Jump to content

εν στυγνω δολοφονια εγκυου 29χρονης υπαλληλου


ludovick

Recommended Posts

:withstupid: Αμάν ρε παιδιά με αυτό το θέμα...

Τι θα πει «εν στυγνώ» δολοφονία; Το έχετε ξαναακούσει αυτό πουθενά; Πείτε εν «ψυχρώ», «εν θερμώ», «στυγνή»....κάτι στα ελληνικά τελοσπάντων emeleos:withstupid::(

Είναι ο τρόπος ομιλίας των Αλβανών δολοφόνων...

A, εσυ το έχεις ξαναακούσει δηλ,

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Last Reply

Ρε Ptca, μας τα'χεις πρηξει ρε αγορι μου με τα αγγλικα σου! Στην αρχη μου φανηκε πρωτοτυπο να υπαρχει ενα ξεκαρφωτο κειμενο στα αγγλικα, αλλα πλεον εμενα με εχεις κουρασει ρε μεγαλε! Δεν υποφερεσαι αλλο! Ξερω αρκετα καλα αγγλικα, παντα ομως υπαρχουν καποιες λεξεις που δεν τις ξερω, και εκνευριζομαι που με εμποδιζεις να σε παρακολουθησω! Δεν μπορω καθε φορα που προσπαθω να διαβασω ενα ποστ σου να εχω το λεξικο στο χερι! Γιατι δεν προσπαθεις με εναν αλλο τροπο να πρωτοτυπησεις απο δω και περα ρε αγορι μου;! Επαναλαμβανομενη πρωτοτυπια, παυει να ειναι πρωτοτυπια! Εκτος και αν δεν βρισκεις αλλο τροπο για να ξεχωρισεις εδω μεσα, οποτε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ!!! Επιτελους!!!! :angry:

Σορρυ για το emofftopic ! Συνεχιστε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Ptca, μας τα'χεις πρηξει ρε αγορι μου με τα αγγλικα σου! Στην αρχη μου φανηκε πρωτοτυπο να υπαρχει ενα ξεκαρφωτο κειμενο στα αγγλικα, αλλα πλεον εμενα με εχεις κουρασει ρε μεγαλε! Δεν υποφερεσαι αλλο! Ξερω αρκετα καλα αγγλικα, παντα ομως υπαρχουν καποιες λεξεις που δεν τις ξερω, και εκνευριζομαι που με εμποδιζεις να σε παρακολουθησω! Δεν μπορω καθε φορα που προσπαθω να διαβασω ενα ποστ σου να εχω το λεξικο στο χερι!

emlmfaoemlmfao

Κορυφαία ατάκα!!

Δηλ αυτό που σε εμποδίζει να βγάλεις νόημα είναι ότι δεν ξέρεις το λεξιλόγιο;;;;

Αυτό μου θυμίζει άλλη μέγιστη ατάκα που είχα ακούσει στο τέλος σε σινεμά που έπαιζε το mulholland drive από δύο κοπέλες που είχαν μπει στην αίθουσα 15 λεπτά αφού είχε αρχίσει το έργο:

" Ρε συ, χάσαμε την αρχή, γι'αυτό δεν καταλάβαμε τίποτα!! "

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Ptca, μας τα'χεις πρηξει ρε αγορι μου με τα αγγλικα σου! Στην αρχη μου φανηκε πρωτοτυπο να υπαρχει ενα ξεκαρφωτο κειμενο στα αγγλικα, αλλα πλεον εμενα με εχεις κουρασει ρε μεγαλε! Δεν υποφερεσαι αλλο! Ξερω αρκετα καλα αγγλικα, παντα ομως υπαρχουν καποιες λεξεις που δεν τις ξερω, και εκνευριζομαι που με εμποδιζεις να σε παρακολουθησω! Δεν μπορω καθε φορα που προσπαθω να διαβασω ενα ποστ σου να εχω το λεξικο στο χερι! Γιατι δεν προσπαθεις με εναν αλλο τροπο να πρωτοτυπησεις απο δω και περα ρε αγορι μου;! Επαναλαμβανομενη πρωτοτυπια, παυει να ειναι πρωτοτυπια! Εκτος και αν δεν βρισκεις αλλο τροπο για να ξεχωρισεις εδω μεσα, οποτε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ!!! Επιτελους!!!! :angry:

Σορρυ για το emofftopic ! Συνεχιστε!!

Μάλλον δεν έχει greek fonts.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό μου θυμίζει άλλη μέγιστη ατάκα που είχα ακούσει στο τέλος σε σινεμά που έπαιζε το mulholland drive από δύο κοπέλες που είχαν μπει στην αίθουσα 15 λεπτά αφού είχε αρχίσει το έργο:

" Ρε συ, χάσαμε την αρχή, γι'αυτό δεν καταλάβαμε τίποτα!! "

emlmfao emlmfao emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Ptca, μας τα'χεις πρηξει ρε αγορι μου με τα αγγλικα σου! Στην αρχη μου φανηκε πρωτοτυπο να υπαρχει ενα ξεκαρφωτο κειμενο στα αγγλικα, αλλα πλεον εμενα με εχεις κουρασει ρε μεγαλε! Δεν υποφερεσαι αλλο! Ξερω αρκετα καλα αγγλικα, παντα ομως υπαρχουν καποιες λεξεις που δεν τις ξερω, και εκνευριζομαι που με εμποδιζεις να σε παρακολουθησω! Δεν μπορω καθε φορα που προσπαθω να διαβασω ενα ποστ σου να εχω το λεξικο στο χερι! Γιατι δεν προσπαθεις με εναν αλλο τροπο να πρωτοτυπησεις απο δω και περα ρε αγορι μου;! Επαναλαμβανομενη πρωτοτυπια, παυει να ειναι πρωτοτυπια! Εκτος και αν δεν βρισκεις αλλο τροπο για να ξεχωρισεις εδω μεσα, οποτε ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ!!! Επιτελους!!!! :angry:

Σορρυ για το emofftopic ! Συνεχιστε!!

Μάλλον δεν έχει greek fonts.

Τοτε ζηταω ταπεινα συγνωμη! Την επομενη φορα θα διαβασω με περισσοτερη υπομονη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Hμερομηνία : 03-04-09

Σύλληψη 25χρονου συνεργού για τη φονική ληστεία στο «Γερμανό»

Ο δράστης συμμετείχε στη συμμορία, που διέπραξε συνολικά 16 ληστείες.

Ο συνεργός του δράστη της προχθεσινής ληστείας στην Τράπεζα FB BANK, στην Παλλήνη, συνελήφθη σύμφωνα με διευκρίνιση της Ασφάλειας Αττικής.

Πρόκειται για 25χρονο Αλβανό, που περίμενε με μια μοτοσυκλέτα τον άγνωστο συνεργό του, ο οποίος είχε εισέλθει στην Τράπεζα και διέπραξε την ληστεία και την ομηρία της υπαλλήλου, σε προκαθορισμένο σημείο της λεωφόρου Μαραθώνος. Όταν διαπίστωσε ότι ο αυτουργός της ληστείας είχε παγιδευτεί, έφυγε από το σημείο και πήγε στο σπίτι του στην Καλλιθέα, όπου συνελήφθη λίγες ώρες αργότερα.

Η εμπλοκή του προκύπτει από δακτυλικά αποτυπώματα, που βρέθηκαν στο όπλο της ληστείας, το οποίο είχαν προμηθευτεί πριν από μία εβδομάδα.

Ο δράστης της ληστείας και της ομηρίας της κοπέλας διαφεύγει τη σύλληψη και αναζητείται.

www.kathimerini.gr με πληροφορίες από ΑΠΕ- ΜΠΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καφτε τον τον πουστη!!! Και οταν πιασετε τον αλλον, παλουκωστε τον πρωτα! Γαμω τα ανθρωπινα δικαιωματα, γαμω! Οι αλλοι που πεθαναν δεν ειχαν δικαιωμα να ζησουν; Και ας λενε ο,τι θελουν οι ΚΑΙ ΚΑΛΑ προοδευτικοι εδω μεσα! Αι στο διαολο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέτοια αποβράσματα δοκιμάζουν το αξιακό μας σύστημα και τον ανθρωπισμό μας.

Μπορεί να γίνει (εν μέρει) κατανοητός ένας φόνος "εν βρασμώ ψυχής", αλλά εν ψυχρώ δολοφονία εργαζόμενου για ψίχουλα, προφανώς πρέπει να επισύρει την εσχάτη των ποινών.

Έτσι λοιπόν όταν λέμε ΙΣΟΒΙΑ να ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΙΣΟΒΙΑ για τέτοιον υπάνθρωπο.

"Life in prison without the possibility of parole" που θα έλεγαν οι Αμερικανοί.

ΌΧΙ έξω στα 18 χρόνια όπως οι υπόλοιποι ...

Υ.Γ

Σ' αυτές τις περιπτώσεις προκειμένου να ομολογήσει για το άλλο κατακάθι, ας δοκιμάσουν τα πάντα εκεί στα υπόγεια της ΓΑΔΑ.

Ουδείς θα τους κατηγορήσει ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Ptca, μας τα'χεις πρηξει ρε αγορι μου με τα αγγλικα σου! Στην αρχη μου φανηκε πρωτοτυπο να υπαρχει ενα ξεκαρφωτο κειμενο στα αγγλικα, αλλα πλεον εμενα με εχεις κουρασει ρε μεγαλε! Δεν υποφερεσαι αλλο! Ξερω αρκετα καλα αγγλικα, παντα ομως υπαρχουν καποιες λεξεις που δεν τις ξερω, και εκνευριζομαι που με εμποδιζεις να σε παρακολουθησω! Δεν μπορω καθε φορα που προσπαθω να διαβασω ενα ποστ σου να εχω το λεξικο στο χερι!

emlmfaoemlmfao

Κορυφαία ατάκα!!

Δηλ αυτό που σε εμποδίζει να βγάλεις νόημα είναι ότι δεν ξέρεις το λεξιλόγιο;;;;

Αυτό μου θυμίζει άλλη μέγιστη ατάκα που είχα ακούσει στο τέλος σε σινεμά που έπαιζε το mulholland drive από δύο κοπέλες που είχαν μπει στην αίθουσα 15 λεπτά αφού είχε αρχίσει το έργο:

" Ρε συ, χάσαμε την αρχή, γι'αυτό δεν καταλάβαμε τίποτα!! "

Ναι

Σε αντίθεση μετα δικά σου κείμενα τα οποία ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ βγαζουν νόημα όταν ο αναγνώστης έχει την ατυχία να ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ τους όρους που εσύ χρησιμοποιείς

Μιλώντας για αττακες

Η απόδοση του self-determination ως ‘αυτο-προσδιορισμός’ (αποκλειστικά για τις αναγκες της σκοπιανολογίας) αντί για ‘αυτοδιάθεση’ παραμένει κλασσικη.

Και αισθάνομαι την αναγκη να σε ευχαριστησω γιατί δημιουργεί ευθυμία οποτε χρειάζεται να εξηγησω σε ξένους τι ηλιθιότητες ακούγονται στην ελλάδα εν σχέσει με το ζήτημα και το πόσο βαθιά ανίδεοι είναι οι θιασώτες του υποτειθέμενου προοδευτισμού για τετοια θέματα (περι των οποίων βεβαίως δεν δισταζουν να εμφανίζονται ως αυθεντίες).

Για τα αγγλικά εχω απαντησει χιλιες φορες

Θα συνεχίσω να κάνω οτι μου είναι πιο ευκολο αναλογα με το απο ποιο μηχανημα γραφω

Βαριεμαι να ασχοληθώ περαν αυτού (συγγνωμες ουτε απαιτώ ούτε προσφέρω, θεωρώ το θέμα ασημαντο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό μου θυμίζει άλλη μέγιστη ατάκα που είχα ακούσει στο τέλος σε σινεμά που έπαιζε το mulholland drive από δύο κοπέλες που είχαν μπει στην αίθουσα 15 λεπτά αφού είχε αρχίσει το έργο:

" Ρε συ, χάσαμε την αρχή, γι'αυτό δεν καταλάβαμε τίποτα!! "

Εγω, παντως, σ'αυτη τη φαση ξυπνησα στο συγκεκριμενο εργακι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.