Jump to content

ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑ 1


tokormi

Recommended Posts

΄για τον κ.Τσαμπούλα δεν ξέρω αλλά η υπόλοιποι ρωτάνε απο αυτά που δίδαξαν στα μαθήματα.. παλιά έδιναν cd τώρα δεν ξέρω τι γίνεται... πάντως πιστεύω θα βοηθήσουν και τα παλιά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένας που έδωσε με Παπαδοπούλου-Αργυροπουλου ξέρει αν ρωτάνε καθόλου φυσική ή εισαγωγή γενικότερα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πυρηνική ιατρική δεν ρωτάνε ποτέ οπότε μην μπείτε στον κόπο να ασχοληθείτε.Οσο για τα εισαγωγικά,η Αργυροπούλου κάνει σχεδον παντα μια ερωτηση απο αυτα στην αρχη οπότε να τα μαθετε γιατί είναι εύκολος βαθμός.Καλό διάβασμα και μακρια απο τον Τσαμπούλα!!! :anavwfwties::rolleyes::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο ό,τι πήρε το αυτί μου σήμερα εξετάστηκαν περίπου οι μισοί απο αυτούς που ήταν να εξεταστούν σήμερα.Εξω από την πόρτα της ακτινολογίας έχει 2 ανακοινωσεις. Η μία γράφει ότι οι φοιτητές με Α.Μ. ..ταδε..δν θυμάμαι.. θα εξεταστούν αύριο κ υποθέτω οτι εννοεί οτι άυριο θα εξεταστούν όσοι δεν εξετάστηκαν σήμερα. Η άλλη ανακοίνωση γράφει οτι η εξέταση της Παρασκευής 13/02 αναβάλλεται.. κ λογικά εννοεί ότι όσοι είναι να εξεταστούν αυριο ..δεν θα εξεταστουν! Αυτά ξέρω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένας που έδωσε με Παπαδοπούλου-Αργυροπουλου ξέρει αν ρωτάνε καθόλου φυσική ή εισαγωγή γενικότερα?

Η Παπαδοπούλου στην οποία έχω εξεταστεί, θέλει να της πεις μόνο τι βλέπεις στην α/α, CT, MRI που έχεις μπροστά σου. Επίσης, μπορεί να σε ρωτήσει και κάποια πράγματα επιπλέον, αλλά πάντα πάνω σε ό,τι θα έχεις μπροστά σου. Ούτε φυσική ούτε εισαγωγή.

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρηκαμε τη γραμματεα σημερα κ ειπε οτι καποια στιγμη την αλλη εβδομαδα προς το τελος πιθανως να βγαλει ανακοινωση αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο.το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν δινουμε δευτερα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.