Jump to content

diakopes


benediktos

Recommended Posts

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΛΕΙΝΕΙ ΗΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΥΝΗΘΩΣ....???ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΛΕΙΝΕΙ ΗΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΥΝΗΘΩΣ....???ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ...

:blink:

Αφού το Πάσχα φέτος πέφτει 19/4 (αν δεν κάνω λάθος), η σχολή λογικά θα είναι κλειστή από Σάββατο 11/4 ως και Κυριακή 26/4... Οι μέρες των διακοπών είναι πάντα στάνταρ... και τα Χριστούγεννα και το Πάσχα (ειδικά το Πάσχα), οπότε δεν καταλαβαίνω τι εννοείς "πότε κλείνει συνήθως" :huh: . Everything remains the same από την 1η δημοτικού! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΚΛΕΙΝΕΙ ΗΣΧΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΥΝΗΘΩΣ....???ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΜΟΥ...

:blink:

Αφού το Πάσχα φέτος πέφτει 19/4 (αν δεν κάνω λάθος), η σχολή λογικά θα είναι κλειστή από Σάββατο 11/4 ως και Κυριακή 26/4... Οι μέρες των διακοπών είναι πάντα στάνταρ... και τα Χριστούγεννα και το Πάσχα (ειδικά το Πάσχα), οπότε δεν καταλαβαίνω τι εννοείς "πότε κλείνει συνήθως" :huh: . Everything remains the same από την 1η δημοτικού! :P

ΛΕΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΚΛΕΙΝΕ 24 ΑΛΛΑ Η ΣΧΟΛΗ ΕΙΧΕ ΕΡΗΜΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 19...ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑΝ ΑΚΥΡΩΘΕΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα, το τι θα ακυρωθεί τελευταία στιγμή, δεν μπορεί να το προβλέψει κανείς... (ούτε το αν θα γίνουν καταλήψεις όπως τα x-mas)

Επίσης, όταν υπάρχει σ/κ και μετά μόνο 2 μέρες μαθημάτων, ναι οk, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μη γινουν τα μαθήματα αυτές τις 2 μέρες για να κερδίσουμε και το σ/κ...

Τεσπα, αυτό που θέλω να πω είναι ότι συμπτωματικά :P το Πάσχα πέφτει πάντα Κυριακή emcolgate οπότε είναι σταθερή και η έναρξη των διακοπών του Πάσχα... Άρα, σπάνιο να ακυρωθούν μαθήματα των τελευταίων ημερών... Άσε που το τι ακυρώνεται είναι θέμα του κάθε έτους ξεχωριστά, so κανείς δεν μπορεί να ξέρει τις προθέσεις του έτους σου, παρα μόνο το έτος σου... :)

Και η εικόνα της ερήμωσης της σχολής εξαρτάται συνήθως μόνο από το πρώτο έτος που τη γεμίζει, γτ τα άλλα έχουν μειωμένη προσέλευση έτσι κι αλλιώς, ανεξαρτήτως των μαθημάτων... emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τεσπα, αυτό που θέλω να πω είναι ότι συμπτωματικά :P το Πάσχα πέφτει πάντα Κυριακή emcolgate

emgoal emgoal emgoal emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.