Jump to content

Πτυχιακό χειρουργικής


Zoso

Recommended Posts

Η υλη ειναι ιδια με αυτη των δυο χειρουργικών. Θα παρεις απο Ρουμπυ ενα πακετάκι 120 σελ με το πτυχιακό γραμμενο πολυ καλα. Super sos ειναι το πεπτικο. Μετα θυροειδής και μετα πολυτραυματιας και μαστος. Παντως το πεπτικο ειναι το πιο sos.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 years later...

Παρακαλώ αν γνωρίζει κάποιος κάτι για το μάθημα της χειρουργικής ΙΙ, ποιός εξετάζει, τι περίπου ρωτάνε, γιατί την Ι εγώ την είχα δώσει γραπτά ενώ μου είπαν ότι η ΙΙ είναι προφορικό. Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

από πού διαβάζουμε για χειρουργικη? εννοώ επίσημο βιβλίο (να ξέρω να επιλέξω στον εύδοξο κάτι που θα πιάσει τόπο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

από πού διαβάζουμε για χειρουργικη? εννοώ επίσημο βιβλίο (να ξέρω να επιλέξω στον εύδοξο κάτι που θα πιάσει τόπο)

Η υλη ειναι αεναη,η υλη ειναι Αργεντινικη.Δεν υπαρχει επισημο βιβλιο,τα ορια σου ειναι η διεθνης βιβλιογραφια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

Καλησπέρα παιδιά!Γνωρίζετε από ποιες σημειώσεις διαβάζουμε χειρουργική;από ρούμπη η από γιαννόπουλο;με το τεστάκι γενικά τι παίζει;Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από όσο ξέρω τόσο πέρυσι όσο και φέτος οι 6ετείς διαβάζουμε από βώρο.τα βασικά κεφάλαια κ Ό,τι προλαβαίνουμε.από σημειώσεις δεν έχω ακούσει κανέναν να διαβάζει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mporei ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - mas pei kapoios ta basika kefalaia apo bwro ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - ti peripou rwthsan ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika -ites ta proigoumenq xronia?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.