Jump to content

ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΣΟΣ


ekons

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ

ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΑΝΟ

ΑΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΜΠΕΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ

ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ...

ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΙΑ Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΤΥΠΗΣ?????

ΑΣ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ Ν ΑΖΗΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΑΤΥΠΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ!!!!!

ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ!!!! :

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο που λες ειναι λιγο δυσκολο,να απαιτηθει και ατυπη και πριν την ορκομωσια,ο βαθμος δεν θα περαστει λογικα τωρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω για την εξέταση του Νοέμβρη που χάθηκε είχαν πει ότι θα περνιόταν ο βαθμός το Φλεβάρη. Οπότε και τώρα μπορεί να πουν ότι ο βαθμός θα περαστεί τον Ιούνιο.

Η ορκομωσία πότε είναι; Όπως ειπώθηκε είναι δύσκολο να απαιτηθεί και άτυπη και πριν την ορκομωσία. Καλύτερα να μην επισπευσθεί η εξέταση, χρειάζεται χρόνο αυτο το μάθημα. Το θέμα είναι πάνω απόλα να σιγουρευτεί ότι θα δώσουμε και να μάθουμε κάποια ημερομηνία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω για την εξέταση του Νοέμβρη που χάθηκε είχαν πει ότι θα περνιόταν ο βαθμός το Φλεβάρη. Οπότε και τώρα μπορεί να πουν ότι ο βαθμός θα περαστεί τον Ιούνιο.

Η ορκομωσία πότε είναι; Όπως ειπώθηκε είναι δύσκολο να απαιτηθεί και άτυπη και πριν την ορκομωσία. Καλύτερα να μην επισπευσθεί η εξέταση, χρειάζεται χρόνο αυτο το μάθημα. Το θέμα είναι πάνω απόλα να σιγουρευτεί ότι θα δώσουμε και να μάθουμε κάποια ημερομηνία.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΙΠΟΘΕΙ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ

ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟ

ΔΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ

ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΤΥΠΗ ΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΕΛΟΘΝ ΝΑ ΠΑΡΟΝ ΠΤΥΧΙΟ

ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα μην δραματοποιεις τα πραγματα μονο για σενα, και μεις θελουμε να παρουμε πτυχιο!!!

και αυτοι που εχουν 2 μαθηματα τι να πουν δλδ???

νομιζω αυτο που πρεπει πρωτα απ'ολα ειναι να κατοχυρωθει να δοθει/-ουν οσο πτυχια μπορουν!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και στην κανονικη εξεταστικη πηγε αρκετες μερες πισω απο οτι συνηθιζεται και εγινε χαμος...τοτε ποιος με σεβαστηκε εμενα που χρωστουσα 3πτυχιακα και αλλα 2 κ επεσαν ολα μαζι μαζι...μονο χαζητατε σεβασμο ξερετε εδω μεσα,να δινει δε ξερει κανενας κ μονο οταν αφορα το εγω του καθενος!!ετσι λοιπον με το περηφανο εγω μου θα ζητουσα απο οποιον κανονισει οσο αργοτερα τοσο καλυτερα...ετσι με βολευει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και στην κανονικη εξεταστικη πηγε αρκετες μερες πισω απο οτι συνηθιζεται και εγινε χαμος...τοτε ποιος με σεβαστηκε εμενα που χρωστουσα 3πτυχιακα και αλλα 2 κ επεσαν ολα μαζι μαζι...μονο χαζητατε σεβασμο ξερετε εδω μεσα,να δινει δε ξερει κανενας κ μονο οταν αφορα το εγω του καθενος!!ετσι λοιπον με το περηφανο εγω μου θα ζητουσα απο οποιον κανονισει οσο αργοτερα τοσο καλυτερα...ετσι με βολευει

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - se swsoun 10 meres parapanw?

sth telikh ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - apofasizeis mono sou!!

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - de me endiaferei diolou ti se volevei esena

ine syllogiko to aithma

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλα μην δραματοποιεις τα πραγματα μονο για σενα, και μεις θελουμε να παρουμε πτυχιο!!!

και αυτοι που εχουν 2 μαθηματα τι να πουν δλδ???

νομιζω αυτο που πρεπει πρωτα απ'ολα ειναι να κατοχυρωθει να δοθει/-ουν οσο πτυχια μπορουν!!!

δε νομιζω πως αν παει καποιες μερες μπροστα

θα ειναι τοσο δραματικο

γι εσας παιδια

η ατυπη που κανουμε τωρα ειναι αυτη που χαθηκε

το δεκεμβριο οι βαθμοι θα περνουσαν τον φλεβαρη..

η παοφαση πρεπει να ειναι συλλογικη

ασ βρεθουμε και ας πουμε ημερομηνια οχι ατομικη

απλα ευχοαμι να μη βρεθειτε στη θεση μου με ενα μααθημα

απο σεπτεμβη και να κοβεστε με 4 και αδικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και μένα είναι πλεόν το τελευταίο μου μάθημα αλλά πιστεύω όσο αργότερα τόσο καλύτερα. Και στην προηγούμενη εξεταστική έπεσε νωρίτερα η Παθολογία και ήταν άδικο για μας που δίναμε και άλλα μαθήματα. Εξάλλου πώς είναι δυνατόν να κάνουμε σχέδια για ορκομωσίες κλπ όταν στην εξέταση μπορεί να κοπείς ακόμα και αν έχεις διαβάσει.

Αλλά νομίζω τσακωνόμαστε για λεπτομέρειες τη στιγμή που δεν είναι ακόμα σίγουρο το αν θα δώσουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

econs κατλαβαινω την αγωνια σου να τελειωνεις και να φευγεις απο την σχολη,αυτο νομιζω θελουμε ολοι.οσοι μειναμε εδω ειχαμε κανονησει μια συναντηση αρκετο καιρο πριν(το ειχαμε κοινοποιησει σε αρκετο κοσμο αλλα δεν ειχε και τρομερη προσελευση.).συζητησαμε και ακουσαμε ολα τα ενδεχομενα(μαζι και αυτο που αναφερεις για παιδια που χρωστανε ενα πτυχιακο).εγω προσωπικα εχω παει και εχω βρει τους καθηγητες 3 φορες ως εκπροσωπος των φοιτητων και η πραγματικοτητα ειναι λιγο ,πως να το πω, ρηχη.οι ανθρωποι δεν εχουν την ρεμουλα μας για το αν χρωσταμε ενα μαθημα ουτε πολυασχολουνται.θα δουμε λενε αν θα δωσουμε και μην αγχωνεστε και τι εξεταστικη τωρα.μονο ο τσιανος δεχτηκε οπως εχω ηδη ενημερωσει.εν κατακληδη, το να θετεις τους προβληματισμους σου στο σαιτ 12 μαρτη ενω τα πραματα ειναι καπως οπως τα περιεγραψα και να ζητα ς συναντησεις μιλωντας για *κοινο αιτημα* ειναι τουλαχιστον ακυρο και πρακτικα λιγο αργα.ολοι θελουμε να τελειωνουμε econs οπως ειπα δεν εισαι ο μονος.θα ξαναπαω σημερα στον τσιανο, θα ξαναναφερω και το προβλημα σου,ελπιζω σημερα να μας πει ημερομηνια.απο εκει και περα το ξανασυζηταμε και απο κοντα αν θες Δαγλα με λενε.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑ 2 ΜΕ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ 7 ΜΕ ΕΛΙΣΑΦ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ).ΑΡΑ ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΑΡΑ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣ ΤΡΕΞΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ!!

ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑ 2 ΜΕ ΤΣΙΑΝΟ ΚΑΙ 7 ΜΕ ΕΛΙΣΑΦ(ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ).ΑΡΑ ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΕΙ ΑΡΑ ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΣ ΤΡΕΞΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.