Jump to content

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Σήμερα, κάποια παιδιά από το 6ο έτος πήγαμε και βρήκαμε τον Μπασούκα, ο οποίος ήταν θετικός στην πρότασή μας και διατεθειμένος να βάλει και 2η ημερομηνία άτυπης εξέτασης, πέραν της 26ης Ιουνίου (μιας και εκεί γύρω θα δίνονται και τα πτυχιακά). Πρέπει, όμως, να συγκεντρωθεί ένας ικανοποιητικός αριθμός ατόμων, μας είπε, και μετά να πάμε να τον ξαναβρούμε.

Όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα, ώστε να μαζευτούμε αρκετοί για να έχουμε έρισμα.

Ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σου daredevil,προσπαθω να στειλω πμ αλλα εχει φαει σκαλωμα 2μερες τωρα και δεν στελνει.ενδιαφερομαι για το δερμα.για ποτε ειπατε στο μπασιουκα πριν η μετα απο τις 26/6??πρεπει να παμε ολοι μαζι να τον βρουμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σου daredevil,προσπαθω να στειλω πμ αλλα εχει φαει σκαλωμα 2μερες τωρα και δεν στελνει.ενδιαφερομαι για το δερμα.για ποτε ειπατε στο μπασιουκα πριν η μετα απο τις 26/6??πρεπει να παμε ολοι μαζι να τον βρουμε?

Nickal, χίλια συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Ο Μπασούκας θέλει, μας είπε, ομόφωνη απόφαση από πολλά άτομα - δεν είναι ανάγκη να πάμε όλοι μαζί, του αρκεί να ξέρει ότι είμαστε πολλοί που συμφωνούμε σ' αυτό. Οπότε, αν του πάμε ένα χαρτί με ονόματα ή/και υπογραφές, θα είναι εντάξει.

Εμείς προτείναμε ή αρχές Ιουνίου ή μέσα Ιουλίου. Γι' αυτό, θέλω να πείτε τη γνώμη σας εδώ, όσοι ενδιαφέρεστε, ώστε να πάμε να τον ξαναβρούμε κάποια στιγμή μέσα στη βδομάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και να υπενθυμίσω ότι αυτή η ημερομηνία θα είναι άτυπη - το 26 θα ισχύσει κανονικά. Όταν τον ρωτήσαμε, δε, αν είναι θετικός, είπε ναι κι ότι δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα να δώσει και άτυπη.

Επομένως, σας παρακαλώ όσοι ενδιαφέρεστε να απαντήσετε εδώ το συντομότερο ή να ορίσουμε συνάντηση μέσα στη βδομάδα, ώστε να το συζητήσουμε και να τον βρούμε το ταχύτερο δυνατό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κατι νεοτερο υπαρχει??? emconfused

Τίποτε ακόμη, δυστυχώς...όπως φαίνεται, όμως, επειδή ακούστηκε ότι η Χειρουργική θα μπει μέσα Ιουνίου, εμείς θα πάμε και θα πούμε στο Μπασούκα να βάλει την άτυπη στις 15 Ιουλίου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τίποτε ακόμη, δυστυχώς...όπως φαίνεται, όμως, επειδή ακούστηκε ότι η Χειρουργική θα μπει μέσα Ιουνίου, εμείς θα πάμε και θα πούμε στο Μπασούκα να βάλει την άτυπη στις 15 Ιουλίου.

Ναι ειναι πολυ καλα τοτε, τελευταιο προς τα μεσα ιουλιου αν μπορειτε,οταν θα παρουμε κι εμεις την αδεια απο τη δουλεια.να'στε καλα παιδια.καλη επιτυχια σε οτι δωσετε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΔΕΡΜΑ?ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ 14 Κ ΟΧΙ 15/7?15 ΕΧΩ 1 ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΛΕΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΔΕΡΜΑ?ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ 14 Κ ΟΧΙ 15/7?15 ΕΧΩ 1 ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΒΑΛΕΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ

Έγινε παιδιά, κανένα πρόβλημα! Θα πάμε και θα προτείνουμε για 14 Ιουλίου. Ακόμη δεν πήγαμε να τον βρούμε, επειδή περιμένουμε να δούμε πότε και αν θα μπει καμιά άτυπη για Βιολογία 2. Αλλά όπως και να 'χει, θα φροντίσω εγώ προσωπικά να μπει στις 14 Ιουλίου - ελπίζω να μην υπάρχει αντίρρηση από κανέναν. Και μόλις έχω νεότερα, θα το γράψω εδώ. ;)

Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους σας!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απο οτι φαινεται δεν υπαρχει κανα νεοτερο αλλα μηπως να το συντομευσουμε να ξερουμε αν μπορει να παει 14-15 ιουλιου...

Βασικά, τίθεται το εξής "πρόβλημα" αυτή τη στιγμή: ενώ αυτός είναι πράγματι πρόθυμος να βάλει άτυπη (και θα βάλει, δεν υπάρχει περίπτωση...), δεν του αρκεί (μας είπε) να τον βρίσκουν τα ίδια 2 άτομα κάθε φορά για λογαριασμό τόσων άλλων (lol). Σε μένα και σε έναν άλλον που πήγαμε οι 2 μας μαζί και τον βρήκαμε, μας είπε χαρακτηριστικά ότι θέλει να πάνε και να τον βρουν κι άλλοι, γιατί (λέει) φοβάται τις μηνύσεις από όσους φοιτητές δεν μάθουν περί άτυπης (τα συμπεράσματα δικά σας, γιατί δεν θέλω να το σχολιάσω περαιτέρω...) :splats:

Συνεπώς, καλό θα ήταν όποιος άλλος ενδιαφέρεται, να πάει να τον βρει και να του πει για 14 Ιουλίου. Ξέρετε, σαν τους Χιώτες όμως: 2 αύριο, 2 μεθαύριο κλπ :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.