τάσο είναι ΕΔΩ!

:D:P

Έγραψες την μισή αλήθεια. Σόφια ήμουν, αλλά 3 μήνες μετά από τον Τεό.

Εγώ νομίζω ότι βαρέθηκε να ψάχνει για να μας προσφέρει πληροφορίες και εμείς να μην καταλαβαίνουμε όταν μας τα λέει.Εσείς δεν θα θυμώνατε αν σας ρωτούσαν 40 φορές τα ίδια πράγματα;Και επιπλέον να αναλύουμε τις λάθος απόψεις μας ενώ μας λέει ο χριστιανός ότι είναι αλλιως τα πράγματα;

Νισάφι πια,είπε και... :antegeia:

Χριστινάκι μου, να είσαι σίγουρη πως δεν βρέθηκε ακόμα κάποιος που θα με έκανε να θυμώσω μέσω internet.

Όλη η συγκλονιστική αλήθεια για το τι συνέβη στον Τάσο είναι ΕΔΩ!

:D:P

"...η φωτογραφία όμως σε αυτό δεν έφερνε καν στον γόη με τη διεθνή καριέρα."

:lol::P

Θάλασσο, σιγά την καριέρα του ασχημομούρη :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχα kost πολύ γέλιο :anavwfwties:
Δεν κατάλαβα γλυκάκι, γελάμε; :angry:

πλακα με κανεις; ................
λυπήθηκες που εξαφανίστηκα; πλάκα με κάνεις;

εγω δεν τον θελω :P

παντως ειναι δυνατον να μην εχει φτιαξει εστω ενα προσωρινο λογαριασμο?

ρε μπας και αυτοδιαγραφηκε????

περίμενα κάποια απάντηση από τον Σαράντο.....αλλά εκεί όπου την περίμενα με διέγραψαν :lol:

Μην το ψάχνετε παιδιά, ο Τάσος απήχθει από εξωγήινους !

συμφωνω με τον kingdate

ή απηχθη απο εξωγηινους

ή μεταφερθηκε σε αλλη διασταση

εξου και απο τασος θεοδωριδης εγινε guest

αν παλι δεν εγινε κατι απο αυτα τοτε απηχθη απο μυστικες υπηρεσιες

δεν λενε κατι και οι admins

και οι admins εμένα ρωτάνε τι έγινε.... :lol:

Στοίχημα ότι ο ''μακαρίτης'' δεν θα αντέξει πάνω από δυο βδομάδες αποχή από το φορουμ.

Εγώ πάντως θα τον κλάψω με δανεικά κόλυβα, τυλιγμένα σε φωτοτυπημένο πτυχίο ΔΟΑΤΑΠ-ΔΙΚΑΤΣΑ , το είχε μαράζι ο ''μακαρίτης''...Μεχρι την ''Αναστασή'' του

Τελικά εσύ θα γίνεις καλός ψυχίατρος. Τετάρτη 20/5 το έγραψες, Τετάρτη 3/6 πόσταρα. Ούτε μέρα δεν έπεσες έξω.

Εκτός το ότι διαπρέπεις στις σπουδές σου παρατηρώ και τεράστια διαφορά και στην ορθογραφία σου. Κάνεις ταχύρυθμα ελληνικά στη Σουηδία βρε;

emarup"Μηδένα προ του τέλους μακάριζε"
Γειά σου Σόλων :P

Ποιός θα το έλεγε (πριν 2-3 χρόνια) ότι ένας "Δικατσάς" θα γινόταν τόσο δημοφιλής στο greekmeds ... :P
"αααχ κοπριταααακι ααααχ κοπριτααααακι ξυυυυυυυυυυυλο που θα το φας!!!"...δε το λέω εγώ, η shlia στο έγραψε :lol:

Ποιός θα το έλεγε (πριν 2-3 χρόνια) ότι ένας "Δικατσάς" θα γινόταν τόσο δημοφιλής στο greekmeds ... :P

Είδες πόσο open-minded είμαστε; ξέρουμε να εκτιμάμε όποιον προσφέρει.

η αλήθεια είναι ότι ήταν αδικία που έπεσε ο λογαριασμός του Τάσου. δε μπορούσε να πέσει ο λογαριασμός του filpolis να ξεμπλέξουμε; ;)

Τι λες ρε; Κι εγώ με ποιον θα μαλώνω;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδες πόσο open-minded είμαι;

μπουαχαχα

Σορι,δεν κρατηθηκα. :)

Άλλος ένας έρωτας του forum :lol:

ΤΑΣΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ...ΧΑΧΑ...ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΦΙΛΕ
Βάλτε τη Μαρία να μαγειρέψει κι εγώ μέχρι να κάνει το φαγητό έφτασα :rolleyes:

Άρε Τάσο που χάθηκες??

Ούτε η Σήλια δεν κάνει πλέον χαβαλέ!

Σοβάρεψε!!

Τώρα τι να κάνω??

Ήσουν εσύ και λέγαμε καμία μαλ....κία..περνούσε η ώρα όμορφα!!

ΒΑΡΕΘΗΚΑ!! emsadwalk emsadwalk

Τι έγινε ρε φαντάρε; Δεν σε αντέχει κανείς στο λόχο και θες να μοιράζεσαι τις μαλακίες μαζί μας; :lol:

σορυ κιολας αλλα σε αυτο το φορουμ δεν μπορεις να βρεις εναν για να λετε μα...κιες μαζι?

ρε μπας και διαβαζω λαθος φορουμ?

οπως και να χει φερτε το τασο πισω! οχι για τον dikaio για την φουκαριαρα την μανα τ! :ρ

Δεν το είπα στη φουκαριάρα τη μάνα μου ότι με διαγράψατε για να μην στεναχωρηθεί :(

Ειδα το "Deleted Member" αντι για το "ΤasosTheodoridis" κι επαθα πλακα...Το τελος μιας εποχης για το ΓΜ! :o
Αμάν ρε Epebos με συγκίνησες :D

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα πώς και διαγράφηκε μόνο ο λογαριασμός του Τάσου? emquestion
Απλά μόνο τον δικό μου καταλάβατε......είναι αρκετοί ακόμα όμως.

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα πώς και διαγράφηκε μόνο ο λογαριασμός του Τάσου? emquestion

Μάλλον πάνω από τα 10000 ποστς καίει φλάτζα ο σέρβερ

ΥΓ. Αυτό θα πει τεχνολογία, όχι μ@λακίες

Ολόκληρη προίκα Κώσταμ. Θα ζητήσω αποζημείωση! :lol:

Εκτός από την εξαφάνιση του Τάσου έχουμε και την εξαφάνιση του Παύλου!

Εξαφανίστηκε ένα ολόκληρο και δραστήριο φόρουμ συζήτησης γύρω από τα προβλήματα της Ιατρικής της Αθήνας, όταν τόλμησε αυτός που το ξεκίνησε να γράψει ότι θα βάλει υποψηφιότητα για Πρόεδρος της Σχολής.

Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την λογοκρισία.

Παύλος Σακκάς

Αναπληρωτής Καθηγητής

Ο εκλογικός αγώνας οδηγεί μερικές φορές σε άσχημα αποτελέσματα. Την ώρα πάντως που δημοσιεύατε το μήνυμα αυτό εγώ διάβαζα τα σηλιακά σεντόνια. Μόνο εσείς δεν τα βλέπατε μάλλον :D
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι τοπικ εξαφανιστηκε? αυτο που ανοιξατε "η κατασταση στην ιατρικη αθηνα πρεπει να αλλαξει"? υπαρχει ακομα

Εξαφανίστηκε ένα ολόκληρο και δραστήριο φόρουμ συζήτησης γύρω από τα προβλήματα της Ιατρικής της Αθήνας, όταν τόλμησε αυτός που το ξεκίνησε να γράψει ότι θα βάλει υποψηφιότητα για Πρόεδρος της Σχολής.

κλαψ κλαψ συγκινηθηκα...

ΣΑΚΚΑΣ ΤΗΕ ΜΑΝ....ΤΗΕ ΗΕRO...THE LEGEND

αλλα ρε πουστη μου υστερα απο τοσο αντιφασεις, υστερα απο τοσο κραξιμο που εχετε φαει, υστερα απο τοσες παπαριες πως τολμάτε να συνεχίζετε να προσβαλλεται την νοημοσυνη μας?

ελεος πια κυριε Σακκα!

δεν εχω προβλημα με κανενα μελος του φορουμ οτι παπαρια και να πεταει αλλα αυτο παραπαει...

νομιζω πως ειστε το μοναδικο μελος που προσβαλλει την νοημοσυνη των υπολοιπων μελων σε τετοιο βαθμο.

αν πραγματικα θελετε να αλλαξετε την κατασταση στην ιατρικη αθηνας αλλαξτε πρωτα εσεις.

+quote ολα τα ποστ της shilia στο θεμα που ανοιξατε

ps: ο τασος δεν τα ειχε περασει εδω και καιρο τα 10000?

emofftopic

Πάντως, στο facefook, στο γκρουπ Ελληνικός Ιατρικός Σύλλογος Facebook γράφει κανονικότατα!
Ορίστε ποιος με μάτιαξε. Πέμπτη είπες πως γράφω κανονικότατα και Σάββατο με ξεγράψανε κανονικότατα. Όπως είπε και ο Epebos παραπάνω, το τέλος μιας εποχής για το facebook ήρθε :lol:

η θεματική ενότητα με τον τιτλο "Η κατασταση στην Ιατρική Αθηνών"

βρίσκεται στην ιδια ενότητα που βρισκόταν εξαρχής,δεν μετακινήθηκε και

ουτε λογοκρίθηκε.

Βρίσκεται εδώ: http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=25762

Η ιστοσελίδα αυτή ειναι φτιαγμένη από φοιτητές και νεους γιατρούς προς τους φοιτητές και νεους γιατρούς,

βασίζεται στην καλοπροαίρετη διάθεση αυτών να συνεισφέρουν στην ανταλλαγή πληροφοριών,

δεν κρύβεται πίσω από αυτήν κομματικό ή προσωπικό συμφέρον, ξεκίνησε σαν μια προσπάθεια

των φοιτητών να καλύψουν το κενό της μεταφοράς ανακοινώσεων από τις διάφορες έδρες

εξοικονομώντας χρόνο στους φοιτητές .

Όλες οι απόψεις , που διατυπώνονται με το στοιχείο του σεβασμού,είναι ευπρόσδεκτες εδώ

και αντιπροσωπεύουν μόνο τους εκφραστές αυτών και όχι την ιστοσελίδα, που τις φιλοξενεί.

σαν απάντηση στα λεγόμενά σας παραθέτω στίχους του Καβάφη:

"Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,

τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,

αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,

αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου"

Ο Καβάφης τι σχέση έχει με τη διαγραφή του λογαριασμού μου; Γνωρίζει τίποτα επί του θέματος;

ξεκίνησε σαν μια προσπάθεια

των φοιτητών να καλύψουν το κενό της μεταφοράς ανακοινώσεων από τις διάφορες έδρες

εξοικονομώντας χρόνο στους φοιτητές .

Η αλλιως...Αναλαβανε καποιοι να κανουν,αφιλοκερδως,μια δουλεια δικη σας γιατι εσεις ΑΔΙΑΦΟΡΕΙΤΕ και μαλιστα εχετε το θρασος να προβαλλετε ως δικαιολογια το οτι τα 500 μελη της εδρας σας δεν εχουν πιασει ποτε πληκτρολογιο στη ζωη τους.

Επισημανση:Eσεις πληρωνεστε κανονικα γι αυτη τη δουλεια.

shlia που είναι το σεντνάκι οέο;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γειά σου ρε Τασούλη!! :)

Χαίρομαι πραγματικά που είσαι καλά και επιστρέφεις ακμαίος και ορεξάτος!!

Τελικά, πέτυχα αγροτικό!!

Επειδή "καίγομαι" για άγονο, δήλωσα πλοίο,

και πέτυχα τη γραμμή "Πειραιάς -Σάμος"!! B) B)

Να 'σαι καλά!!

Καλή επάνοδο και καλή δύναμη στο αγροτικό σου!! -αλήθεια, πώς είναι τα πράγματα εκεί??...

Φιλιά πολλά emrockon emrockon

Τάσος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...παντα το ελεγα πως καποια στιγμη θα εχω περισσοτερα ποστ απο τον Τασο..... :lol::P

...Τασε ασε με να το χαρω για 2-3..............................................................μερες :D

υγ....welcome back

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τασουλη μου ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

σορυ αγαπουλες αλλα χωρις τον τασουλη μας το γμ κοντευε να γινει λιγουλακι πληκτικο!

οποτε ολα μελι γαλα,περασμενα ξεχασμενα (που λεει και η καιτουλα) και ξανα προς τη δοξα (βλεπε διαξιφισμους, ιντριγκες, κοντρες, νομοι-επεξηγηση αυτων, φεκ, δελτια τυπου απο λατρεμενο μερια, παρανομιες και ο,τι αλλο τραβα η ψυχουλα μας) το γμ τραβα! ΟΛΕ!!!!!!!

ΤΑΣΟ emiloveyou ....εεεε ναι λοιπον δηλωνω τρελλη φαν σου, κατι σε τασουλιτσα (κατα το ρουβιτσα ντε!!!!!!!!) μπορω να πω!

μεχρι να τα ξαναπουμε, σε γλυκοφιλω.... φυσικα εκ του hot νοτου ορμωμενη!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.