Jump to content

Πρόγραμμα εξεταστικής


herm

Recommended Posts

Χαιρετώ!!!

Απ'ότι πήρε το αυτί μου , ο Χρυσός είπε σε όλα τα έτη να καταθέσουν πρόγραμμα για την εξεταστική και κατά δήλωσή του , ότι κατατεθεί , αυτό θα ισχύσει.Δεν ξέρω κατα πόσο αληθεύει όλο αυτό αλλά από τη γραμματεία μου είπαν ότι όλα τα έτη έχουν καταθέσει προγράμματα.Είναι εύκολο να ανεβάσετε τα πρότεινόμενα προγράμματα εδώ για να έχουμε κι εμείς οι υπόλοιποι μια ιδέα?

Thanks a lot!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3ο έτος

19/6 emarright Παθολογία Α' (προφορικά)*

3/7 emarright Ειδική Παθαν

6/7 emarright Τοξικολογία

8/7 emarright Επιδημιολογία

10/7 emarright Διατροφή

13/7 emarright ΗΚΓ

15/7 emarright Αιμοποίηση

17/7 emarright Χειρουργική Α'

Μου έχουν πει και του 2ου έτους, αλλά καλύτερα να το ανεβάσει κάποιος από το 2ο, μήπως αυτό που μου έχουν πει εμένα έχει κανένα λαθάκι (αλλιώς το ανεβάζω κι αυτό)

*Ο κ.Γεωργούλιας μας έχει δηλώσει ότι Παθολ.Α' θα μας εξετάσει και γραπτά και προφορικά. Θέλουμε να το διαπραγματευτούμε αυτό και να μη μας εξετάσει καθόλου (όπως γινόταν - έτσι κι αλλιώς μας βάζουν βαθμό σε κάθε κλινικη) ή να μας εξετάσει 1 φορά (ή γραπτα ή προφορικά) και όχι 2. Τεσπα, βάλαμε μια ημερομηνία, αλλά αν είναι ανυποχώρητος κάπου θα πρέπει να χωρέσει και μια 2η για τα γραπτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανεβάζω κι εγώ το πρόγραμμα που μου έστειλαν από το 4ο έτος . Αν έχουν γίνει αλλαγές , ας τις ανεβασει κάποιος από το 4ο .

29/7: Παθολογία Γ (2η πρόοδος)

2/7: Αναισθησιολογία (αφήσαμε αυτήν την ημερομηνία για όσους δε θα δώσουν την πρόοδο στις 22/06)

3/7: Μαιευτική- Γυναικολογία

6/7: Παιδιατρική (1η εξέταση)

8/7: ΩΡΛ

10/7: Οφθαλμιατρική- Δερματολογία

13/7: Ακτινολογία Β

15/7: Κλινική Φαρμακολογία

17/7: Παθολογία Β

20/7: Χειρουργική Γ- Παιδιατρική (2η εξέταση)

Το πρόγραμμα δεν περιλαμβάνει τη Νευρολογία , για την οποία θα προσπαθήσουμε να συζητησουμε με τα παιδιά από το 4ο έτος μήπως τη βάλουμε σε ημερομηνία που να βολεύει κι εμάς τους μεγαλύτερους μιας και από το έτος δε θα τη δώσουν πολλοί ενώ εμείς θα κατεβούμς τσούρμο...

Για ότι νεότερο θα ενημερώσω .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3ο έτος

19/6 emarright Παθολογία Α' (προφορικά)*

3/7 emarright Ειδική Παθαν

6/7 emarright Τοξικολογία

8/7 emarright Επιδημιολογία

10/7 emarright Διατροφή

13/7 emarright ΗΚΓ

15/7 emarright Αιμοποίηση

17/7 emarright Χειρουργική Α'

Μου έχουν πει και του 2ου έτους, αλλά καλύτερα να το ανεβάσει κάποιος από το 2ο, μήπως αυτό που μου έχουν πει εμένα έχει κανένα λαθάκι (αλλιώς το ανεβάζω κι αυτό)

*Ο κ.Γεωργούλιας μας έχει δηλώσει ότι Παθολ.Α' θα μας εξετάσει και γραπτά και προφορικά. Θέλουμε να το διαπραγματευτούμε αυτό και να μη μας εξετάσει καθόλου (όπως γινόταν - έτσι κι αλλιώς μας βάζουν βαθμό σε κάθε κλινικη) ή να μας εξετάσει 1 φορά (ή γραπτα ή προφορικά) και όχι 2. Τεσπα, βάλαμε μια ημερομηνία, αλλά αν είναι ανυποχώρητος κάπου θα πρέπει να χωρέσει και μια 2η για τα γραπτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα...

μήπως έχει κανείς το πρόγραμμα για το 2ο ετος???...

Μα καλά εσύ από το 2ο δεν είσαι;;;;;;; :huh::wacko:

Τεσπα, αυτό που μου έχουν δώσει εμένα ως πρόγραμμα του 2ου έτους είναι το εξής:

19/6 emarright Φάρμακα Α'

29/6 emarright Νευρανατομία

7/7 emarright Φυσ Γ'

14/7 emarright Παθοφ Α'

17 ή 20/7 emarright Μικρόβια Α'

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.

Βασικά είπε ότι τα προφορικά είναι σίγουρα, δεν τα διαπραγματευεται. Μένει να δούμε μπας και γλυτώσουμε γραπτά... <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα...

μήπως έχει κανείς το πρόγραμμα για το 2ο ετος???...

Μα καλά εσύ από το 2ο δεν είσαι;;;;;;; :huh::wacko:

Τεσπα, αυτό που μου έχουν δώσει εμένα ως πρόγραμμα του 2ου έτους είναι το εξής:

19/6 emarright Φάρμακα Α'

29/6 emarright Νευρανατομία

7/7 emarright Φυσ Γ'

14/7 emarright Παθοφ Α'

17 ή 20/7 emarright Μικρόβια Α'

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.

Βασικά είπε ότι τα προφορικά είναι σίγουρα, δεν τα διαπραγματευεται. Μένει να δούμε μπας και γλυτώσουμε γραπτά... <_<

Σαφώς και είμαι απο 2ο!!!αλλά δεν ημουν Ηράκλειο όταν έγινε η συνέλευση έτους γι αυτό ρωτάω emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα...

μήπως έχει κανείς το πρόγραμμα για το 2ο ετος???...

Μα καλά εσύ από το 2ο δεν είσαι;;;;;;; :huh::wacko:

Τεσπα, αυτό που μου έχουν δώσει εμένα ως πρόγραμμα του 2ου έτους είναι το εξής:

19/6 emarright Φάρμακα Α'

29/6 emarright Νευρανατομία

7/7 emarright Φυσ Γ'

14/7 emarright Παθοφ Α'

17 ή 20/7 emarright Μικρόβια Α'

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.

Βασικά είπε ότι τα προφορικά είναι σίγουρα, δεν τα διαπραγματευεται. Μένει να δούμε μπας και γλυτώσουμε γραπτά... <_<

Μην τη λες melian στη smile:). Eίναι σε πληροφορώ απ τις καλύτερες φοιτήτριες του έτους μας!!! emeksypnakias

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλησπέρα...

μήπως έχει κανείς το πρόγραμμα για το 2ο ετος???...

Μα καλά εσύ από το 2ο δεν είσαι;;;;;;; :huh::wacko:

Τεσπα, αυτό που μου έχουν δώσει εμένα ως πρόγραμμα του 2ου έτους είναι το εξής:

19/6 emarright Φάρμακα Α'

29/6 emarright Νευρανατομία

7/7 emarright Φυσ Γ'

14/7 emarright Παθοφ Α'

17 ή 20/7 emarright Μικρόβια Α'

ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΑΘΑ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ.

Βασικά είπε ότι τα προφορικά είναι σίγουρα, δεν τα διαπραγματευεται. Μένει να δούμε μπας και γλυτώσουμε γραπτά... <_<

Μην τη λες melian στη smile:). Eίναι σε πληροφορώ απ τις καλύτερες φοιτήτριες του έτους μας!!! emeksypnakias

Σ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...αλλά..ποιός είσαι????? :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην τη λες melian στη smile:). Eίναι σε πληροφορώ απ τις καλύτερες φοιτήτριες του έτους μας!!! emeksypnakias
Σ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...αλλά..ποιός είσαι????? :unsure:
Aς πούμε ένας...θαυμαστής! emblush

αλλά είμαστε off topic!

λοοοοοοοοοοοολ! emlmfao θεούληδες! emerws1:lol:

emiloveyou both! :Pemheheemlove1

Δεν "τη λέω" καλέ σε κανέναν, απλά απόρησα γτ αν ήμουν στη θέση της smile:) θα ρωτούσα συμφοιτητές μου, όχι στο γμ! :) Άλλωστε ούτε εγώ ήμουν στη συνέλευση του έτους σας (ημουν στου δικού μου... :rolleyes::anavwfwties: ), αλλά ρώτησα κι έμαθα! emcolgate

Μιας κι είστε από το 2ο όμως βρε παιδάκια, κάντε κι έναν κόπο να επιβεβαιώσετε ότι σωστά μου τα 'πανε! emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλησπέρα!

Βασικά melian κανείς απ όσους ρώτησα (και ρώτησα αρκετούς) δεν έχει ξεκάθαρη άποψη για το πως διαμορφώθηκε το πρόγραμμα,,,γι αυτό είδα και απόειδα που λένε και είπα να ρωτήσω και εδώ...το μόνο που μου είπαν είναι ότι δεν ισχύει σχεδόν τίποτα από αυτά που ποστάραμε,εκτός ίσως από τα μικρόβια την ημερομηνία των οποίων προσπαθούμε να διαπραγματευτούμε γιατί έτσι όπως βγήκε το πρόγραμμα έχουμε 2 μόλις μέρες κενό απ το προηγούμενο μάθημα (ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων).Και πάλι λέω ότι δεν είμαι σίγουρη...Πάντως μου είπαν ότι τα φάρμακα Α δε βγαίνουν εκτός εξεταστικής και μάλιστα προηγείται αυτών η νευροανατομία.Οψώμεθα... :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emeleos

Ούτε οι της επιτροπής σας δεν το ξέρουν με ακρίβεια;;;;;;;;; Μα τι καταθέσατε, δεν ξέρετε;;;;;;;; Να πάω να ρωτήσω κατευθείαν τον κ.Χρυσό δλδ;;;;;;;; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emeleos

Ούτε οι της επιτροπής σας δεν το ξέρουν με ακρίβεια;;;;;;;;; Μα τι καταθέσατε, δεν ξέρετε;;;;;;;; Να πάω να ρωτήσω κατευθείαν τον κ.Χρυσό δλδ;;;;;;;; :anavwfwties:

Mπα...ουτε αυτοί...είναι και το πνεύμα των εκλογών τώρα και όλοι έχουν πέσει με τα ούτρα σ αυτά!ευτυχώς που έχουμε και τη smile:) emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΦΥΣ Α ΚΑΙ Η ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝ???????

ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 1ο ΕΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ Η ΝΕΥΡΟΑΝΑΤΟΜΙΑ ΜΠΗΚΕ 1 ΙΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ Η ΦΥΣ Α ΣΤΙΣ 20.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε παιδιά, δεν κάνετε κι έναν κόπο να ανεβάσετε τα προγράμματα 1ου και 2ου έτους; :)

Φχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

έχει κανείς το πρόγραμμα του Σεπτεμβρίου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Παιδιά, μήπως υπάρχει το πρόγραμμα εξεταστικής κάποιου Σεπτεμβρίου;;; Νομίζω πως δεν διαφέρει πολύ από χρονιά σε χρονιά γι’αυτό αν σας βρισκεται θα ηταν χρήσιμο για να πάρουμε μια ιδέα , μέχρι να ανακοινωθεί το επίσημο..... ευχαριστώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, μήπως υπάρχει το πρόγραμμα εξεταστικής κάποιου Σεπτεμβρίου;;; Νομίζω πως δεν διαφέρει πολύ από χρονιά σε χρονιά γι’αυτό αν σας βρισκεται θα ηταν χρήσιμο για να πάρουμε μια ιδέα , μέχρι να ανακοινωθεί το επίσημο..... ευχαριστώ...

Ανέβηκε στο bb. το προγραμμα του Σεπτεμβρίου 2009.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.