Jump to content

Μαθηματα πτυχιακων


MPOT

Recommended Posts

Εχω ηδη μιλησει κ με καποιους αλλους πτυχιακους για την μεταφορα μαθηματων εκτος εξεταστικης,η οποια για οσους δεν ξερουν αρχιζει 8/6 κ τελειωνει μαλλον 15/7.Ηδη οι περισσοτεροι γνωριζετε για την βιοχημεια 2.Μεσα στην βδομαδα θα ανεβουμε να βρουμε κ τον καθηγητη.Θα βρουμε επισης την καθηγητρια αγγλικων για τα τελη μαιου.Πιθανον κ για τα υπολοιπα οπως ιστολογια 1,γενετικη(επιλεγομενο) κ μικροβια.Οποιος ενδιαφερεται να ανεβει ας το γραψει να συννενοηθουμε,αλλιως θα σας ενημερωσω για τις ημερομηνιες.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για μικροβιολογία πήγα εγώ και μια συνάδελφος από το 6ο να ζητήσουμε εξεταστική εμβόλιμη και μας είπε να μαζευτούμε όσοι τα χρωστάμε (6οετείς και επί πτυχίω μόνο) τα 1 ή/και τα 2 και να κανονίσουμε με τη Λεβιδιώτη κατά τα τέλη Μάη. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει, πρώτα στο φόρουμ τουλάχιστον και αργότερα συντονιζόμαστε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΚΑΝΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ??

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ??

ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για μικροβιολογία πήγα εγώ και μια συνάδελφος από το 6ο να ζητήσουμε εξεταστική εμβόλιμη και μας είπε να μαζευτούμε όσοι τα χρωστάμε (6οετείς και επί πτυχίω μόνο) τα 1 ή/και τα 2 και να κανονίσουμε με τη Λεβιδιώτη κατά τα τέλη Μάη. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει, πρώτα στο φόρουμ τουλάχιστον και αργότερα συντονιζόμαστε.

Καλησπέρα! Είμαι επί πτυχίω και ενδιαφέρομαι για τα μικρόβια 1. Για ποιά μικρόβια ενδιαφέρεστε παιδιά? Αν υπάρξει κάτι νεότερο ενημερώστε και συντονιζόμαστε σχετικά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΑΡΗ ΓΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ 2.ΛΕΜΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ 23/5.ΣΤΙΣ 25 ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ 3 Κ 4.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΟ 1 Κ ΤΑ 2.ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΙΣ 1/6 ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑ 8/6 ΟΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ.ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 15 ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΝΩΡΙΣ. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΛΑΡΗ ΓΙΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ 2.ΛΕΜΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ 23/5.ΣΤΙΣ 25 ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ 3 Κ 4.ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΟ 1 Κ ΤΑ 2.ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΙΣ 1/6 ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ.Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΞΕΚΙΝΑ 8/6 ΟΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ.ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 15 ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΝΩΡΙΣ. :rolleyes:

Προσωπικά μου ακούγεται μια χαρά. Αν συνεννοειθείτε με κάποια έδρα για κάτι πιο στάνταρ, pls ενημερώστε. Thanx!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπαμε και με άλλα παιδιά που χρωστάνε μικρόβια να μαζευτούμε την Πέμπτη 7 Μαιου στο κυλικείο του νοσοκομείου στις 12:00 για να οργανωθούμε σε τελική φάση. Αν μπορείτε διαδώστε το και σε άτομα που δεν έχουν άμεση πρόσβαση στο φορουμ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια κανονιζουμε και για την υγιεινη μια προφορικη εξεταση πιο πριν?Πριν αρχισει η εξεταστικη?Αν παμε ολοι μαζι δεχεται ο Ιωαννιδης.

Για τη βιολογια τι μπορει να γινει με το Γεωργατο?Γιατι ο ανθρωπος ειναι τοσο αρνητικος και αντειθετος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1:ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 11 ΣΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΙΞΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ.ΤΕΛΗ ΜΑΙΟΥ ΜΕ 1/6 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΔΩΘΕΙ Η ΒΙΟΧΗΜΕΙΑ 2.

2:ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ 1 ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ 15/6 ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.

3:ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΜΑΡΣΕΛΟ ΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ 1.ΘΑ ΜΠΟΥΝ 10/6 ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΧΤΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ.

4:Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΘΑ ΔΩΘΕΙ 30/6

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΤΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΑΤΥΠΗ ΩΡΛ ΣΤΙΣ 19/5.ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ-ΜΕΘΑΥΡΙΟ.ΗΤΑΝ ΙΔΕΑ ΤΩΝ 6ΕΤΩΝ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ Κ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΥΧΑΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας είπε σήμερα η Λεβιδιώτη ότι θα δωθούν και οι 2 μικροβιολογίες στις 26/5 προφορικά για τους 6οετείς και επί πτυχίω. Έχω μια πρόχειρη λίστα με αυτούς που θέλουν να δώσουν. 'Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα ή και εδώ (message) να τον συμπεριλάβω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις κανείς ποια είναι τα SOS Μικροβιολογία 1; Τι ρωτάει περισσότερο η Λεβιδιώτου;

Κάποια θέματα SOS που υπάρχουν στον Πάπυρο, τα ρωτάνε ακόμα;

emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σπύρο τα έχει καταργήσει τα SOS εδώ και κάποιες εκεταστικές :( .. πικραααα τελευταία φορά που τα έδωσα το θέματα μου φάνηκαν απο άλλο πλανήτη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για sos καλυτερα ανοιξτε αλλο topic οχι εδω....αν αρχισουμε και ρωταμε για ολα τα μαθηματα sos εδω θα χασουμε το νοημα αυτου του topic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας είπε σήμερα η Λεβιδιώτη ότι θα δωθούν και οι 2 μικροβιολογίες στις 26/5 προφορικά για τους 6οετείς και επί πτυχίω. Έχω μια πρόχειρη λίστα με αυτούς που θέλουν να δώσουν. 'Οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα ή και εδώ (message) να τον συμπεριλάβω.

Τελικά είναι σίγουρη η εξέταση τη Δευτέρα? Αν γνωρίζει κάποιος κάτι, ας ενημερώσει please, μιας και είναι κάπως επείγον!

Thanx!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά η ημερομηνία για τις μικροβιολογίες είναι 27/5 (τετάρτη) ώρα 10 π.μ. στο εργαστήριο μικροβιολογίας. Θυμίζω για 6ο και επί πτυχίω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.