Jump to content

Μαθήματα επιλογής 2ου εξαμήνου?


teenspirit

Recommended Posts

Τα μαθήματα είναι τα εξής:

1.Εισαγωγή στις θεωρίες των βιολογικών συστημάτων και τις εφαρμογές τους στη φυσιολογία του ανθρώπου

2.Βιο'ι'ατρική τεχνολογία

3.Μηχανική βιολογικών ρευστών

4.Επιλεγμένα θέματα Ανατομίας-Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

Λοιπόν.....δεν έχω ιδέα ποιο να διαλέξω...οι περισσοτεροι λένε να μην πάρουμε τα επιλεγμένα θέματα γιατί και παλούκι εργασία έχει και βαθμό δεν παίρνουμε...Μπορεί καποιος να προτείνει κάτι?(κατα προτίμηση να μη χρειάζεται να ξεπατωθούμε στο διάβασμα και να γράψουμε καλά?ή ζητάω πολλα?)

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μαθήματα είναι τα εξής:

1.Εισαγωγή στις θεωρίες των βιολογικών συστημάτων και τις εφαρμογές τους στη φυσιολογία του ανθρώπου

2.Βιο'ι'ατρική τεχνολογία

3.Μηχανική βιολογικών ρευστών

4.Επιλεγμένα θέματα Ανατομίας-Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

Λοιπόν.....δεν έχω ιδέα ποιο να διαλέξω...οι περισσοτεροι λένε να μην πάρουμε τα επιλεγμένα θέματα γιατί και παλούκι εργασία έχει και βαθμό δεν παίρνουμε...Μπορεί καποιος να προτείνει κάτι?(κατα προτίμηση να μη χρειάζεται να ξεπατωθούμε στο διάβασμα και να γράψουμε καλά?ή ζητάω πολλα?)

:splaaaats:

εγω ειχα παρει τα επιλεγμενα θεματα ανατομιας......καναμε μια εργασια και πηραμε 8.ημασταν περιπου 4-5 ατομα.ειναι σχετικα ευκολο.απλα πρεπει να ξερεις καλα αγγλικα γιατι κανεις μεταφραση.αν θυμαμαι καλα μας ειχαν δωσει αυτα που επρεπε να μετραφρασουμε.δεν ειμαι και σιγουρη.ρωτα στην εδρα να σου πουν τι ακριβως ζητανε.ελπιζω να βοηθησα.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΡΕΥΣΤΩΝ!!!!! ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΚΑ-ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑΝ ΑΠΟ 8 ΜΕΧΡΙ ΔΕΚΑ.... ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑΝ 40 ΣΕΛΙΔΕΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ!!! ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΤΛ... ΚΑΙ Ο ΒΑΘΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.