Jump to content

Είναι δυνατόν?


kobogianitis

Recommended Posts

Μόνο εγώ ενοχλήθηκα πάρα πολύ από το post στις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩΝ με τη φράση "πελάτες κόκκινοι" και το link σε video με υβριστικό περιεχόμενο? Μπράβο σας για την κούπα αλλά τέτοιες συμπεριφορές δεν σας τιμούν. Ειδικά από τους επικεφαλής του forum... Τι να πω, φαίνεται η καφρίλα δε γνωρίζει όρια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω οι διαφορές είναι προφανείς:

1) Εσύ πόσταρες κάτι που δεν προσβάλει κανένα

2) Δεν πόσταρες σε topic με τίτλο "Ανακοινώσεις Διαχειριστών- Κλειδωμένος πίνακας, όπου θα βρίσκονται ανακοινώσεις γενικού ενδιαφέροντος. "....

3) Εκεί που έγραψες έδωσες τη δυνατότητα σε όποιον θέλει να απαντήσει

Τέλος πάντων, μπορεί για τους υπόλοιπους η αντίδρασή μου να είναι υπερβολική, για μένα είναι λογική..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει τώρα..δίκιο έχεις κατά βάση, κι εγώ ενοχλήθηκα λίγο που το θέμα του Κυπέλλου βγήκε έτσι στις ανακοινώσεις διαχειριστών.

Και εννοώ το όλο ύφος «πήραμε την κούπα και κράζουμε τη διαιτησία» ή (ακόμη χειρότερα, στο σχόλιο)...«ο Θανάσης Γιαννακόπουλος συνάντησε τον Χουάν Κάρλος Αρτεάγκα στο δρόμο του και δε δίστασε να αρπάξει όσα χρήματα είχε στις τσέπες του και να τα πετάξει στα μούτρα του

Ισπανού διαιτητή. Ο «Τυφώνας» ήταν έξαλλος με τα… «διαιτητικά λάθη»...»

Δηλαδή έκανε μια π@π@ρι@ ο Γιαννακόπουλος κι εμείς το θεοποιούμε...αλλά δεν περιμένω τίποτα καλύτερο...ένα forum είναι που φτιάξανε παιδιά σαν εμένα και σένα, δεν είναι τέλειοι ούτε μεγάλοι επιστήμονες που δεν ασχολούνται με τίποτε άλλο! Βέβαια, άπό την άλλη η εικόνα ένας admin που μπαίνει μια φορά στους τόσους μήνες να γράφει μόνο για να βρίσει δεν είναι και τόσο καλή..... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως μπαίνει μια φορά στο τόσο επειδή είναι όντως μεγάλος επιστήμονας...

Μια υπόθεση εργασίας κάνω :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίσως μπαίνει μια φορά στο τόσο επειδή είναι όντως μεγάλος επιστήμονας...

Μια υπόθεση εργασίας κάνω :)

Μακάρι :):anavwfwties:

Ό,τι θέλει θα κάνει, δε δίνει λογαριασμό πότε θα μπει και τι θα πει!

Όλοι...κρίνεστε! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω ότι ο φίλος που διαμαρτυρήθηκε δεν θα πρεπε να παίρνει τόσο σοβαρά τους administrators και το ρόλο τους εδώ. Φυσικά και είναι υπεύθυνοι για αυτό το site αλλά από εκεί και πέρα είναι άνθρωποι σαν όλους μας (εκτός από το Σαράντο που είναι λύκος) και έχουν τις λόξες τους, τις ομάδες τους και θα πετάξουν τη μαλακία τους. Δεν απευθύνθηκε άλλωστε κανένας επί προσωπικού σε κανέναν, αν ήταν να είναι έτσι θα έπρεπε να φεύγουμε κλαίγοντας κάθε φορά από το γήπεδο επειδή μας βρίσανε τη μάνα ή να σκοτώναμε κανένα γάβρο στην Αλεξάνδρας επειδή είπε ότι γαμιέται η Λεωφόρος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοιτα φιλε μου γιατι τσακωνεται ο κοσμος!εσεις οι γιατροι μπας και ξερετε καμια μεταλλαξη σε κανα γονιδιο που να προκαλει

φιλαθλητικη απαθεια;;οχι οτι υποφερω ..καθε αλλο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω πως το παιρνεις πολυ στα σοβαρα φιλε μου και δεν το λεω επειδη ειμαι παναθα

δλδ σορυ κιολας αλλα δεν εχεις "βριστει" ποτε με καποιο φιλο σου για τα αθλητικα?

ελεος νομιζω πως ολα αυτα ειναι για την πλακα και σε καμια περιπτωση δεν εχουν σκοπο να προσβαλλουν καποιον

@sovereign: "δεν θα πρεπε να παίρνει τόσο σοβαρά τους administrators και το ρόλο τους εδώ"

τι εγινε sovereign ξεκιναμε ανταρσια??? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν ζήτησα να μπει η νέα ιστοσελίδα του υπουργείου για να μπορούν όλοι να δουν την προκήρυξη που θα έβγαινε εντός της εβδομάδας πήρα την απάντηση πως οι διαχειριστές κρίνουν το τι θα μπει στην αρχική σελίδα και ότι ΜΟΝΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ μπαίνουν στην σελίδα αυτή.

Σίγουρα είναι σημαντικό το κύπελλο του ΠΑΟ αλλά όχι για ιατρικό forum.

Αυτά τα ολίγα.....νύχτα σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α να σας πω... να φυγετε κυριε να πατε αλλου! :P

αντε αν αρχισει να λεει ο καθενας το παραπονο του δεν θα τελειωσουμε ποτε.

οι βαζελες ας χαρουμε το κυπελλο οι υπολοιποι δεν πειραζει συνηθισμενοι ειστε :P

ας κανουμε την πλακα μας και ας ειμαστε καλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά με ενόχλησε το ΠΟΥ αναρτήθηκε, νομίζω το έκανα σαφές... Δεν θα κρατήσω καμιά κακία ούτε το παίζω Βγενόπουλος (βλέπε δήλωση περι ρουλαλάδων) :P Αλλά νομίζω θα συμφωνήσετε πως δεν είναι κάθε "μέρος" κατάλληλο για αυτό το πράγμα κι ούτε το ποστ είχε χιουμοριστικό/πειραχτικό ύφος. Αυτά, συγχαρητήρια στον Παναθηναικό και όπως είπε και μια ψυχή σας περιμένουμε σε 10 μέρες στο ΣΕΦ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε kobogianitis.....3 χρονια εισαι μελος στο φορουμ.Αυτα τα 3 χρονια πρωτη φορα βλεπεις τους 2 αντιμινιστρατορες να βαζουν ανακοινωση για τον ΠΑΟ ή γενικα για ποδοσφαιρο;

Nov 27 2008 Μόνο Εσύ!!

May 7 2007 Τιμή και δόξα στον τετράκις Πρωταθλητή Ευρώπης!, Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 93-91

Oct 17 2007 Διπλό και πρόκριση μέσα στην Τουρκία!, 17-10-2007, "Αλί Σαμί Γιεν": Τουρκία-Ελλάς 0-1

η χαρη τους εφτανε μεχρι το μακρινο 2005 Eurobasket 2005: Βελιγράδι, Τελικός!

Μεχρι και για τη Γιουροβιζον εχουν βαλει το 2005!!!!

Δεν τολμαω να κοιταξω παλιοτερα......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oι ανακοινωσεις αυτου του ειδους των διαχειριστων ειναι αντιπροσωπευτικες του υφους του φορουμ γενικοτερα.Καλως μπαινουν οπως μπαινουν,γιατι θα βρει κανενας ασχετος στο google το greekmeds και θα πιστεψει οτι ειναι ενα φορουμ που προαγει την αλληλεγγυη μεταξυ των γιατρων,οπου δε βριζουν ο ενας τον αλλο,δεν ειρωνευονται στις ιατρικες αποριες και εχουν λυμενα τα σεξουαλικα τους προβληματα ωστε απροσκοπτα να μην τα μπλεξουν σε ολα ανεξαιρετως τα τοπικ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.