Jump to content

Σήμερα γιορτάζει η συνάδελφος Νατάσα


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Παρακαλώ τα μηνύματά σας να είναι κόσμια :lol:

Σήμερα 14 Απριλίου 2009 η κυρία Καραμανλή κλείνει τα 42 και οδεύει στα 43 (με τα καλοκαίρια μαζί).

Να της ευχηθώ με το καλό και καθηγήτρια στην Ιατρική Αθηνών :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα λοιπον στην γυναικα του πρωθυπουργου μας και προεδρου της νεας δημοκρατιας..

να τα εκατοστησεις νατασσα..να χαιρεσαι τα παιδια σου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια καλα και πολλα,οπως θα επαιρνε οποιος ανθρωπος και να ηταν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια καλα και πολλα,οπως θα επαιρνε οποιος ανθρωπος και να ηταν

εισαι ο πιο σωστος απο ολους ξενε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Buongiorno dottori! :)

Είμαι καινούρια στο site…μακράν το καλύτερο greek forum που έχω βρει μέχρι στιγμής! (ελπίζω μόνο να μην απαγορεύεται η συμμετοχή σε Ιταλίδες μη ιατρούς :P )

Παρακαλώ τα μηνύματά σας να είναι κόσμια :lol:

Σήμερα 14 Απριλίου 2009 η κυρία Καραμανλή κλείνει τα 42 και οδεύει στα 43 (με τα καλοκαίρια μαζί).

Να της ευχηθώ με το καλό και καθηγήτρια στην Ιατρική Αθηνών :splats:

Λοιπόν may I ask u a question about the first lady? Είχα ακούσει πως είναι ιατρός, αλλά δεν είχα τη τιμη να διαβάσω αναλυτικά το βιογραφικό της…

Η Αναστασία Παζαΐτη - Καραμανλή του Μιχαήλ είναι σύζυγος του Έλληνα πρωθυπουργού και αρχηγού της Νέας Δημοκρατίας, Κώστα Καραμανλή. Γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη στις 14 Απριλίου του 1966 και κατάγεται από την Επανομή Θεσσαλονίκης. Είναι απόφοιτος του τμήματος Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης της Παιδαγωγικής Σχολής του ΑΠΘ ???(1988) και κάτοχος διδακτορικού τίτλου του Τμήματος ιατρικής του ίδιου πανεπιστημίου (2002), και κάτοχος πτυχίου του Τμήματος ιατρικής του ίδιου πανεπιστημίου (2004).

Pardon?Πήρε ΠΡΩΤΑ διδακτορικό στην ιατρική και ΜΕΤΑ πτυχίο;;;; :antegeia:

Οι σπουδές της κυρίας Καραμανλή και οι συνθήκες κάτω από της οποίες απέκτησε το διδακτορικό δίπλωμα στην ιατρική έχουν απασχολήσει πολλές φορές τα μέσα μαζικής ενημέρωσης καθώς έχει εκφραστεί η άποψη πως η απονομή του διπλώματος δεν έγινε με αξιοκρατικό τρόπο.

Κι εγώ έτσι θα λεγα... :huh:

Το 1998 ίδρυσε μαζί με τον Χρήστο Ζαχόπουλο τον πολιτιστικό σύλλογο «Ανέμη» που έχει το παιδί στο κέντρο του ενδιαφέροντός της, με πρώτη πρόεδρο την ίδια και αντιπρόεδρο τον Ζαχόπουλο. Σήμερα παραμένει επίτιμη πρόεδρος του συλλόγου.

Έλα ντε! Αυτό δεν το ήξερα. Καλό παιδί και ο Χρήστος. Το είχαμε ακούσει κι εδώ τότε που είχε γίνει το σκάνδαλο...

Τι να πω άλλο...τέτοιες καφρίλες μόνο στην Ελλαδίτσα και στην Ιταλία! FORZA GRECIA!!! emgoalemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το 1998 ίδρυσε μαζί με τον Χρήστο Ζαχόπουλο τον πολιτιστικό σύλλογο «Ανέμη»

Εκεί πήγαν τα λεφτά του υπουργείου Πολιτισμού που έφαγε ο Ζαχό; Έναν εισαγγελέα γρήγορα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(ελπίζω μόνο να μην απαγορεύεται η συμμετοχή σε Ιταλίδες μη ιατρούς :P )
Για Ιταλίδα πάντως τα ελληνικά τα γράφεις καλά :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι καινούρια στο site…μακράν το καλύτερο greek forum που έχω βρει μέχρι στιγμής!

.....τα cult topics " Δικατσαδες vs Πανελληνιονικες " τα εχει παρει το ματι σου ??? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(ελπίζω μόνο να μην απαγορεύεται η συμμετοχή σε Ιταλίδες μη ιατρούς :P )
Για Ιταλίδα πάντως τα ελληνικά τα γράφεις καλά :rolleyes:

Erasmus in Greece + πολλή αγάπη για την ελληνική γλώσσα. :)

.....τα cult topics " Δικατσαδες vs Πανελληνιονικες " τα εχει παρει το ματι σου ??? smile.gif

Γιατί μου θύμησες το ΔΙΚΑΤΣΑ τώρα; emno

Δυστυχώς παλιά έκανα κι εγώ το τραγικότατο λάθος να ξεκινήσω τη διαδικασία για την αναγνώριση του πτυχίου μου – το οποίο εν τω μεταξύ πήρα από τη Bologna, όχι δηλαδή από τη Uganda - για να γραφτώ σε μεταπτυχιακό στην Αθήνα. Προφανώς το όλο θέμα έγινε για “συναισθηματικούς” λόγους (πάλι καλά που δεν έκατσε τελικά). Πραγματικά όταν σκέφτομαι πόσα λεφτά μου φύγανε σε γραφειοκρατικές βλακείες μου έρχεται κάτι ανάμεσα σε υστερία και νευρικό γέλιο. Απλά για πληροφόρηση, σχεδόν 3 χρόνια έχουν περάσει από τότε που έκανα αίτηση και ακόμα δεν έχω λάβει απάντηση για το αν το πτυχίο μου είναι ισότιμο ????? με ελληνικό ή όχι. Βέβαια θα μπορούσα να το πάω νομικά το θέμα, αλλά ούτε χρήματα διαθέτω αυτή τη στιγμή κι ούτε όρεξη να ξαναμπλέξω μαζί τους. Να τα χαίρονται τα λεφτά που κλέβουν από τους ξένους φοιτητές (και από τους Έλληνες φαντάζομαι). Με τέτοια νοοτροπία δεν υπάρχει περίπτωση κανένας φοιτητής από δυτική Ευρώπη να θέλει να μπει σε τέτοιες ανόητες διαδικασίες. Έτσι κι αλλιώς είναι ελάχιστοι αυτοί που ενδιαφέρονται για την Ελλάδα, και φοβάμαι ότι θα γίνουν όλο και λιγότεροι.

Θα ήταν ενδιαφέρον πάντως να ανοίξετε ένα thread με θέμα “ΔΟΑΤΑΠ και παραβιάσεις του Κοινοτικού Δικαίου”. Βέβαια γι' αυτό δεν φτάνει μια διδακτορική διατριβή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.