Jump to content

ΝΕΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΚΑ


dag

Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΑΝΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ.ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΠΕ ΑΦΟΥ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ.ΤΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΙΔΩΜΕΝ!ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.Η ΣΙΑΜΟΠΥΛΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16 (ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ).Ο ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΤΑ ΜΑΣΑΓΕ ΠΑΛΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΕΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑ ΝΟΥ..ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ..ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ.......

ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΟ.....

Ε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μην ανησυχείτε, η ΔΑΠ θα φροντίσει η πτυχιακή να μπει μια μέρα μετά τις εκλογές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα είχαν συνέλευση τμήματος νομίζω. Μήπως ξέρει κανείς αν είπαν κάτι σχετικό με τα πτυχιακά και συγκεκριμένα την Παθολογία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα είχαν συνέλευση τμήματος νομίζω. Μήπως ξέρει κανείς αν είπαν κάτι σχετικό με τα πτυχιακά και συγκεκριμένα την Παθολογία;

απο οσο ξερω δεν ακουστηκε κατι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανένα νεότερο απο κ τσιάνο?πότε θα μάθουμε?περνάει ο καιρός...

Περνάει ο καιρός και αφού ήταν να δώσουμε αρχές Απρίλη ή τέλη Μάρτη πότε θα το μάθουμε; Χρειάζεται και ένα διάστημα για να γραφτούν όσοι είναι. Μήπως τελικά δεν είναι και τόσο σίγουρο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κανένα νεότερο απο κ τσιάνο?πότε θα μάθουμε?περνάει ο καιρός...

Περνάει ο καιρός και αφού ήταν να δώσουμε αρχές Απρίλη ή τέλη Μάρτη πότε θα το μάθουμε; Χρειάζεται και ένα διάστημα για να γραφτούν όσοι είναι. Μήπως τελικά δεν είναι και τόσο σίγουρο;

αυτό λέω και εγώ..συγγνώμη αλλά και την προηγούμενη που και καλά ήταν να βρεθούμε 10άτομα ήμασταν..τι να πω πάντως το ότι δεν κάνουν καμία συζήτηση δεν είναι κάλο σημάδι.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.