Jump to content

domi graptou fusikis A


realistria

Recommended Posts

Γεια σας! Μπορεί κάποιος να μου πει πόσες ερωτήσεις περίπου μπαίνουν στην εξέταση της Φυσικής Α??? Έχουμε δυνατότητα επιλογής ή είναι όλες υποχρεωτικές?? Μήπως γνωρίζετε αν μας βάζουν να σχεδιάσουμε ή να ερμηνεύσουμε γραφικές παραστάσεις?? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας! Μπορεί κάποιος να μου πει πόσες ερωτήσεις περίπου μπαίνουν στην εξέταση της Φυσικής Α??? Έχουμε δυνατότητα επιλογής ή είναι όλες υποχρεωτικές?? Μήπως γνωρίζετε αν μας βάζουν να σχεδιάσουμε ή να ερμηνεύσουμε γραφικές παραστάσεις?? Ευχαριστώ και καλή συνέχεια!!

Γεια!

Σκορπάει τρόμο αυτή η φυσική (φυσική Β δεν υπάρχει)! :P

Οι ερωτήσεις είναι νομίζω γύρω στις 5 και έχουν 2-3 υποερωτήματα η κάθεμια. Δεν υπάρχει δυνατότητα επιλογής. Μου έχει τύχει να μπουν θέματα που να ζητάνε τόσο ερμηνεία όσο και σχεδιασμό καμπυλών/γραφικών παραστάσεων...Διαβάστε καλά τα φάσματα και τις μορφές τους,να ξέρετε να τα σχεδιάζετε αλλά και να τα ερμηνεύετε αν σας δωθεί κάποιο.

Καλή επιτυχία και σε σενα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όντως, νόμισα είναι απλό το μάθημα.. και τελευταία στιγμή πρόσεξα ότι έχει αρκετά πράγματα που πρέπει να μάθουμε. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!! :) δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία στις καμπύλες/σχεδιαγράμματα... τώρα να ρίξω μια ματια :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.