Jump to content

ΑΛΛΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.....


Recommended Posts

ΟΚ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ...?

ΤΕΛΙΚΑ

2 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΓΙΑ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ 7 ΓΙΑ ΕΛΙΣΑΦ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΟΣ?????

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ?????????????

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ....??????

ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΝ ΚΟΝΤΑ........ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι δεν ειπαν?

οτι εχουν προσεγγισει και τους αλλους καθηγητες απο τα πτυχιακα......

ή απλα μερικους τους "εκαιγε" μονο η παθολογια και οποτε..μονο αυτο κανονισε.....?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι δεν ειπαν?

οτι εχουν προσεγγισει και τους αλλους καθηγητες απο τα πτυχιακα......

ή απλα μερικους τους "εκαιγε" μονο η παθολογια και οποτε..μονο αυτο κανονισε.....?????

είχε ακουστεί..αλλά δεν νομίζω να ισχύει κιόλας γιατί ήδη ο μήνας έχει 17 πότε θα αποφασίσουν αν δώσουμε?και πότε θα δώσουμε?χειρουργική δεν χάθηκε η εξέταση παιδί δεν νομίζω να δώσει αφού διαφωνεί με τις άτυπες..δεν ξέρω απλά εγώ το έχω ξεγράψει εντελώς...

αν κάποιος ξέρει κάτι πιο σίγουρο ας μας ενημερώσει και εμάς..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι δεν ειπαν?

οτι εχουν προσεγγισει και τους αλλους καθηγητες απο τα πτυχιακα......

ή απλα μερικους τους "εκαιγε" μονο η παθολογια και οποτε..μονο αυτο κανονισε.....?????

είχε ακουστεί..αλλά δεν νομίζω να ισχύει κιόλας γιατί ήδη ο μήνας έχει 17 πότε θα αποφασίσουν αν δώσουμε?και πότε θα δώσουμε?χειρουργική δεν χάθηκε η εξέταση παιδί δεν νομίζω να δώσει αφού διαφωνεί με τις άτυπες..δεν ξέρω απλά εγώ το έχω ξεγράψει εντελώς...

αν κάποιος ξέρει κάτι πιο σίγουρο ας μας ενημερώσει και εμάς..

παιδια..για ακομα μια φορα ...παθολογια ειναι οριστικο και με ανακοινωση τησ γραμματειας...

για παιδι..η κ.σιαμοπουλου ελειπε αδεια..ηρθε χθες...θα πανε τα παιδια της επιτροπης ...

ο φατουρος αρχικα ειπε οχι(εχει δωσει κανονικα αυτος τιν ατυπη)...αλλα τα παιδια θα ξαναπανε...

και μην μιλατε για μερικους που τους καιει μονο ι παθολογια και τετοιες βλακειες....

ειναι αδικια προς τα παιδια που τρεχουν να κανονισουν ....

αυτα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλοιμονο......δεν ειπαμε τιποτα...

απλα και να μπουν τωρα..θα ναι παλι κοντα κοντα οπως παντα.αυτο δεν μπορω να καταλαβω σε ολες τις εξεταστικες...γτ μπαινουν κοντα??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.